Biletomat Black And White | New Years Eve 2018/2019

: Black And White | New Years Eve 2018/2019

Bilety na

Black And White | New Years Eve 2018/2019

termin

Pon, 31 grudnia 2018 godz. 21:00

miejsce

Pacha Poznań
ul. Paderewskiego 10, Poznań

organizator

Pacha Poznań sp. z o.o

Bilety

Masz wyłączoną obsługę cookies. Włącz obsługę cookies w swojej przeglądarce dla prawidłowej realizacji zamówienia.


Standard

Standard

dostępna do
Pon, 24 gru 2018 21:30

39 PLN

Wyprzedane


Standard

Standard

dostępna do
Nd, 30 gru 2018 23:59

49 PLN

Wyprzedane


Standard

Standard

dostępna do
Pon, 31 gru 2018 17:00

59 PLN

Wyprzedane 

📄 Sylwester na czarno i biało w Pacha Poznań!

Richard Judge

Sylwester na czarno i biało w Pacha Poznań!

Tematyczne noce sylwestrowe w Pacha Poznań zdążyły już obrosnąć legendami. W tym roku również jedyny w Polsce klub kultowej marki Pacha przygotował coś bardzo specjalnego!

W każdy weekend poznański klub Pacha dwoi się i troi, by zadowolić tłumy nadciągające nie tylko z najbardziej odległych zakątków Wielkopolski, ale też klubowiczów z innych części kraju. Wielu z nich czeka na kolejną noc sylwestrową, która jak zwykle pełna będzie niespodzianek, a przede wszystkim - tradycyjnie utrzymana będzie w jednym, jak zawsze intrygującym klimacie. Tym razem na czarno i biało, w stylu retro, z białym fortepianem w jednej z głównych ról!

Znana na całym świecie marka Pacha zobowiązuje, Sylwester w klubie Pacha to propozycja, jakiej nie znajdziecie nigdzie indziej! Sylwester przez duże ‚S’, tak jak gwiazdą tej nocy będzie artysta przez duże ‚A’. Człowiek, którego głos znacie bardzo dobrze z radia, bo śpiewa w wielkim przeboju Robina Schulza ‚Show Me Love’. Człowiek, który jest jednocześnie DJ-em, przygotowującym dla Was wybuchowego, sylwestrowego seta. Człowiek, który potrafi też pięknie grać na fortepianie, czym również ozdobi nam tę wyjątkową noc!Richard Judge, wokalista, pianista i DJ, idealny kandydat na sylwestrową gwiazdę - gwarancja dobrej zabawy i światowego poziomu.

Sylwester z wyczuciem i smakiem, klimatyczne połączenie kolorów białego i czarnego, modna minimalistyczna scenografia i biały fortepian, który nie będzie tylko elementem scenografii - nasz zagraniczny gość wykorzysta go w taki sposób, by ta noc była jeszcze bardziej magiczna. Jego przebój ‚Show Me Love’ znamy wszyscy na pamięć i chętnie zaśpiewamy razem z nim w poznańskiej Pachy, zróbcie to razem z nami!

Nie szukajcie gdzieś indziej, nie ma sensu - wszystko, czego potrzebujecie na Sylwestra, znajdziecie w klubie Pacha Poznań! Stylowe retro, szyk i elegancja, zawsze modne kolory czerń i biel plus najlepsze muzyka świata - rok 2019 przywitajcie w jedynej Pachy w Polsce!

Zamów bilety już teraz na Biletomat.pl

 

Szukasz podobnego wydarzenia w innym miejscu? Sprawdź na stronie:

Bilety Kolekcjonerskie

Bilety na Sylwester 2018/2019