Biletomat Teatry Spektakl „Pod niemieckimi łóżkami”

Teatry: Spektakl „Pod niemieckimi łóżkami”

Bilety na spektakl

Spektakl „Pod niemieckimi łóżkami”

termin

Śr, 09 marca 2016 godz. 19:00

miejsce

Centrum Kultury Przeźmierowo
Ogrodowa 13 a, 62-081 Przeźmierowo

organizator

Gminny Ośrodek Kultury „SEZAM”

Bilety

Masz wyłączoną obsługę cookies. Włącz obsługę cookies w swojej przeglądarce dla prawidłowej realizacji zamówienia.


Standard

Standard

dostępna do
Śr, 09 mar 2016 15:00

52 PLN

Wyprzedane 

📄Spektakl „Pod niemieckimi łóżkami”

Przedstawienie „Pod niemieckimi łóżkami” w reżyserii Łukasza Witt-Michałowskiego to teatralna impresja na temat książki wydanej w Niemczech pod tym samym tytułem. W zbierającej znakomite recenzje komedii występują Tamara Arciuch, Bartłomiej Kasprzykowski i Bartosz Opania. W środę, 9 marca, zagrają w Centrum Kultury Przeźmierowo.

Bohaterką spektaklu jest polska sprzątaczka, wygarniająca wstydliwe brudy spod stereotypowo schludnych łóżek swoich niemieckich pracodawców. W swojej książce w dowcipny i bezkompromisowy sposób obala stereotypy dotyczące „tych czystych” Niemców, pokazuje ich słabości i uprzedzenia. Tymczasem w Polsce staje się bohaterką i celebrytką. Ugina się pod płaszczem sławy i spada z plastikowego postumentu. „Pod niemieckimi łóżkami” to historia zarówno o „niemieckich brudach”, jak i „polskich celebrytach”.

Scenariusz na podstawie książki Holgera Schlagetera (piszącego pod pseudonimem Justyna Polanska) napisali Agnieszka Głębicka i Bartłomiej Kasprzykowski. A choreografię odpowiada Maciej Zakliczyński, a scenografię przygotował Maciej Chojnacki.

Na deskach Centrum Kultury zobaczymy znakomitych aktorów. Tamara Arciuch, absolwentka PWST w Krakowie grała na deskach Teatru Muzycznego w Gdyni, Teatru Ludowego w Krakowie i Teatru Wybrzeże w Gdańsku. Na dużym ekranie zadebiutowała w filmie „Młode Wilki ½”. Wykreowała też niezapomniane postaci w serialach „Niania” i „Halo Hans”, a w filmie „Wesele” Wojciecha Smarzowskiego zagrała pannę młodą. W spektaklu wystąpi też Bartłomiej Kasprzykowski – absolwent PWST we Wrocławiu, przez lata związany z Teatrem im. Słowackiego w Krakowie i In Vitro w Lublinie. Popularność zdobył dzięki roli w serialu „Magda M.”. Zagrał też w „Teraz albo nigdy” a w „Halo Hans” wcielił się w postać tytułową. W programie „Taniec z Gwiazdami” dotarł do finału. Trzecim aktorem, który zagra w Przeźmierowie będzie Bartosz Opania. Jest on absolwentem warszawskiej PWST i aktorem Teatru Narodowego oraz Teatru Na Woli. Wystąpił też w ponad dwudziestu spektaklach Teatru Telewizji, a także filmach: „Cisza” Michała Rosy, „Daleko Od Okna” Cezarego Harsimowicza, „Historia kina w Popielawach” Jana Jakuba Kolskiego, w filmie Piotra Wereśniaka „Zakochani” oraz w obu częściach „Wkręconych”.
Spektakl przeznaczony jest wyłącznie dla widzów dorosłych. Odbędzie się w środę, 9 marca o godz. 19 w Centrum Kultury Przeźmierowo.

Zamów bilety już teraz na Biletomat.pl 

Zakup biletu na to wydarzenie
wymaga podania hasła

Podaj hasło / Enter the password

OK