Przejdź do głównej treści strony

African Beats Festival 2024

09.08.2024, piątek, 15:00 - 11.08.2024, niedziela, 15:00 Otwarcie bramek: 15:00
Dworek Pod Wiechą, Kawęczyn k. Warszawy Gościnna 22, 05-555 Kawęczyn k. Warszawy
Pamiętaj - na Biletomat.pl Twoje zakupy są bezpieczne. Jeśli dojdzie do zmiany daty lub odwołania wydarzenia, będziesz mógł spokojnie uzyskać zwrot, a o wszelkich aktualizacjach poinformujemy Cię mailowo.

Opis

ENGLISH VERSION BELOW 👇

AFRICAN BEATS FESTIVAL 2024
9-11.08.2024 / Kawęczyn k. Warszawy

African Beats Festival to największy w tej części Europy festiwal muzyczno - podróżniczy, prezentujący bogactwo kultury afrykańskiej. Etniczna muzyka, strefa dj-ska, spotkania podróżnicze, kino festivalowe, warsztaty, brzmienie bębnów i wspaniali ludzie! African Beats to festival muzycznych korzeni, a także święto …

ENGLISH VERSION BELOW 👇

AFRICAN BEATS FESTIVAL 2024
9-11.08.2024 / Kawęczyn k. Warszawy

African Beats Festival to największy w tej części Europy festiwal muzyczno - podróżniczy, prezentujący bogactwo kultury afrykańskiej. Etniczna muzyka, strefa dj-ska, spotkania podróżnicze, kino festivalowe, warsztaty, brzmienie bębnów i wspaniali ludzie! African Beats to festival muzycznych korzeni, a także święto otwartości i tolerancji. Przed nami jeden z najpiękniejszych festivali world music w Europie!

Na terenie malowniczo położonego Dworku Pod Wiechą w Kawęczynie, 30 km od Warszawy, usłyszymy największe muzyczne gwiazdy afrykańskiego world music oraz afrobeatu. Oprócz koncertów na African Beats weźmiemy udział w licznych warsztatach muzycznych i ruchowych, zanurzymy się w świat afrykańskich filmów w plenerowym kinie festiwalowym, a także usłyszymy zapierające dech w piersiach historie na spotkaniach podróżników. Znajdziemy tu wystawców z modą i rękodziełem afrykańskim, zasmakujemy smaków wyjątkowych potraw, a po koncertach usiądziemy przy ogniskach, by zatańczyć w rytm bębnów i posłuchać pustynnych pieśni. African Beats Festival to prawdziwa perełka kulturalna w tej części Europy, której warto doświadczyć. To rodzinny festiwal dla dużych i małych, który łączy ludzi pozytywną energią i etniczną muzyką na najwyższym, światowym poziomie.

GDZIE? 🏡

Tereny Dworku pod Wiechą w Kawęczynie.

To niezwykle urokliwe miejsca, nierozerwalnie związane z polską kulturą ludową. Dworek jest położony we wsi Kawęczyn, oddalonej o 30 km od Warszawy w kierunku południowym, zajmuje obszar o powierzchni 10ha. W bezpośrednim sąsiedztwie Chojnowskiego Parku Krajobrazowego wśród malowniczych sadów mazowieckiej ziemi budynek Dworek Pod Wiechą został idealnie wkomponowany w bajeczny krajobraz. Oprócz tego ogromna przestrzeń, zielona przestrzeń, idealna pod Festival Muzyczny!

Sprawdź na mapie https://goo.gl/maps/fNS2R6bawa6bREhdA

🎶 KONCERTY 🎶

Na naszej scenie głównej posłuchanie największych gwiazd afrykańskiej muzyki etnicznej. Doświadczycie magicznych dźwięków kory, magii saharyjskiego bluesa, czy rytmicznych dźwięków afrykańskich bębnów. Przygotowaliśmy dla was 10 koncertów muzycznych. Artystów ogłosimy niebawem. Line-up będzie aktualizowany na stronie https://africanbeats.pl/line-up/

🎧 STREFA AFROBEAT 🎧

Najlepsi DJ-e zaserwują wam najnowsze brzmienia afrobeatu. Przed nami całonocne afterparty z DJ’ami zrzeszonymi pod inspicjami Afropolska! Strefa zostanie ulokowana z dala od pola namiotowego, aby zadbać o komfortowy wypoczynek naszych uczestników.

🏜  SPOTKANIA PODRÓŻNICZE 🏜

Zapraszamy do strefy Podróżniczej podczas African Beats Festival. Wystąpią podróżnicy, które opowiedzą o swoich podróżach po Czarnym Lądzie. Pokażą zdjęcia, filmy, fragmenty nagrań dźwiękowych. Przygotuj się na niesamowite historie, pełne zwrotów akcji oraz pięknych zdjęć. Masz ciekawą historię, którą chcesz się podzielić? Napisz do nas!

🎬 KINO FESTIWALOWE 🎬

Zapraszamy na afrykańskie kino festiwalowe, gdzie na wielkim ekranie będziecie mogli podziwiać najwybitniejsze produkcje filmowe z tego kontynentu. Odkryjcie bogactwo afrykańskiej kinematografii i doświadczcie niezapomnianych historii, które przeniosą was w egzotyczne światy pełne emocji i inspiracji. Nie przegapcie okazji, by zanurzyć się w kulturze i sztuce filmowej Afryki podczas tego wyjątkowego festiwalu.

🥁 WARSZTATY BĘBNIARSKIE 🥁

Zapraszamy na warsztaty gry na bębnach djembe na dwóch poziomach, początkującym i średniozaawansowanym. W trakcie zajęć przyswoisz techniki gry na afrykańskich bębnach djembe. Skupimy się na wypracowaniu techniki gry, nauce tradycyjnych rytmów afrykańskich oraz budowaniu aranżacji. Zadbamy też o elementy solowych improwizacji, a całość urozmaicimy dobrą zabawą.

Harmonogram:

⦁ Piątek 09.08.2024 godz. 18:00 - Warsztaty dla początkujących

⦁ Sobota 10.08.2024 godz. 13:00 - Warsztaty dla średnio-zaawansowanych

⦁ Sobota 10.08.2024 godz. 17:00 - Warsztaty dla początkujących

⦁ Niedziela 11.08.2024 godz. 11:00 - Warsztaty dla średnio-zaawansowanych

Zapisy na: [email protected]

💫 WARSZTATY Z TAŃCA AFRYKAŃSKIEGO 💫

Warsztaty taneczne na African Beats Festival 2024 poprowadzi Anika Kamińska! Pod jej okiem będziemy uczyć się choreografii do jednego z rytmów zachodnioafrykańskich, a przy okazji popracujemy też nad zwinnością, otwarciem ciała i dokładnością ruchu. Zajęcia będą się odbywać do akompaniamentu muzyki na żywo, grać nam będą zaroszeni muzycy na bębnach djembe i dundun, co pozwoli nam na jeszcze lepsze zrozumienie tańczonego rytmu.

Zapisy na warsztaty na maila: [email protected]

☀ AFRICAN ECSTATIC DANCE ☀

Ecstatic Dance jest praktyką ruchowo - taneczną, w której oddajemy się radosnemu, autentycznemu, spontanicznemu ruchowi. Zapraszasz swoje ciało do poruszania się, odprężenia, rozciągania, zabawy, improwizacji czy swobodnej ekspresji. Budując przez to szczególna relację ze swoim ciałem. Uwalniając swoją dzikość. Praktyka ta wspiera swobodne wyrażanie siebie i swoich emocji

🥑 RYNEK AFRYKAŃSKI 🥑

Wystawcy z rękodziełem afrykańskim. Afrykańska strefa gastronomiczna, napoje, dobra wszelakie. Kosmetyki, ubrania, biżuteria. Wyjątkowy i niepowtarzalny asortyment zapewni 20 starannie wyselekcjonownaych wystawców, których pełną listę ogłosimy niebawem. Afrykański Market będzie wielką atrakcją naszego Festivalu.

Zgłoszenia wystawców przyjmujemy na 👉 [email protected]

❗ Uwaga! W tym roku przewidujemy max 20 wystawców. ❗ 

🧘‍♂ MEDYTACJA & JOGA 🧘‍♂

Zajęcia z Jogi i Medytacji w sobotni i niedzielny poranek poprowadzi jedna z organizatorek wydarzenia - Beata Latos z B-less-ed yoga w Bieszczadach. Przestrzeń na spotkanie się w ruchu, który prowadzi oddech. Joga to masaż miłości, który dajesz sam sobie, w efekcie której Twoje ciało jest rozluźnione i błogie, a Twój umysł rześki i spokojny. W praktyce jogi prowadzonej przez Beatę znajdziecie przestrzeń zarówno na podążanie za intuicją, lekkość i delikatność, a także siłę, uziemienie i zdecydowanie. Praktyka jogi będzie zakończona sesją medytacji.

🔥 STREFA OGNIA 🔥

To strefa, która przez cały czas trwania festiwalu otulać nas będzie relaksująco-terapeutyczną aurą, przy której można nie tylko solidnie odpocząć, ale też wejść głęboko w siebie. W ciągu dnia przy dźwiękach instrumentów o naturalnej częstotliwości można spędzić miło czas z bliskimi, wygodnie się ułożyć w ciszy lub w rozmowie nadal korzystając z bogactwa całego festiwalu gdyż strefa ułożona jest w centrum African Beats. Natomiast magia tego miejsca będzie najbadziej widoczna wieczorami, kiedy blask ognia łączyć będzie nas w kręgu, przy którym każdy odnajdzie swoją przestrzeń kreacji by odkryć wewnętrzne bogactwo. Towarzyszyć nam będą doświadczeni muzycy i wokaliści, którzy swoimi zdolnościami wprowadzą nas w świat dźwięku, w którym możemy pozostać przez cały czas trwania festiwalu African Beats.

🧒 STREFA DLA DZIECI 🧒

Na African Beats Festival zapraszamy całymi rodzinami. Przygotujemy specjalną strefę dla dzieci, w której instruktorzy przeprowadzą animacje, gry i zabawy ruchowe. W programie m.in. warsztaty bębniarskie dla najmłodszych oraz warsztaty bajkowo - teatralne.

⚽ STREFA SPORTOWA ⚽

Dla naszych festiwalowiczów przygotowalismy strefę sportową, na której będziemy mogli grać w piłke nożną, siatkówkę oraz ping-ponga. Planujemy również zorganizować mini turniej piłkarski, który odbędzie się w sobotni poranek i potrwa, aż do popołudnia.

🏡 POLE NAMIOTOWE

Specjalna strefa przeznaczona na rozbicie namiotów oraz wjazd kamperów. Zapewniamy piękną, malowniczą okolicę, dostęp do strefy gastronomicznej oraz wszystkich festiwalowych atrakcji, w pełni wyposażoną w strefę sanitarną, prysznice oraz ochronę. Na pole namiotowe można wjeżdżać samochodami i kamperami. Miejsce dla jednego namiotu lub kampera na polu to dodatkowy koszt 45 PLN.

  BILETY

🟡 “KARNET 3-DNIOWY” 09-11.08.2024 🟡

To bilet umożliwiający wejście na teren Festivalu w piątek od godziny 15:00. Umożliwia wzięcie udziału we wszystkich aktywnościach zaplanowanych na całe 3 dni Festivalu oraz pozostanie na nim do niedzieli, do godziny 15:00.

Cena:

Early Birds Pierwszy Dzień Sprzedaży 05.04.2024 r. - 360 PLN + opłata serwisowa

1 pula do 01.05.2024 r. - 385 PLN + opłata serwisowa

2 pula do 01.06.2024 r. - 410 PLN + opłata serwisowa

3 pula do 01.07.2024 r. - 430 PLN + opłata serwisowa

4 pula do 10.08.2024 r. - 445 PLN + opłata serwisowa

▶ Pole Namiotowe 2-dniowe - 45 PLN / namiot

▶  Dzieci do 6 roku życia - FREE

▶  Dzieci do 14 roku życia - 250 PLN / ulgowy

 ▶ Osoby niepełnosprawne oraz ich opiekunowie - 250 PLN / ulgowy

 ▶ Parking w cenie biletu


🔴 BILET "PIĄTEK” 09.08.2024 🔴

To bilet umożliwiający wejście na teren Festivalu w piątek 09.08.2024 od godziny 15:00. Posiadacze takich karnetów będą mogli wziąć udział we wszelkich aktywnościach przewidzianych na PIĄTEK, a także skorzystać z pola namiotowego w nocy z piątku na sobotę (bilet na pole namiotowe płatny jest oddzielnie). Bilet upoważnia do pozostania na Festivalu do godziny 12:00 w Sobotę.

Cena:

Early Birds Pierwszy Dzień Sprzedaży 05.04.2024 r. - 220 PLN + opłata serwisowa

1 pula do 01.05.2024 r. - 250 PLN + opłata serwisowa

2 pula do 01.06.2024 r. - 270 PLN + opłata serwisowa

3 pula do 01.07.2024 r. - 290 PLN + opłata serwisowa

4 pula do 10.08.2024 r. - 300 PLN + opłata serwisowa

▶  Pole Namiotowe 1-dniowe - 45 PLN / namiot

▶  Dzieci do 6 roku życia - FREE

▶  Dzieci do 14 roku życia - 200 PLN / ulgowy

▶  Osoby niepełnosprawne oraz ich opiekunowie - 200 PLN / ulgowy

 ▶ Parking w cenie biletu

🔵 BILET "SOBOTA - NIEDZIELA” 10-11.08.2024 🔵

To bilet umożliwiający wejście na teren Festivalu w sobotę o dowolnej godzinie i pozostanie na terenie Festiwalu do samego końca, do niedzieli do godziny 15:00. Posiadacze takich karnetów będą mogli wziąć udział we wszelkich aktywnościach przewidzianych na Sobotę i Niedzielę, a także skorzystać z pola namiotowego (bilet na pole namiotowe płatny jest oddzielnie).

Cena:

Early Birds Pierwszy Dzień Sprzedaży 05.04.2024 r. - 270 PLN

1 pula do 01.05.2024 r. - 290 PLN + opłata serwisowa

2 pula do 01.06.2024 r. - 310 PLN + opłata serwisowa

3 pula do 01.07.2024 r. - 330 PLN + opłata serwisowa

4 pula do 10.08.2024 r. - 350 PLN + opłata serwisowa

▶  Pole Namiotowe 1-dniowe - 45 PLN / namiot

▶  Dzieci do 6 roku życia - FREE

▶  Dzieci do 14 roku życia - 220 PLN / ulgowy

▶ Osoby niepełnosprawne oraz ich opiekunowie - 220 PLN / ulgowy

▶  Parking w cenie biletu


Organiatorem wydarzenia jest Agencja Perspektywy.
www.agencjaperspektywy.pl

  KONTAKT
Ogólny:   [email protected]
Ogolny:   [email protected]
Wystawcy:   [email protected]
Warsztaty :[email protected]

Regulamin wydarzenia dostępny na stronie: https://agencjaperspektywy.pl/regulamin🇬🇧 WERSJA ANGIELSKA 🇬🇧

AFRICAN BEATS FESTIVAL 2024
9-11.08.2024 / Kawęczyn near Warsaw

The African Beats Festival is the largest music and travel festival in this part of Europe, showcasing the richness of African culture. Ethnic music, a DJ-ska zone, travel meetings, film screenings, workshops, the sound of drums, and wonderful people! African Beats is a celebration of musical roots, as well as a festival of openness and tolerance. Ahead of us is one of the most beautiful world music festivals in Europe!

Taking place in the picturesque surroundings of the Dworek Pod Wiechą in Kawęczyn, 30 km from Warsaw, we will hear the biggest musical stars of African world music and Afrobeat. In addition to concerts at African Beats, we will participate in numerous music and movement workshops, immerse ourselves in the world of African films at the outdoor film festival, and hear breathtaking stories at traveler meetings. Here we will find exhibitors with African fashion and crafts, taste the flavors of exceptional dishes, and after the concerts, we will sit by the bonfires to dance to the rhythm of drums and listen to desert songs. The African Beats Festival is a true cultural gem in this part of Europe that is worth experiencing. It is a family festival for both young and old, uniting people with positive energy and ethnic music at the highest, global level.

VENUE 🏡

The grounds of Dworek Pod Wiechą in Kawęczyn.

These are exceptionally charming places, inseparably linked to Polish folk culture. The manor is located in the village of Kawęczyn, 30 km from Warsaw to the south, occupying an area of 10 hectares. In the immediate vicinity of the Chojnów Landscape Park, among picturesque orchards of the Mazovian land, the Dworek Pod Wiechą building has been perfectly integrated into the fairy-tale landscape. In addition, the vast space, green area, perfect for the Music Festival!

Check on google maps https://goo.gl/maps/fNS2R6bawa6bREhdA

🎶 CONCERTS 🎶

On our main stage, you will listen to the biggest stars of African ethnic music. You will experience the magical sounds of the kora, the Sahara blues, or the rhythmic sounds of African drums. We have prepared 10 musical concerts for you. Artists will be announced soon. The lineup will be updated on the website https://africanbeats.pl/line-up/

🎧 AFROBEAT ZONE 🎧

The best DJs will serve you the latest Afrobeat sounds. Ahead of us is an all-night afterparty with DJs under the auspices of Afropolska! The zone will be located away from the camping area to ensure the comfortable rest of our participants.

🏜 TRAVELER MEETING 🏜

We invite you to the Traveler's Zone during the African Beats Festival. Travelers will perform, telling about their travels to the Black Land. They will show photos, films, excerpts of sound recordings. Get ready for amazing stories, full of twists and turns and beautiful pictures.

🎬 CINEMA AFRICA 🎬

Join us for the African film festival, where you can admire the finest film productions from this continent on the big screen. Discover the richness of African cinematography and experience unforgettable stories that will take you to exotic worlds full of emotions and inspiration. Don't miss the opportunity to immerse yourself in African culture and film art during this unique festival.

 🥁 DRUM WORKSHOPS 🥁

Join us for djembe drumming workshops at two levels, beginner and intermediate. During the classes, you will learn djembe drumming techniques. We will focus on developing playing techniques, learning traditional African rhythms, and building arrangements. We will also take care of solo improvisation elements, and we will enrich the whole with good fun.

Schedule:

⦁ Friday 09.08.2023 at 18:00 - Drum Workshops for Beginners

⦁ Saturday 10.08.2023 at 13:00 - Drum Workshops for Intermediate

⦁ Saturday 10.08.2023 at 17:00 - Drum Workshops for Beginners

⦁ Sunday 11.08.2023 at 11:00 - Drum Workshops for Intermediate

Sign up at: [email protected]

💫 AFRICAN DANCE WORKSHOPS 💫

Dance workshops at the African Beats Festival 2024 will be led by Anika Kamińska! Under her guidance, we will learn choreography to one of the West African rhythms, and in the meantime, we will also work on agility, body openness, and movement accuracy. Classes will be accompanied by live music, played by musicians on djembe and dundun drums, which will allow us to better understand the danced rhythm.

Sign up for workshops via email: [email protected]

☀ AFRICAN ECSTATIC DANCE ☀

Ecstatic Dance is a movement-dance practice in which we surrender to joyful, authentic, spontaneous movement. You invite your body to move, relax, stretch, play, improvise, or freely express yourself. Building a special relationship with your body. Releasing your wildness. This practice supports free self-expression and expression of emotions.

🥑 AFRICAN MARKET 🥑

Exhibitors with African handicrafts. African gastronomic zone, drinks, various goods. Cosmetics, clothes, jewelry. A unique and unparalleled assortment will be provided by 20 carefully selected exhibitors, whose full list will be announced soon. The African Market will be a great attraction of our Festival.

Exhibitor applications are accepted at 👉 [email protected]

This year we plan a maximum of 20 exhibitors.

🧘‍♂ MEDITATION & YOGA 🧘‍♂

Yoga and Meditation classes on Saturday and Sunday mornings will be led by one of the event organizers - Beata Latos from B-less-ed yoga in Bieszczady. A space to meet in motion, which leads to breath. Yoga is a massage of love that you give to yourself, as a result of which your body is relaxed and blissful, and your mind is fresh and calm. In Beata's yoga practice, you will find space both to follow intuition, lightness, and gentleness, as well as strength, grounding, and determination. The yoga practice will be concluded with a meditation session.

🔥 FIRE ZONE 🔥

It is a zone that will envelop us throughout the festival with a relaxing-therapeutic aura, where you can not only rest solidly but also delve deep into yourself. During the day, with the sounds of instruments at a natural frequency, you can spend a nice time with your loved ones, comfortably settle in silence or in conversation still enjoying the wealth of the entire festival as the zone is located in the center of African Beats. However, the magic of this place will be most visible in the evenings, when the glow of fire will unite us in a circle, where everyone will find their space of creation to discover their inner wealth. Experienced musicians and vocalists will accompany us, who with their skills will introduce us to the world of sound, in which we can stay throughout the duration of the African Beats festival.

🧒 CHILDREN'S ZONE 🧒

At the African Beats Festival, we invite families. We will prepare a special zone for children, where instructors will conduct animations, games, and physical activities. The program includes drumming workshops for the youngest and fairy-tale theater workshops.

⚽ SPORTS ZONE ⚽

For our festival attendees, we have prepared a sports zone where you can play football, volleyball, and table tennis. We also plan to organize a mini football tournament, which will take place on Saturday morning and last until the afternoon.

🏡 CAMPSITE

A special area designated for pitching tents and camper entry. We provide a beautiful, picturesque location, access to the gastronomic zone, and all festival attractions, fully equipped with sanitary facilities, showers, and security. Cars and campers can enter the camping area. The cost for one tent or camper space is an additional 45 PLN.

   TICKETS

🟡  "3-DAY PASS" 09-11.08.2024 🟡

This ticket allows entry to the festival grounds on Friday from 15:00. It allows participation in all activities planned for the entire 3 days of the festival and staying until Sunday at 15:00.

Price:

Early Birds First Day of Sale 05.04.2024 - 360 PLN + service charge

1st phase until 01.05.2024 - 385 PLN + service charge

2nd phase until 01.06.2024 - 410 PLN + service charge

3rd phase until 01.07.2024 - 430 PLN + service charge

4th phase until 10.08.2024 - 445 PLN + service charge

▶  Two-day Camping - 45 PLN / tent

▶  Children up to 6 years old - FREE

▶  Children up to 14 years old - 250 PLN / reduced

▶  Disabled individuals and their guardians - 250 PLN / reduced

▶  Parking included in the ticket price

🔴  "FRIDAY" Ticket 09.08.2024 🔴

This ticket allows entry to the festival grounds on Friday, 09.08.2024 from 15:00. Holders of such tickets will be able to participate in all activities planned for FRIDAY and also use the camping area from Friday night to Saturday (camping ticket is paid separately). The ticket entitles you to stay at the festival until 12:00 on Saturday.

Price:

Early Birds First Day of Sale 05.04.2024 - 220 PLN + service charge

1st phase until 01.05.2024 - 250 PLN + service charge

2nd phase until 01.06.2024 - 270 PLN + service charge

3rd phase until 01.07.2024 - 290 PLN + service charge

4th phase until 10.08.2024 - 300 PLN + service charge

▶  One-day Camping - 45 PLN / tent or car

▶  Children up to 6 years old - FREE

▶  Children up to 14 years old - 200 PLN / reduced

▶  Disabled individuals and their guardians - 200 PLN / reduced

▶  Parking included in the ticket price


🔵  "SATURDAY - SUNDAY" Ticket 10-11.08.2024 🔵

This ticket allows entry to the festival grounds on Saturday at any time and staying until the end, until Sunday at 15:00. Holders of such tickets will be able to participate in all activities planned for Saturday and Sunday and also use the camping area (camping ticket is paid separately).

Price:

Early Birds First Day of Sale 05.04.2024 - 270 PLN + service charge

1st phase until 01.05.2024 - 290 PLN + service charge

2nd phase until 01.06.2024 - 310 PLN + service charge

3rd phase until 01.07.2024 - 330 PLN + service charge

4th phase until 10.08.2024 - 350 PLN + service charge

▶  One-day Camping - 45 PLN / tent

▶  Children up to 6 years old - FREE

▶  Children up to 14 years old - 220 PLN / reduced

▶  Disabled individuals and their guardians - 220 PLN / reduced

▶  Parking included in the ticket price


The event is organized by the Agencja Perspektywy & Fundacja Perspektywy
www.agencjaperspektywy.pl

  CONTACT
General [email protected]
General [email protected]
Exhibitors [email protected]
Workshops [email protected]

Event regulations available at: https://agencjaperspektywy.pl/regulamin


Bilety

Aktywne

KARNET 3-DNIOWY KARNET

447,20 zł
Do wyczerpania

KARNET 3-DNIOWY Ulgowy (osoby do 14 r.ż.)

217,20 zł
Do wyczerpania

KARNET 3-DNIOWY Osoby niepełnosprawne oraz ich opiekunowie

217,20 zł
Do wyczerpania

BILET JEDNODNIOWY - PIĄTEK Normalny

301,60 zł
Do wyczerpania

BILET JEDNODNIOWY - PIĄTEK Ulgowy (osoby do 14 r.ż.)

231,60 zł
Do wyczerpania

BILET JEDNODNIOWY - PIĄTEK Osoby niepełnosprawne oraz ich opiekunowie

231,60 zł
Do wyczerpania

BILET SOBOTA + NIEDZIELA Normalny

343,20 zł
Do wyczerpania

BILET SOBOTA + NIEDZIELA Ulgowy (osoby do 14 r.ż.)

233,20 zł
Do wyczerpania

BILET SOBOTA + NIEDZIELA Osoby niepełnosprawne oraz ich opiekunowie

233,20 zł
Do wyczerpania
46,80 zł
Do wyczerpania
Wkrótce
Od 232,00 zł

IV PULA

KARNET 3-DNIOWY KARNET

462,80 zł

IV PULA

KARNET 3-DNIOWY Ulgowy (osoby do 14 r.ż.)

237,80 zł

IV PULA

KARNET 3-DNIOWY Osoby niepełnosprawne oraz ich opiekunowie

237,80 zł

IV PULA

BILET JEDNODNIOWY - PIĄTEK Normalny

312,00 zł

IV PULA

BILET JEDNODNIOWY - PIĄTEK Ulgowy (osoby do 14 r.ż.)

232,00 zł

IV PULA

BILET JEDNODNIOWY - PIĄTEK Osoby niepełnosprawne oraz ich opiekunowie

232,00 zł

IV PULA

BILET SOBOTA + NIEDZIELA Normalny

364,00 zł

IV PULA

BILET SOBOTA + NIEDZIELA Ulgowy (osoby do 14 r.ż.)

234,00 zł

IV PULA

BILET SOBOTA + NIEDZIELA Osoby niepełnosprawne oraz ich opiekunowie

234,00 zł
Wyprzedane

EARLY BIRDS

KARNET 3-DNIOWY KARNET

374,40 zł

EARLY BIRDS

KARNET 3-DNIOWY Ulgowy (osoby do 14 r.ż.)

264,40 zł

EARLY BIRDS

KARNET 3-DNIOWY Osoby niepełnosprawne oraz ich opiekunowie

264,40 zł

EARLY BIRDS

BILET JEDNODNIOWY - PIĄTEK Normalny

228,80 zł

EARLY BIRDS

BILET JEDNODNIOWY - PIĄTEK Ulgowy (osoby do 14 r.ż.)

258,80 zł

EARLY BIRDS

BILET JEDNODNIOWY - PIĄTEK Osoby niepełnosprawne oraz ich opiekunowie

258,80 zł

EARLY BIRDS

BILET SOBOTA + NIEDZIELA Normalny

280,80 zł

EARLY BIRDS

BILET SOBOTA + NIEDZIELA Ulgowy (osoby do 14 r.ż.)

260,80 zł

EARLY BIRDS

BILET SOBOTA + NIEDZIELA Osoby niepełnosprawne oraz ich opiekunowie

260,80 zł

I PULA

KARNET 3-DNIOWY KARNET

400,40 zł

I PULA

KARNET 3-DNIOWY Ulgowy (osoby do 14 r.ż.)

265,40 zł

I PULA

KARNET 3-DNIOWY Osoby niepełnosprawne oraz ich opiekunowie

265,40 zł

I PULA

BILET JEDNODNIOWY - PIĄTEK Normalny

260,00 zł

I PULA

BILET JEDNODNIOWY - PIĄTEK Ulgowy (osoby do 14 r.ż.)

260,00 zł

I PULA

BILET JEDNODNIOWY - PIĄTEK Osoby niepełnosprawne oraz ich opiekunowie

260,00 zł

I PULA

BILET SOBOTA + NIEDZIELA Normalny

301,60 zł

I PULA

BILET SOBOTA + NIEDZIELA Ulgowy (osoby do 14 r.ż.)

211,60 zł

I PULA

BILET SOBOTA + NIEDZIELA Osoby niepełnosprawne oraz ich opiekunowie

211,60 zł

II PULA

KARNET 3-DNIOWY KARNET

426,40 zł

II PULA

KARNET 3-DNIOWY Ulgowy (osoby do 14 r.ż.)

216,40 zł

II PULA

KARNET 3-DNIOWY Osoby niepełnosprawne oraz ich opiekunowie

216,40 zł

II PULA

BILET JEDNODNIOWY - PIĄTEK Normalny

280,80 zł

II PULA

BILET JEDNODNIOWY - PIĄTEK Ulgowy (osoby do 14 r.ż.)

210,80 zł

II PULA

BILET JEDNODNIOWY - PIĄTEK Osoby niepełnosprawne oraz ich opiekunowie

210,80 zł

II PULA

BILET SOBOTA + NIEDZIELA Normalny

322,40 zł

II PULA

BILET SOBOTA + NIEDZIELA Ulgowy (osoby do 14 r.ż.)

212,40 zł

II PULA

BILET SOBOTA + NIEDZIELA Osoby niepełnosprawne oraz ich opiekunowie

212,40 zł
Do biletów doliczona jest opłata serwisowa

Miejsca

Powiadom mnie

Zapisując się na newsletter zgadzam się z regulaminem serwisu i akceptuję jego warunki.