Przejdź do głównej treści strony

BOHEMA | Niestworzone Poematy | Poznań

05.11.2022, sobota, 19:00
2progi, Poznań Aleja Niepodległości 36, 61-714 Poznań
Pamiętaj - na Biletomat.pl Twoje zakupy są bezpieczne. Jeśli dojdzie do zmiany daty lub odwołania wydarzenia, będziesz mógł spokojnie uzyskać zwrot, a o wszelkich aktualizacjach poinformujemy Cię mailowo.

Opis


Pamiętaj - na Biletomat.pl Twoje zakupy są bezpieczne.
Jeśli dojdzie do zmiany daty lub odwołania wydarzenia, będziesz mógł spokojnie uzyskać zwrot, a o wszelkich aktualizacjach poinformujemy Cię mailowo.

***

📆 START: 19:00

Wielu poemat przywodzi nieprzyjemne wspomnienie nużącej lekcji polskiego, na której szukało się wielkiej rozpaczy bohatera pośród opisów habazi i innych …


Pamiętaj - na Biletomat.pl Twoje zakupy są bezpieczne.
Jeśli dojdzie do zmiany daty lub odwołania wydarzenia, będziesz mógł spokojnie uzyskać zwrot, a o wszelkich aktualizacjach poinformujemy Cię mailowo.

***

📆 START: 19:00

Wielu poemat przywodzi nieprzyjemne wspomnienie nużącej lekcji polskiego, na której szukało się wielkiej rozpaczy bohatera pośród opisów habazi i innych haszczy. Sama Szymborska pisała o tym, że mało kto lubi poezję a ten kto lubi, lubi ją jak rosół z makaronem albo stary szalik. My taki rosół z makaronem lubimy bardzo. I chcemy wam pokazać, że z poezją można się dobrze bawić!

Niestworzone Poematy to format improwizacji teatralnej oparty o poezję. Zaimprowizujemy wiersz, który stanie się podstawą dla fabuły. Losy bohaterów przeplatać będziemy improwizowanymi wierszami, które oddawać będą wewnętrzne rozterki postaci a to wszystko w nastrojowym akompaniamencie klawiszy.


W drugiej części wieczoru, odegramy krótszą formę improwizowaną. Nie będziemy zdradzać szczegółów, ale tym razem oprzemy ją o inny rodzaj literacki. To będzie dramat! Zachęcamy widzów o przyniesienie własnych egzemplarzy scenariuszy, z których będziemy mogli czerpać sugestie.

Czym jest improwizacja teatralna? To sztuka tworzenia spektakli na żywo, bez scenariusza. Wszystko, co wydarzy się na scenie, wydarzy się na niej po raz pierwszy i po raz ostatni, dlatego spektakle improwizowane są tak wyjątkowe - bo niepowtarzalne. Zatem się nie wahajcie, bo drugi taki spektakl się nie zdarzy!

https://www.facebook.com/bohemaimpro
https://www.facebook.com/events/1148175316118217/

🎫
Kup bilet już teraz na Biletomat.pl!

Bilety

Wyprzedane

STANDARD

STANDARD Normalny

28,00 zł

STANDARD

STANDARD STUDENCKI

18,00 zł

Miejsca

Podobne wydarzenia

Powiadom mnie

Zapisując się na newsletter zgadzam się z regulaminem serwisu i akceptuję jego warunki.