Biletomat SPA Poznań Termy Maltańskie - Świąteczne Karty Podarunkowe

SPA: Termy Maltańskie - Świąteczne Karty Podarunkowe

Bilety na SPA

Termy Maltańskie - Świąteczne Karty Podarunkowe

termin

Pon, 25 list 2019 - Wt, 31 marz 2020

miejsce

Termy Maltańskie
ul. Termalna 1, 61-028 Poznań

organizator

Termy Maltańskie Sp. z o.o.

Galeria (powiększ)

 

📄 Termy Maltańskie - Świąteczne Karty Podarunkowe

 Szukasz pomysłu na wyjątkowy prezent?

Karty podarunkowe Term Maltańskich, to więcej niż prezent!
Karty Podarunkowe do Term Maltańskich dają Ci swobodę wyboru oferty.

Kupując kartę RELAKS możesz spędzić pełen spokoju czas w Świecie Saun lub szaleć na zjeżdżalniach w tropikalnym klimacie Aquaparku. Karty są formą portmonetki i możesz korzystać z nich zarówno Ty jak i inne bliskie Ci osoby. Dzięki karcie SPORT odbędziesz trening na profesjonalnych basenach sportowych Term Maltańskich.

Ceny rozpoczynają się już od 150 złotych, a w ofercie świątecznej, do każdej karty oprócz eleganckiego opakowania otrzymasz dodatkowe środki pieniężne. Dobrze wybrałeś, wspólnie spędzony czas, to więcej niż prezent.

Karta Podarunkowa SPA 1306 to doskonała alternatywa dla tradycyjnych prezentów. To wspaniała szansa, żeby podarować piękne chwile swoim bliskim. Kartę można wymienić na liczne zabiegi wpływające na piękno i zdrowie. Dając taką kartę w prezencie oferujesz spokój, odprężenie, piękny wygląd i dobre samopoczucie. Karty Podarunkowe oferowane są o następujących wartościach: 100, 200, 300 i 500, 1000 i 2000 złotych, a do kart dodajemy aż do 200 zł na wybrane zabiegi.

Zamów bilety już teraz na Biletomat.pl

Korzystanie z witryny biletomat.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookies, z których niektóre mogą być już zapisane w folderze przeglądarki. Więcej informacji można znaleźć w Polityce cookies.