Biletomat Knock Out Tour 2015

: Knock Out Tour 2015

Bilety na

Knock Out Tour 2015

termin

So, 05 grudnia 2015 godz. 19:00

miejsce

B90
Ul. Elektryków, 16-061 Gdańsk

organizator

Sopocka Odessa

Bilety

Używasz Adblocka lub innej wtyczki mogącej blokować złożenie zamówienia. Jeśli napotkasz problemy wyłącz wtyczkę dla prawidłowej realizacji zamówienia.


Standard

I Pula

dostępna do
Pt, 04 gru 2015 23:59

40 PLN

Wyprzedane


Standard

II Pula

dostępna do
So, 05 gru 2015 16:00

50 PLN

Wyprzedane


Galeria (powiększ)

 

📄Knock Out Tour 2015

Decapitated, Frontside, Totem, Materia

Knock Out Productions prezentuję wspólną trasę polskich gwiazd technicznego death metalu – Decapitated i rockandrollowców z Frontside. Wspierać ich będą groove-metalowcy z Materii i thrashowo-deathowy Totem. Przez trzy weekendy grudnia Knock Out Tour 2015 rozpocznie się 04.12 w warszawskiej Progresji, a zakończy 20.12 w krakowskiej Fabryce, odwiedzając w tym czasie również: Gdańsk, Poznań, Lublin, Zieloną Górę, Rzeszów, Wrocław, Katowice.

DECAPITATED (Krosno) techniczy death metal:
Tych panów szerzej żadnemu szanującemu się fanowi śmierć metalu w Polsce przedstawiać nie trzeba. Pochodzący z Krosna Decapitated zachwyca swoją muzyką blisko dwie dekady. Jest jedną z kilku polskich kapel metalowych, których nazwy znają, i szanują!, pod każdą szerokością geograficzną. Vogg, który w 2009 roku zdecydował się reaktywować zespół, dwa lata po tragicznej śmierci brata Vitka, jest muzykiem nieustannie poszukującym. Dlatego też, choć techniczny death metal jest ciągle ważnym fundamentem stylu, w muzyce Decapitated słychać obecnie również echa thrashu i groove metalu. Rozszerzoną formułę można zauważyć na ostatnim studyjnym wydawnictwie kapeli, „Blood Mantra” z 2014 roku. Decapitated cały czas promuje ten album. Tym razem na krajowym podwórku, w krajowym zestawie.

Sprawdź, jeśli lubisz: Nile, Psycroptic, Suffocation, Meshuggah…

www.decapitatedband.net
www.facebook.com/decapitated

 

FRONTSIDE (Sosnowiec) rock n roll, metalcore, deathcore:
Oprócz death metalu nie zabraknie podczas objazdu Polski przez zestaw kapel z Decapitated na czele, również deathcore’a. A jeśli deathcore, to chyba najwybitniejszy przedstawiciel takiego grania w naszym kraju, czyli sosnowiecki Frontside. Kapela, która lubi prowokować, wkładać kij w mrowisko, puszczać oko do odbiorcy. Czymś takim był wydany w 2014 roku album „Sprawa jest osobista”, siódmy w dorobku grupy. Nieźle namieszał też ósmy krążek zespołu, „Prawie martwy”, promowany przez mocno imprezowy numer „Lubię pić”. W nagraniach, za której ponownie odpowiadał Tomasz Zalewski, gościnny udział wzięli Vogg (grający jednak nie na gitarze, lecz na akordeonie) oraz pierwszy wokal Frontside, Astek.

Sprawdź, jeśli lubisz: Killswitch Engage, All That Remains, Shadows Fall, Trivium…

www.facebook.com/frontsideofficial

TOTEM (Bukowno) death metal, thrash metal, metalcore:
W prezentowanym zestawie nie zabraknie również dźwięków metalcore’owych, a to za sprawą pochodzącego z Bukowna zespołu Totem. Grają od 2002 roku, na koncie mają dwie demówki i tyle samo dużych płyt oraz mnóstwo koncertów. Muzyków Totem znacie też z innych kapel. Na przykład Weronika Zbieg zdziera gardło również w Sceptic, zaś gitarzysta Rudy szarpie struny również w Heart Attack . Muzyka Totem to w głównej mierze metalcore, ale z naleciałościami ze strony thrashu i death metalu. Na żywo to prawdziwa petarda! Sami o sobie piszą, że są „bandą ziomków z nieuleczalnym zespołem produkowania niepokojących dźwięków”. I jak, czujecie się zachęceni?

Sprawdź, jeśli lubisz: Machine Head, The Black Dahlia Murder, Sepultura, Lamb Of God…

www.totem.metal.pl
www.facebook.com/band.totem

MATERIA (Szczecinek) thrash metal, groove metal:
Chyba nie będzie przesadą napisanie, że nawet bez udziału w talent show „Must Be The Music” chłopaki z Materii świetnie by sobie poradziły na rynku. Wiadomo, promocja, telewizja, i tak dalej, ale dobra muzyka zawsze obroni się sama, a Materia ze Szczecinka gra naprawdę dobrą muzykę. Do tego znakomicie wypada na koncertach, a tych zagrali naprawdę sporo, wliczając w to występ na dużej scenie Przystanku Woodstock. Można też było ich zobaczyć w Jarocinie, czy na MetalFeście. Co grają? Nowocześnie brzmiący, mięsisty metal, utrzymany w fajnym klimacie. Kim są? Oto oni: Michał „Mihu” Piesiak (wokal, gitara basowa), Tadeusz „Tede” Piesiak (gitara, wokal), Adrian „Adi” Dubiński (gitara) i Jakub „Marcia” Marciniak (perkusja).

Sprawdź, jeśli lubisz: Lamb Of God, Ektomorf, Sepultura, Parkway Drive, Chimaira…

www.facebook.com/materia.metal

 

Zamów bilety już teraz na Biletomat.pl!

 

Zakup biletu na to wydarzenie
wymaga podania hasła

Podaj hasło / Enter the password

OK