Biletomat Teatry Spektakl „Pod niemieckimi łóżkami”

Teatry: Spektakl „Pod niemieckimi łóżkami”

Bilety na spektakl

Spektakl „Pod niemieckimi łóżkami”

termin

Śr, 09 marca 2016 godz. 19:00

miejsce

Centrum Kultury Przeźmierowo
Ogrodowa 13 a, 62-081 Przeźmierowo

organizator

Gminny Ośrodek Kultury „SEZAM”

Bilety

Używasz Adblocka lub innej wtyczki mogącej blokować złożenie zamówienia. Jeśli napotkasz problemy wyłącz wtyczkę dla prawidłowej realizacji zamówienia.


Standard

Standard

dostępna do
Śr, 09 mar 2016 15:00

52 PLN

Wyprzedane 

📄Spektakl „Pod niemieckimi łóżkami”

Przedstawienie „Pod niemieckimi łóżkami” w reżyserii Łukasza Witt-Michałowskiego to teatralna impresja na temat książki wydanej w Niemczech pod tym samym tytułem. W zbierającej znakomite recenzje komedii występują Tamara Arciuch, Bartłomiej Kasprzykowski i Bartosz Opania. W środę, 9 marca, zagrają w Centrum Kultury Przeźmierowo.

Bohaterką spektaklu jest polska sprzątaczka, wygarniająca wstydliwe brudy spod stereotypowo schludnych łóżek swoich niemieckich pracodawców. W swojej książce w dowcipny i bezkompromisowy sposób obala stereotypy dotyczące „tych czystych” Niemców, pokazuje ich słabości i uprzedzenia. Tymczasem w Polsce staje się bohaterką i celebrytką. Ugina się pod płaszczem sławy i spada z plastikowego postumentu. „Pod niemieckimi łóżkami” to historia zarówno o „niemieckich brudach”, jak i „polskich celebrytach”.

Scenariusz na podstawie książki Holgera Schlagetera (piszącego pod pseudonimem Justyna Polanska) napisali Agnieszka Głębicka i Bartłomiej Kasprzykowski. A choreografię odpowiada Maciej Zakliczyński, a scenografię przygotował Maciej Chojnacki.

Na deskach Centrum Kultury zobaczymy znakomitych aktorów. Tamara Arciuch, absolwentka PWST w Krakowie grała na deskach Teatru Muzycznego w Gdyni, Teatru Ludowego w Krakowie i Teatru Wybrzeże w Gdańsku. Na dużym ekranie zadebiutowała w filmie „Młode Wilki ½”. Wykreowała też niezapomniane postaci w serialach „Niania” i „Halo Hans”, a w filmie „Wesele” Wojciecha Smarzowskiego zagrała pannę młodą. W spektaklu wystąpi też Bartłomiej Kasprzykowski – absolwent PWST we Wrocławiu, przez lata związany z Teatrem im. Słowackiego w Krakowie i In Vitro w Lublinie. Popularność zdobył dzięki roli w serialu „Magda M.”. Zagrał też w „Teraz albo nigdy” a w „Halo Hans” wcielił się w postać tytułową. W programie „Taniec z Gwiazdami” dotarł do finału. Trzecim aktorem, który zagra w Przeźmierowie będzie Bartosz Opania. Jest on absolwentem warszawskiej PWST i aktorem Teatru Narodowego oraz Teatru Na Woli. Wystąpił też w ponad dwudziestu spektaklach Teatru Telewizji, a także filmach: „Cisza” Michała Rosy, „Daleko Od Okna” Cezarego Harsimowicza, „Historia kina w Popielawach” Jana Jakuba Kolskiego, w filmie Piotra Wereśniaka „Zakochani” oraz w obu częściach „Wkręconych”.
Spektakl przeznaczony jest wyłącznie dla widzów dorosłych. Odbędzie się w środę, 9 marca o godz. 19 w Centrum Kultury Przeźmierowo.

Zamów bilety już teraz na Biletomat.pl 

Zakup biletu na to wydarzenie
wymaga podania hasła

Podaj hasło / Enter the password

OK