Biletomat Daria Zawiałow - Helsinki Tour vol2 | Katowice

: Daria Zawiałow - Helsinki Tour vol2 | Katowice

Bilety na

Daria Zawiałow - Helsinki Tour vol2 | Katowice

termin

Nd, 01 grudnia 2019 godz. 18:00

miejsce

Nowy MegaClub / MCK
Plac Sławika i Antalla 1, 40-163 Katowice

organizator

MegaClub Events

Bilety

Używasz Adblocka lub innej wtyczki mogącej blokować złożenie zamówienia. Jeśli napotkasz problemy wyłącz wtyczkę dla prawidłowej realizacji zamówienia.

Masz wyłączoną obsługę cookies. Włącz obsługę cookies w swojej przeglądarce dla prawidłowej realizacji zamówienia.


Standard

Standard

dostępna do
Nd, 01 gru 2019 15:00

80 PLN

Wyprzedane 

📄Daria Zawiałow w Katowicach!

Daria Zawiałow


Daria Zawiałow w kontynuacji trasy koncertowej Helsinki Tour vol. 2!

Po pierwszej, niezwykle udanej części i wielu wyprzedanych koncertach artystka znowu będzie prezentować na żywo materiał z wydanego w marcu tego roku albumu Helsinki. Jej muzyka to kombinacja silnego wokalu i popowego ducha, który pozwala jej na kompletowanie charakterystycznej, zapadającej w pamięć twórczości. W ramach Helsinki Tour vol. 2 Daria Zawiałow wystąpi na Śląsku - Katowice, MCK, 1 grudnia 2019. Bilety na koncert kupicie u nas.

Pierwsza odsłona trasy Helsinki Tour szybko się skończyła pozostawiając po sobie spory niedosyt. Większość koncertów się wyprzedała i nie wszyscy chętni mieli szansę usłyszeć „Helsinki” w koncertowej odsłonie. Daria postanowiła wyjść temu niedosytowi naprzeciw: „Zapraszam Was na 2 część trasy koncertowej promującej mój nowy album ''Helsinki''. Wraz z zespołem szykujemy dla Was coś mega specjalnego! Wystąpimy tylko w kilku Polskich miastach, w dużych salach, gdzie będziemy mieli możliwość, zaprezentować Wam nie tylko te piosenki, które jeszcze nie były przez nas grane w wersjach live, ale także nowości oraz widowiskowe wizualizacje świetlne! Nie zabraknie także dobrze Wam znanych już utworów z obu naszych płyt czyli z A Kysz oraz z Helsinek”.

Bądźcie tam razem z nami, będzie ogień!!!

Zamów bilety już teraz na Biletomat.pl

Szukasz podobnego wydarzenia w innym miejscu? Sprawdź na stronie: Bilety Kolekcjonerskie Bilety na koncerty: Daria Zawiałow "Helsinki Tour vol. 2"!

Zakup biletu na to wydarzenie
wymaga podania hasła

Podaj hasło / Enter the password

OK