Biletomat Rekreacja Poznań URODZINOWA NOC SAUNOWA

Rekreacja: URODZINOWA NOC SAUNOWA

Bilety na Rekreację

URODZINOWA NOC SAUNOWA

termin

So, 28 października 2017 godz. 11:00

miejsce

Termy Maltańskie
ul. Termalna 1, 61-028 Poznań

organizator

Termy Maltańskie Sp. z o.o.

Bilety

Używasz Adblocka lub innej wtyczki mogącej blokować złożenie zamówienia. Jeśli napotkasz problemy wyłącz wtyczkę dla prawidłowej realizacji zamówienia.


Standard

I pula

dostępna do
So, 28 paź 2017 22:30

99 PLN

Wyprzedane


 

📄URODZINOWA NOC SAUNOWA

data: 28-29.10.2017, godzina: 11:00-02:00

Imprezy saunowe w Termach Maltańskich mają swoją bogatą historię i przyciągają miłośników saunowania, którzy jednocześnie cenią sobie dobrą zabawę. W sobotnią noc z 28 na 29 października odbędzie się niecodzienne wydarzenie - URODZINOWA NOC SAUNOWA pod hasłem „Cukierek albo psikus”.

Z tej okazji Świat Saun będzie czynny dłużej niż zwykle, świętować szóste urodziny Term Maltańskich będziemy aż do 2 nad ranem!

W programie, poza standardowymi seansami parowymi odbywającymi się co godzinę w Saunie Event (od 12:00 do 22:00) przeprowadzonych zostanie aż 8 dodatkowych pokazów w Saunie Panorama. W rytm doskonałej muzyki, w niebanalnych stylizacjach, nowych choreografiach oraz według scenariusza o tematyce Halloween popisywać się swoimi umiejętnościami będą nasi doświadczeni saunamistrzowie.

Na seanse specjalne w ramach Nocy Saunowej zapraszamy od godziny 18:00 do 1:00 (zawsze o pełnej godzinie) do Sauny Panorama. Bilet w cenie 99 zł, gwarantuje miejsce na wszystkich ośmiu seansach. W ramach biletu można oczywiście korzystać z wszystkich trzech stref Term Maltańskich już od godziny 11:00. Każdy gość otrzyma powitalne piwo (do wyboru także wersja bezalkoholowa). Liczba biletów jest ograniczona!

Zapraszamy na to wyjątkowe wydarzenie. Emocje i gorąca atmosfera gwarantowane!

Zamów bilety już teraz na Biletomat.pl 

Zakup biletu na to wydarzenie
wymaga podania hasła

Podaj hasło / Enter the password

OK

Korzystanie z witryny biletomat.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookies, z których niektóre mogą być już zapisane w folderze przeglądarki. Więcej informacji można znaleźć w Polityce cookies.