Biletomat Pop / Rock Ania Wyszkoni - koncert akustyczny

Pop / Rock: Ania Wyszkoni - koncert akustyczny

Bilety na Pop / Rock

Ania Wyszkoni - koncert akustyczny

termin

So, 15 lutego 2020 godz. 18:00

miejsce

JOK Jarocin
plac FMR nr. 1, Jarocin

organizator

Biblioteka Publiczna Miasta i Gminy Jarocin

Bilety

Używasz Adblocka lub innej wtyczki mogącej blokować złożenie zamówienia. Jeśli napotkasz problemy wyłącz wtyczkę dla prawidłowej realizacji zamówienia.


Kategoria II

Kategoria II

dostępna do
So, 15 lut 2020 15:00

50 PLN

Wyprzedane


Kategoria I

Kategoria I

dostępna do
So, 15 lut 2020 15:00

60 PLN

Wyprzedane


Galeria (powiększ)

 

📄Ania Wyszkoni w Jarocinie! Start sprzedaży 18 grudnia o godz. 08:00!

Ania Wyszkoni

 

ANNA WYSZKONI TRADYCYJNIE W LUTYM RUSZA ZE SWOIM ZESPOŁEM W AKUSTYCZNĄ TRASĘ KONCERTOWĄ. W TYM ROKU ZOSTAŁA ONA NAZWANA TYTUŁEM NOWEJ PIOSENKI, KTÓRA POWSTAŁA SPECJALNIE NA TEGOROCZNE KONCERTY I JEST JEDNĄ Z OSTATNICH KOMPOZYCJI NIEZAPOMNIANEGO MARKA JACKOWSKIEGO: „CZUŁOŚĆ PROSZĘ”.

PO WSPÓŁPRACY Z MARKIEM ZOSTAŁO W MOIM ARCHIWUM KILKA UJMUJĄCYCH KOMPOZYCJI, A WEDŁUG MNIE MAREK PISAŁ TYLKO TAKIE, I WŁAŚNIE DOJRZAŁ WE MNIE POMYSŁ POKAZANIA JEDNEJ Z NICH MOJEJ PUBLICZNOŚCI, KTÓRĄ STARAM SIĘ REGULARNIE ZASKAKIWAĆ – MÓWI ANIA WYSZKONI. PODCZAS TEGOROCZNEJ TRASY FANI WOKALISTKI ZOSTANĄ RÓWNIEŻ ZASKOCZENI UTWORAMI, KTÓRYCH OD DAWNA W REPERTUARZE KONCERTOWYM ANI NIE BYŁO, ALE PRZEDE WSZYSTKIM JEDNAK USŁYSZĄ WSZYSTKIE JEJ PRZEBOJE W URZEKAJĄCYCH ARANŻACJACH NA FORTEPIAN, TRĄBKĘ (W WYKONANIU ZNANEGO JAZZOWEGO TRĘBACZA PATRYCJUSZA GRUSZECKIEGO), AKUSTYCZNE GITARY CZY PERKUSJONALIA. ARTYSTCE NA SCENIE TOWARZYSZY 6-OSOBOWY ZESPÓŁ MUZYKÓW POD KIEROWNICTWEM JEDNEGO Z NAJWYBITNIEJSZYCH POLSKICH GITARZYSTÓW, MARKA RADULI.

TRASA „CZUŁOŚĆ PROSZĘ” STARTUJE 14 LUTEGO WE WROCŁAWIU I POTRWA DO MAJA. DRUGA CZĘŚĆ JEST ZAPLANOWANA NA JESIEŃ 2020 R.

NAJNOWSZA PŁYTA W DOROBKU WOKALISTKI TO „JESTEM TU NOWA". POCHODZĄCY Z NIEJ UTWÓR "NIE CHCĘ CIĘ OBCHODZIĆ" ZDOBYŁ TYTUŁ PRZEBOJU LATA 2017 RADIA RMF FM I TELEWIZJI POLSAT. OPRÓCZ NIEGO PŁYTĘ PROMOWAŁY PIOSENKI: "OSZUKAĆ LOS", "MIMOCHODEM", "ZANIM TO POWIEM" I "DO GÓRY NOGAMI". ALBUM UZYSKAŁ STATUS PLATYNOWEJ PŁYTY. POPRZEDNIE PŁYTY, „PAN I PANI” ORAZ „ŻYCIE JEST W PORZĄDKU”, OSIĄGNĘŁY NAKŁAD PODWÓJNIE PLATYNOWY. W 2021 ROKU ANNA WYSZKONI BĘDZIE OBCHODZIŁA 25-LECIE PRACY ARTYSTYCZNEJ.

Zamów bilety już teraz na Biletomat.pl

Szukasz podobnego wydarzenia w innym miejscu? Sprawdź na stronie: Bilety Kolekcjonerskie

Zakup biletu na to wydarzenie
wymaga podania hasła

Podaj hasło / Enter the password

OK