Biletomat Stand-up Stand-up Gorzów Wlkp. Tomek Kołecki & Rafał Banaś

Stand-up: Stand-up Gorzów Wlkp. Tomek Kołecki & Rafał Banaś

Bilety na Stand-up

Stand-up Gorzów Wlkp. Tomek Kołecki & Rafał Banaś

termin

Wt, 12 listopada 2019 godz. 19:00

miejsce

C-60
Zaułek 1, 66-400 Gorzów Wielkopolski

organizator

Just Kidding

Bilety

Używasz Adblocka lub innej wtyczki mogącej blokować złożenie zamówienia. Jeśli napotkasz problemy wyłącz wtyczkę dla prawidłowej realizacji zamówienia.


Standard

Standard

dostępna do
Czw, 07 lis 2019 10:56

20 PLN

Wyprzedane


Standard

Standard

dostępna do
Pon, 11 lis 2019 23:59

25 PLN

Wyprzedane


Standard

Standard

dostępna do
Wt, 12 lis 2019 15:00

30 PLN

Wyprzedane


Galeria (powiększ)

 

📄Tomek Kołecki i Rafał Banaś w C-60!

Tomek Kołecki, Rafał Banaś


18:00 Wejście
19:00 Start występów

Zapraszamy na kolejny stand-up w Gorzowie do klubu C-60. Tym razem ze swoimi pełnymi programami odwiedzi nas dwóch topowych komików, a mianowicie Tomek Kołecki i Rafał Banaś!

Tomek Kołecki - jeden z najlepszych komików młodego pokolenia. Urodzony w '97, na scenie od 2013 roku. Ze swoimi występami zjechał już całą Polskę oraz trochę Europy. Mogliście go zobaczyć także w takich programach telewizyjnych jak «Tylko dla dorosłych» TVP2, «Comedy Club» Comedy Central czy «Kuba Wojewódzki» TVN. Wygrał 4 edycje Antrakt Stand-up festiwal dzięki czemu mógł wystąpić w takich lokalizacjach jak Warszawski Torwar, Katowicki Spodek czy Gdańska Ergo Arena. Przez dwa lata współtworzył projekt Po prostu stand-up. Obecnie rozwija swój autorski projekt Please stand-up.

Tomek Kołecki wystąpi z najnowszym "Kołdżej Simpson". Jest to trzeci solowy program Tomka, poprzednie dwa są do znalezienia na jego kanale YouTube.

Rafał Banaś - Rafał Banaś to komik aktywnie działający na polskiej scenie komediowej od 2013 roku. Jako stand–upper bawił w programach Kuba Wojewódzki w TVN, Świat się kręci oraz Tylko dla dorosłych w TVP2. Zwycięzca Festiwalu komedii „Szpak”, Areny stand – upperów oraz trzykrotny finalista Antrakt stand – up festiwalu. Jego pierwszy program jest w całości dostępny na platformie Netflix. Brał udział w Wielkiej gali stand-upu i jest członkiem kanału 20 – stand upów. Podczas występów Rafał bez problemu nawiązuje kontakt z publicznością i swoimi historiami przenosi widownię do swojego świata w którym każdy z łatwością znajduje coś dla siebie. Poprzedni program „Strefa Komfortu” w całości dostępny na YouTube.

Rafał zaprezentuje program "Samozwańczy Szakal"

Zamów bilety już teraz na Biletomat.pl


*Zakaz nagrywania występów.
*Występ dla osób powyżej 16. roku życia.

Szukasz podobnego wydarzenia w innym miejscu? Sprawdź na stronie: Bilety Kolekcjonerskie Bilety na stand-up Tomka Kołeckiego

Zakup biletu na to wydarzenie
wymaga podania hasła

Podaj hasło / Enter the password

OK