Biletomat Rekreacja Poznań Afrykańska Noc Saunowa

Rekreacja: Afrykańska Noc Saunowa

Bilety na Rekreację

Afrykańska Noc Saunowa

termin

So, 21 Kwiecień 2018 godz. 19:00

miejsce

Termy Maltańskie
ul. Termalna 1, 61-028 Poznań

organizator

Termy Maltańskie Sp. z o.o.

Bilety


Standard

I pula

dostępna do
So, 21 kwie 2018 18:00

99 PLN

Wyprzedane


Galeria (powiększ)

 

📄Afrykańska Noc Saunowa

Pierwszy seans rozpoczyna się o godzinie 19:00, ostatni startuje o północy.

W sobotę 21 kwietnia zapraszamy na kolejną noc saunową w Świecie Saun. Tym razem bawić się będziemy w podwójnie gorącym klimacie. Seanse parowe odbywać się będą pod hasłem Afrykańskiej Nocy Saunowej. Sauna Panorama będzie areną występów naszych saunamistrzów i saunamistrzyń, którzy wcielą się m.in. w rolę Bogiń Egiptu. Nie zabraknie też dzikich zwierząt, będzie czarna pantera i pingwiny z Madagaskaru. Seanse w formie show okraszone będą muzyką, charakteryzacją saunamistrzów i prowadzone będą według scenariusza. Noc saunowa to połączenie intensywnych seansów parowych z popisami aktorskimi prowadzących i świetną zabawą uczestników. Tego dnia w Saunie Panorama nie obowiązuje strefa ciszy!

Aby uczestniczyć w seansach w ramach nocy saunowej należy kupić specjalny bilet w cenie 99 zł. Bilet ten poza udziałem we wszystkich seansach w Saunie Panorama upoważnia do korzystania z 3 stref Term Maltańskich (Baseny Sportowe, Aquapark, Świat Saun). W cenie biletu zapraszamy na powitalne piwo (także w wersji bezalkoholowej).

Zamów bilety już teraz na Biletomat.pl 









Korzystanie z witryny biletomat.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookies, z których niektóre mogą być już zapisane w folderze przeglądarki. Więcej informacji można znaleźć w Polityce cookies.