Przejdź do głównej treści strony

BASS ASTRAL - DOBRY BASS TOUR | KRAKÓW

03.08.2024, sobota, 20:00 Otwarcie bramek: 18:00
HypePark, Kraków Kamienna 12, 31-403 Kraków
Pamiętaj - na Biletomat.pl Twoje zakupy są bezpieczne. Jeśli dojdzie do zmiany daty lub odwołania wydarzenia, będziesz mógł spokojnie uzyskać zwrot, a o wszelkich aktualizacjach poinformujemy Cię mailowo.

Opis

Bass Astral zaprasza na trasę koncertową "Dobry Bass Tour", która odbędzie się tego lata w największych Polskich miastach!

Bilety: 75/85/95

Otwarcie bram - 18:00
Support -  TRUSIAK - 19:30
Bass Astral - 20:00
 

‘Bass Dobry.

Tego lata ruszamy w tany do najnowszych utworów Bass Astral, zebranych …

Bass Astral zaprasza na trasę koncertową "Dobry Bass Tour", która odbędzie się tego lata w największych Polskich miastach!

Bilety: 75/85/95

Otwarcie bram - 18:00
Support -  TRUSIAK - 19:30
Bass Astral - 20:00
 

‘Bass Dobry.

Tego lata ruszamy w tany do najnowszych utworów Bass Astral, zebranych na albumie 'Muzyka Taneczna’.

Po latach muzycznych poszukiwań odnalazłem równanie, które zakodowałem w dźwiękach na płycie, a na koncertach wprowadzam w życie:

Dobry (głęboki) BASS + Dobry (taneczny) BEAT = Dobry (kolektywny) BANS

Robię muzykę, która się bardzo podoba, jednocześnie w zgodzie z tonalnym sumieniem poszukuję tego, co nowe i piękne. Gdy byłem mały, babcia uczyła mnie grać na harmonii, innym razem wygrałem konkurs tańca dyskotekowego, co pozostawiło trwałe ślady w moim umyśle.

Wrodzona wrażliwość pozwala mi zabierać publiczność w podróż po labiryntach emocji, a także dostarczać wrażenia soniczne z wysokiej półki. Jeśli chodzi o muzykę elektroniczną, to znam się na rzeczy. Kiedyś zostanę kompozytorem, ale to melodia przyszłości.

Kupując bilet na to wydarzenie, zapewniasz sobie wieczór na imprezie o wysokim standardzie oraz wspierasz moje twórcze działania, za co serdecznie dziękuję.

Widzimy się na żywo! ‘

Bass Astral

Bass Astral to Jakub Tracz, producent muzyki elektronicznej, rocznik ’93.

Szerokiemu gronu słuchaczy dał się poznać za sprawą duetu ‘Bass Astral x Igo’ z którym osiągnął wiele sukcesów i dobrze namieszał na rodzimej scenie muzycznej. Zespół wydał 3 płyty, zagrał koncerty dla tysięcy fanów, a 'Discobolus’ i 'Orell' uzyskały status złotej płyty. Jesienią 2021 duet zakończył działalność, a Kuba skupił się na solowej twórczości.

W marcu 2022 wydał pierwszy solowy album ‘Techno do miłości’ nominowany do Fryderyka w kategorii Album Roku - Elektronika. Aktualnie pracuje nad kolejnym wydawnictwem 'Muzyka Taneczna' którego premiera przewidziano jest na październik 2024. Ukończył szkołę muzyczną I stopnia w klasie kontrabasu i fortepianu. Stylistycznie porusza się po wielu gatunkach, ostatnio z zajawką na Drum’n’Bass, IDM oraz brzmienia Future Bass. Na koncertach tańczy.

 

Bilety

Aktywne

Standard

84,80 zł
Do wyczerpania
Wkrótce
Od 95,40 zł

III Pula

Standard

95,40 zł
Wyprzedane

I Pula

Standard

74,50 zł
Do biletów doliczona jest opłata serwisowa

Artyści

Miejsca

Powiadom mnie

Zapisując się na newsletter zgadzam się z regulaminem serwisu i akceptuję jego warunki.