Przejdź do głównej treści strony

Anita Lipnicka – Śnienie

21.05.2024, wtorek, 19:00
Centrum Kultury MUZA - Duża sala, Lubin Armii Krajowej 1, 59-300 Lubin
Wydarzenie z serwisu Partnerskiego Bilety24.pl Powyższa propozycja ma charakter informacyjny i nie stanowi oferty handlowej serwisu Biletomat, w rozumieniu art. 66 §1 Kodeksu Cywilnego.

Opis

Po sześciu latach od wydania albumu "Miód i dym", Anita Lipnicka powraca z premierowym materiałem! Tego, co w tym czasie przeżyła, za czym tęskni, o czym wciąż marzy, czego nie może zapomnieć, dowiecie się z jej nowej płyty zatytułowanej "Śnienie", która swoją premierę miała 3 listopada 2023 r. Tuż po …
Po sześciu latach od wydania albumu "Miód i dym", Anita Lipnicka powraca z premierowym materiałem! Tego, co w tym czasie przeżyła, za czym tęskni, o czym wciąż marzy, czego nie może zapomnieć, dowiecie się z jej nowej płyty zatytułowanej "Śnienie", która swoją premierę miała 3 listopada 2023 r. Tuż po ukazaniu się na rynku albumu, artystka wyruszyła w trasę, by odwiedzić z koncertami blisko 50 miast w całej Polsce! Tym razem na scenie towarzyszyć jej będzie zespół w składzie poszerzonym o dodatkowych muzyków. "Nie mogę zdradzić zbyt wiele. Mogę tylko obiecać, że będziecie wniebowzięci!" - tak swoje występy zapowiada Anita.

Anita Lipnicka - wokal
Piotr Świętoniowski - instrumenty klawiszowe
Bartek Miarka - gitary
Kamil Pełka - bas
Łukasz Sobolak - perkusja
Bartosz Pernal - puzon
Dominik Gawroński - trąbka
Bilety do nabycia w kasie MUZY, w biletomacie oraz w sprzedaży internetowej na www.ckmuza.bilety24.pl

Bilety

Wyprzedane

KONCERT

BILET NA KONCERT

135,20 zł

Miejsca

Podobne wydarzenia

Powiadom mnie

Zapisując się na newsletter zgadzam się z regulaminem serwisu i akceptuję jego warunki.