Biletomat Muzyka klubowa Sopot XXANAXX dj set

Muzyka klubowa: XXANAXX dj set

Bilety na clubbing

XXANAXX dj set

termin

Pt, 04 marca 2016 godz. 22:00

miejsce

Sfinks700
Al. Franciszka Mamuszki 1, Sopot

organizator

TBA MUSIC

Bilety

Używasz Adblocka lub innej wtyczki mogącej blokować złożenie zamówienia. Jeśli napotkasz problemy wyłącz wtyczkę dla prawidłowej realizacji zamówienia.


Standard

I Pula

dostępna do
Pt, 04 mar 2016 16:00

21,50 PLN

Wyprzedane


Galeria (powiększ)

 

📄Xxanaxx w Sfinks700

Main act:
xxanaxx

Support:
Blumental

Fountain:
Gulek /Trip2Space
Detoxic
Rzepa

Byli już u nas nie raz, ale nigdy w tej odsłonie. Tym razem duet XXANAXX zaprezentuje się na nam w swojej imprezowej wersji!

W pigułce XXANAXX to duet z Warszawy tworzący muzykę elektroniczną. Wszystko zaczęło się gdy Klaudia rozglądała się za odpowiednim producentem, Michał poszukiwał wokalistki o nietypowym głosie. Ich scieżki skrzyżowały się w 2012 skąd nie było już powrotu. Od pierwszych chwil w studio wiedzieli, że chcą razem tworzyć muzykę.

Pierwszy singiel zatytułowany “ Disappear" ujrzał światło dzienne w grudniu 2012 roku. W sierpniu 2013 nakładem U Know Me Records ukazała się debiutancka ep’ka zespołu z której znamy także utwory "Broken Hope" czy "Got U Under”.

Zespół wystąpił na licznych koncertach i festiwalach m.in Open’er Festival, Audioriver, Tatarak, Selektor, Malta Festival czy też The Great Escape. Portal Brand New Anthem nagrodził duet XXANAXX tytułem: Debiut Roku 2013. Zespół był nominowany w wielu plebiscytach za 2013 rok jako debiut oraz odkrycie roku. Portal Muno.pl przyznał za 2014 rok nagrodę – Zespół Roku.

Zamów bilety już teraz na Biletomat.pl!

Zakup biletu na to wydarzenie
wymaga podania hasła

Podaj hasło / Enter the password

OK