Biletomat Pop / Rock Happysad - koncert z okazji XX-lecia zespołu

Pop / Rock: Happysad - koncert z okazji XX-lecia zespołu

Bilety na Pop / Rock

Happysad - koncert z okazji XX-lecia zespołu

termin

Pt, 29 października 2021 godz. 19:00

miejsce

Tama
Ul. Niezłomnych 2, 61-894 Poznań

organizator

___

Bilety

Masz wyłączoną obsługę cookies. Włącz obsługę cookies w swojej przeglądarce dla prawidłowej realizacji zamówienia.


Miejsce stojące

I pula

dostępna do
Śr, 10 lis 2021 08:34

75 PLN

Wyprzedane


Miejsce stojące

W dniu koncertu

dostępna do
Pt, 29 paź 2021 19:00

85 PLN

Wyprzedane 

📄Zapraszamy na XX-lecie zespołu Happysad!

Kuba Kawalec, Łukasz Cegliński – Pan Latawiec, Artur Telka , Jarek Dubiński – Dubin, Maciej Ramisz, Michał Bąk


Pamiętaj - na Biletomat.pl Twoje zakupy są bezpieczne. Jeśli dojdzie do zmiany daty lub odwołania wydarzenia, będziesz mógł spokojnie uzyskać zwrot, a o wszelkich aktualizacjach poinformujemy Cię mailowo.

***

Zespół Happysad świętuje swoje 20-lecie. Po wydaniu jubileuszowego, dwupłytowego albumu „Odrzutowce i kowery” oraz premierze książki Żanety Gotowalskiej „Zanim pójdę. Długa droga zespołu Happysad”, przyszedł czas na trasę koncertową.

Kilka słów od zespołu:

Rok 2021 to w obozie zespołu Happysad seria wyjątkowych wydarzeń związanych z obchodami dwudziestolecia jego działalności. Pod koniec sierpnia ukazało się jubileuszowe dwupłytowe wydawnictwo „Odrzutowce i kowery”, w październiku książkę Żanety Gotowalskiej „Zanim Pójdę. Długa droga zespołu Happysad” wyda Agora SA, a w tym samym czasie zespół wyruszy w trasę promującą płytę, świętując podczas koncertów dwie dekady obecności na polskiej scenie muzycznej. Czego spodziewać się po tych koncertach?

„Na pewno z radością sięgniemy po materiał z płyty jubileuszowej, czyli pojawią się odrzutowce – utwory nigdzie niepublikowane, nieznane, nigdy szerzej nieprezentowane, napisane z myślą o poprzednich płytach oraz kowery – czyli nasze nowe, uaktualnione wersje starych, znanych songów.” – mówi gitarzysta zespołu Łukasz Cegliński. „- Nie wyobrażamy sobie także, aby na tej trasie zabrakło materiału przekrojowego i jakichś rarytasów” – dodaje.

Po pandemicznej przerwie, w której nie próżnował i zespół (nagrywając płytę) i jego wokalista (w lipcu ukazała się solowa płyta Kuby Kawalca pt: „Ślepota”) Happysad, wygłodniały koncertowych emocji, zaprasza na wspólne świętowanie dwudziestolecia.

Regulamin Imprezy jest dostępny na www.goodtaste.pl/regulamin 

Zamów bilety już teraz na Biletomat.pl!

Szukasz podobnego wydarzenia w innym miejscu? Sprawdź na stronie:

Bilety na koncerty Happysad

Bilety Kolekcjonerskie