Biletomat MACIEJ ZIEŃ LIVE

: MACIEJ ZIEŃ LIVE

Bilety na

MACIEJ ZIEŃ LIVE

termin

Czw, 25 listopada 2021 godz. 20:00

miejsce

Sassy
Chmielna 10, 80-748 Gdańsk

organizator

Kreatorzy Wizerunku By MM

Bilety

Masz wyłączoną obsługę cookies. Włącz obsługę cookies w swojej przeglądarce dla prawidłowej realizacji zamówienia.


Standard

I pula

dostępna do
Czw, 25 lis 2021 20:00

150 PLN

Wyprzedane 

📄Maciej Zień w Gdańsku!


Pamiętaj - na Biletomat.pl Twoje zakupy są bezpieczne. Jeśli dojdzie do zmiany daty lub odwołania wydarzenia, będziesz mógł spokojnie uzyskać zwrot, a o wszelkich aktualizacjach poinformujemy Cię mailowo.

***

Panie, Panowie!

25 listopada 2021 zapraszamy Was na wyjątkowe spotkanie Kreatorzy Wizerunku by MM w Gdańsku! Gościem wieczoru będzie Maciej Zień, jeden z najbardziej znanych i cenionych projektantów mody i wnętrz w Polsce!!!

Maciej Zień to twórca luksusowej marki, kojarzonej z elegancją, ponadczasowym stylem i wyjątkowym kunsztem krawieckim. Obecny na rynku od dwóch dekad, zdobył uznanie branży mody, show- biznesu oraz pokaźnego grona wiernych klientek. Laureat m.in. Złotej Nitki, Belvedere International Achievement Award i Doskonałości Mody „Twojego Stylu”.

Jest autorem kostiumów do przedstawień baletowych „Tristan”, „Kurt Weill” czy „Mąż i żona” w Operze Narodowej w Warszawie i do spektakli teatralnych „Krawiec” w Teatrze Polskim w Poznaniu czy „Węże” i „One” w warszawskim Teatrze Komedia. Projektant współpracuje także z grupą Fargotex, dla której projektuje dywany i tkaniny obiciowe oraz z producentem płytek ceramicznych Tubądzin. Maciej Zień jest też autorem kolekcji lamp dla firmy Milagro.

Zapraszamy!

Zamów bilety już teraz na Biletomat.pl!

Szukasz podobnego wydarzenia w innym miejscu? Sprawdź na stronie:

Bilety Kolekcjonerskie