Przejdź do głównej treści strony
Bilety na trasę St. Petersburg Festival Ballet

Bilety na trasę St. Petersburg Festival Ballet

Tu kupisz bilety na St Petersburg Festival Balet

Opis

Genialny St Petersburg Balet - najbardziej znany Balet na całym świecie zebrał w sobie wszystko, co jest nazywane "rosyjską szkołą baletu klasycznego". Zobaczycie tu Państwo wszystko co ściśle wiąże się z klasyczną elegancją w połączeniu ze świeżym oddechem dwudziestego pierwszego wieku. To doskonały spektakl taneczny w połączeniu z prawdziwie królewskim …

Genialny St Petersburg Balet - najbardziej znany Balet na całym świecie zebrał w sobie wszystko, co jest nazywane "rosyjską szkołą baletu klasycznego". Zobaczycie tu Państwo wszystko co ściśle wiąże się z klasyczną elegancją w połączeniu ze świeżym oddechem dwudziestego pierwszego wieku. To doskonały spektakl taneczny w połączeniu z prawdziwie królewskim przepychem strojów i dekoracji.
Aktorzy zagrają 28 października w w Dąbrowie Górniczej, 29 października w Krośnie, 30 października w Rzeszowie, 2 i 3 listopada w Gdyni, 5 i 6 listopada w Łodzi, 7 listopada we Włocławku, 10 listopada we Wrocławiu oraz 12 listopada w Otrębusach k. Warszawy.
Zamów Bilety już teraz na Biletomat.pl!

Wydarzenia