Biletomat Bilety Kolekcjonerskie Ania Wyszkoni - koncert akustyczny

Pop / Rock: Ania Wyszkoni - koncert akustyczny

Bilety na Pop / Rock

Ania Wyszkoni - koncert akustyczny

termin

So, 15 Luty 2020 godz. 18:00

miejsce

JOK Jarocin
plac FMR nr. 1, Jarocin

organizator

Biblioteka Publiczna Miasta i Gminy Jarocin

Bilety


Kategoria I

I PULA

dostępna do wyczerpania,
najpóźniej do
So, 15 lut 2020 15:00

60 PLN

Wyprzedane


Kategoria II

I PULA

dostępna do wyczerpania,
najpóźniej do
So, 15 lut 2020 15:00

50 PLN

Wyprzedane


Galeria (powiększ)

 

📄Ania Wyszkoni w Jarocinie! Start sprzedaży 18 grudnia o godz. 08:00!

Ania Wyszkoni

 

Anna Wyszkoni to jedna z najbardziej doświadczonych i cenionych wokalistek na polskiej scenie muzycznej. Ma w swoim dorobku imponującą ilość przebojów, nagród i wyróżnień oraz ponad pół miliona sprzedanych płyt. Na polskiej scenie odnosi sukcesy od 23 lat.
Najnowsza płyta w dorobku wokalistki to „Jestem tu nowa". pochodzący z niej utwór "Nie chcę cię obchodzić" zdobył tytuł przeboju lata 2017 radia RMF FM i telewizji Polsat. Oprócz niego płytę promowały piosenki: "Oszukać los", "Mimochodem" i "Zanim to powiem". album uzyskał status platynowej płyty.
Wokalistka ma również w swoim dorobku albumy "Pan i Pani" (2009) i "Życie jest w porządku" (2012). obydwa osiągnęły status podwójnie platynowych. pochodzą z nich przeboje: „Czy ten pan i pani", „Z ciszą pośród czterech ścian", „Zapytaj mnie o to, kochany", „Biegnij przed siebie", „W całość ułożysz mnie", czy nagrodzony superjedynką za przebój roku 2011 „Wiem, że jesteś tam".
Najnowszy utwór ani "Księżyc nad juratą" był jednym z przebojów lata 2019.
Każdy koncert anny wyszkoni to porywające widowisko z bogatą oprawą multimedialną. Artystce towarzyszy zespół doświadczonych muzyków na czele z jednym z najbardziej znanych polskich gitarzystów, Markiem Raduli. Podczas koncertów artystka wykonuje swoje największe przeboje z ponad 20 lat pracy na scenie.

Zamów bilety już teraz na Biletomat.pl

Szukasz podobnego wydarzenia w innym miejscu? Sprawdź na stronie: Bilety Kolekcjonerskie

Korzystanie z witryny biletomat.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookies, z których niektóre mogą być już zapisane w folderze przeglądarki. Więcej informacji można znaleźć w Polityce cookies.