Przejdź do głównej treści strony

BONUS RPK | Zabrze - Zmiana daty wydarzenia

16.11.2024, sobota, 21:00 Otwarcie bramek: 19:00
CK Wiatrak, Zabrze Wolności 395, 41-806 Zabrze
Pamiętaj - na Biletomat.pl Twoje zakupy są bezpieczne. Jeśli dojdzie do zmiany daty lub odwołania wydarzenia, będziesz mógł spokojnie uzyskać zwrot, a o wszelkich aktualizacjach poinformujemy Cię mailowo.

Opis

Bonus RPK, właściwie Oliwier Roszczyk, urodzony 15 lipca 1989 roku w Warszawie, jest uznawanym przedstawicielem polskiego ulicznego rapu.

Kim jest Bonus RPK?

Jego kariera muzyczna jest znana z intensywnego zaangażowania w scenę hip-hopową, zarówno jako członek różnych formacji, takich jak ZDRPK, Bielańska Forteca, Ciemna Strefa, Unikat i RPK (Razem Ponad …

Bonus RPK, właściwie Oliwier Roszczyk, urodzony 15 lipca 1989 roku w Warszawie, jest uznawanym przedstawicielem polskiego ulicznego rapu.

Kim jest Bonus RPK?

Jego kariera muzyczna jest znana z intensywnego zaangażowania w scenę hip-hopową, zarówno jako członek różnych formacji, takich jak ZDRPK, Bielańska Forteca, Ciemna Strefa, Unikat i RPK (Razem Ponad Kilo), jak i dzięki solowej działalności artystycznej.

Bonus RPK współpracował z wieloma znaczącymi postaciami polskiej sceny rapowej, w tym z Sokół, Eros, Peja, KaeN, Małach/Rufuz, Czarny Furiat, Nizioł, Hinol Polska Wersja, Juras, Białas, Quebonafide, Gedz, Kizo, Borixon, Sarius. Ta różnorodność współprac świadczy o jego wszechstronności i zdolności do łączenia różnych stylów muzycznych.

Jego dyskografia obejmuje kilka znaczących albumów, w tym "Wkurwiony Dzieciak" (2009), "Artysta Kombinator" (2012), "Dobry Człowiek" (2013), "Losu Kowal" (2016) - który osiągnął status Złotej Płyty, "Eksperyment" (wspólnie z Arczi Szajka, 2017) i "Technik Pasjonat" (2018).

Mimo swoich sukcesów artystycznych, Bonus RPK zmagał się z problemami prawnymi. W marcu 2015 roku został zatrzymany przez policję pod zarzutem handlu narkotykami, a w lipcu 2018 roku skazany na karę 5,5 roku pozbawienia wolności. Wyrok ten został utrzymany przez Sąd Okręgowy w Warszawie w maju 2019 roku. Pomimo tych wyzwań, Bonus RPK pozostał wpływową postacią na polskiej scenie hip-hopowej, docenianą za jej autentyczność i surowość.

Informacja odnośnie wieku uczestników

- impreza dla osób pełnoletnich

- osoby w wieku 16-18 z pisemną zgodą rodzica

- poniżej 16 roku życia tylko z opiekunem prawnym

- wiek uczestnika jeżeli będzie wzbudzał zastrzeżenia organizatora będzie weryfikowany ( dowód, legitymacja szkolna, studencka)

REGULAMIN WYDARZENIA

Bilety

Aktywne

Standard

105,00 zł
Do wyczerpania
Wkrótce
Od 115,60 zł

W dniu wydarzenia

Standard

115,60 zł
Wyprzedane

I Pula

Standard

83,80 zł

II Pula

Standard

94,40 zł
Do biletów doliczona jest opłata serwisowa

Artyści

Miejsca

Podobne wydarzenia

Powiadom mnie

Zapisując się na newsletter zgadzam się z regulaminem serwisu i akceptuję jego warunki.