Przejdź do głównej treści strony

WYDARZENIE ODWOŁANE | AMDUSCIA | 25-LECIE ZESPOŁU

18.05.2024, sobota, 20:00 Otwarcie bramek: 19:00
Hydrozagadka, Warszawa ul. 11 listopada 22, 03-436 Warszawa
Pamiętaj - na Biletomat.pl Twoje zakupy są bezpieczne. Jeśli dojdzie do zmiany daty lub odwołania wydarzenia, będziesz mógł spokojnie uzyskać zwrot, a o wszelkich aktualizacjach poinformujemy Cię mailowo.

Opis

Meksykanie z aggrotechowego Amduscia wyruszają w trasę, by świętować 25-lecie swojej działalności! Spokojnie, nie zabraknie na niej przystanku w naszym kraju - zespół wystąpi na jedynym koncercie w Polsce 18 maja w warszawskiej Hydrozagadce.

Aggrotech z Meksyku - ta mieszanka już na samym początku brzmi wybuchowo, a ćwierćwiecze funkcjonowania i …

Meksykanie z aggrotechowego Amduscia wyruszają w trasę, by świętować 25-lecie swojej działalności! Spokojnie, nie zabraknie na niej przystanku w naszym kraju - zespół wystąpi na jedynym koncercie w Polsce 18 maja w warszawskiej Hydrozagadce.

Aggrotech z Meksyku - ta mieszanka już na samym początku brzmi wybuchowo, a ćwierćwiecze funkcjonowania i twórczość Amduscii nie są tego zaprzeczeniem. Już od swojego debiutu “Melodies For The Devil” formacja walczyła na parkietach całego świata o uznanie publiczności i bez wątpienia można stwierdzić, że z tej potyczki wyszła zwycięsko. Grupa łącząc ze sobą klasyczny aggrotech z elementami trance’u wykreowała swój charakterystyczny styl, który został doceniony na całym świecie, a w Europie szczególnie.

Kariera zespołu wyhamowała w 2010 roku wraz ze śmiercią jego mózgu - Edgara Acevedo. Jego brat i wokalista zespołu Polo Amduscia postanowił się jednak nie poddawać i nieść tę spuściznę z największym honorem.

Amduscia jest idealnym przykładem, że taneczność i agresję w muzyce można ze sobą połączyć. Jeśli w to nie wierzycie, to koniecznie musicie zajrzeć 18 maja do Hydrozagadki, gdzie Meksykanie zamierzają świętować swój jubileusz!

AMDUSCIA

📅18.05.2024
📍Warszawa, Hydrozagadka

⚠️Szanowni Państwo. Prosimy o kupowanie biletów wyłącznie w autoryzowanych punktach sprzedaży. Poprzez kupno wejściówek od osób trzecich możecie zostać Państwo oszukani.⚠️

❌Wstęp na koncert 13+ za pisemną zgodą rodzica. Poniżej 13 lat, wymagana obecność pełnoprawnego opiekuna.
Wzór zgody: https://bit.ly/pisemna_zgoda_rodzica
📄Regulamin wydarzenia: https://winiarybookings.pl/regulamin/

🌿W trosce o środowisko zachęcamy Was do pokazywania biletów na telefonie zamiast ich drukowania.

➡AMDUSCIA (Meksyk / Out Of Line Music) - aggrotech
🌐https://www.facebook.com/AmdusciaOficcial

Bilety

Wyprzedane

PRZEDSPRZEDAŻ

BILET WSTĘPU

100,70 zł

Miejsca

Powiadom mnie

Zapisując się na newsletter zgadzam się z regulaminem serwisu i akceptuję jego warunki.