Biletomat Muzyka klubowa XXANAXX dj set

Muzyka klubowa: XXANAXX dj set

Bilety na clubbing

XXANAXX dj set

termin

Pt, 04 marca 2016 godz. 22:00

miejsce

Sfinks700
Al. Franciszka Mamuszki 1, Sopot

organizator

TBA MUSIC

Bilety

Używasz Adblocka lub innej wtyczki mogącej blokować złożenie zamówienia. Jeśli napotkasz problemy wyłącz wtyczkę dla prawidłowej realizacji zamówienia.

Masz wyłączoną obsługę cookies. Włącz obsługę cookies w swojej przeglądarce dla prawidłowej realizacji zamówienia.


Standard

Standard

dostępna do
Pt, 04 mar 2016 16:00

21,50 PLN

Wyprzedane 

📄Xxanaxx w Sfinks700

Main act:
xxanaxx

Support:
Blumental

Fountain:
Gulek /Trip2Space
Detoxic
Rzepa

Byli już u nas nie raz, ale nigdy w tej odsłonie. Tym razem duet XXANAXX zaprezentuje się na nam w swojej imprezowej wersji!

W pigułce XXANAXX to duet z Warszawy tworzący muzykę elektroniczną. Wszystko zaczęło się gdy Klaudia rozglądała się za odpowiednim producentem, Michał poszukiwał wokalistki o nietypowym głosie. Ich scieżki skrzyżowały się w 2012 skąd nie było już powrotu. Od pierwszych chwil w studio wiedzieli, że chcą razem tworzyć muzykę.

Pierwszy singiel zatytułowany “ Disappear" ujrzał światło dzienne w grudniu 2012 roku. W sierpniu 2013 nakładem U Know Me Records ukazała się debiutancka ep’ka zespołu z której znamy także utwory "Broken Hope" czy "Got U Under”.

Zespół wystąpił na licznych koncertach i festiwalach m.in Open’er Festival, Audioriver, Tatarak, Selektor, Malta Festival czy też The Great Escape. Portal Brand New Anthem nagrodził duet XXANAXX tytułem: Debiut Roku 2013. Zespół był nominowany w wielu plebiscytach za 2013 rok jako debiut oraz odkrycie roku. Portal Muno.pl przyznał za 2014 rok nagrodę – Zespół Roku.

Zamów bilety już teraz na Biletomat.pl!

Zakup biletu na to wydarzenie
wymaga podania hasła

Podaj hasło / Enter the password

OK