Przejdź do głównej treści strony

BRACIA FIGO FAGOT, CJALIS, FIGO I SAMOGONY | Klub Stara Przepompowania

21.04.2023, piątek, 20:30 Otwarcie bramek: 19:00
Stara Przepompownia, Ostrów Wlkp. Raszkowska 78, 63-400 Ostrów Wlkp.
Pamiętaj - na Biletomat.pl Twoje zakupy są bezpieczne. Jeśli dojdzie do zmiany daty lub odwołania wydarzenia, będziesz mógł spokojnie uzyskać zwrot, a o wszelkich aktualizacjach poinformujemy Cię mailowo.

OpisPamiętaj - na Biletomat.pl Twoje zakupy są bezpieczne. Jeśli dojdzie do zmiany daty lub odwołania wydarzenia, będziesz mógł spokojnie uzyskać zwrot, a o wszelkich aktualizacjach poinformujemy Cię mailowo.

***Otwarcie bram 19:00

Bracia Figo Fagot, a także Cjalis oraz Figo i Samogony zapraszają na “Festiwal na bogatości 30%”💥

➡️ 🎧 Bracia …Pamiętaj - na Biletomat.pl Twoje zakupy są bezpieczne. Jeśli dojdzie do zmiany daty lub odwołania wydarzenia, będziesz mógł spokojnie uzyskać zwrot, a o wszelkich aktualizacjach poinformujemy Cię mailowo.

***Otwarcie bram 19:00

Bracia Figo Fagot, a także Cjalis oraz Figo i Samogony zapraszają na “Festiwal na bogatości 30%”💥

➡️ 🎧 Bracia Figo Fagot:

Grupa została założona we wrześniu 2010 roku, na potrzeby serialu Kaliber 200 Volt, emitowanego w jednej z telewizji muzycznych i jest realną kontynuacją serialowych postaci tworzących wysmakowane disco polo z elementami humorystycznej ironii. Tworzą go "Figo - Fabian Barłoś", czyli Piotr Połać (wokal, teksty) oraz "Fagot - Szymon Filip Barłoś", czyli Bartosz Walaszek (keyboard, wokal, teksty).
Bracia Figo Fagot mają na koncie sześć albumów studyjnych, spośród których pięć pokryło się złotem.
Już 21 kwietnia zaprezentują na żywo plejadę swoich największych hitów, z "Bożenką", "Ooooo kończy się już noc", "Pisarzem miłości" i "Karolino (KOCHAM CIĘ)" na czele.

➡️ 🎧 Cjalis:

Cjalis jest piosenkarzem wykonującym utwory z gatunku electro punk.
Odtwórcą roli i kompozytorem piosenek Cjalisa jest Bartosz Walaszek, a kreacja charyzmatycznej postaci została pierwotnie stworzona na potrzeby popularnego serialu Comedy Central "Blok Ekipa",
mającego wiele milionowych odtworzeń w internecie.

Artysta ma na swoim koncie takie hity, jak „Autodancing”, „Królowa Dzielni” czy „Ciuralla”. Piosenki Cjalisa biją rekordy popularności na portalu YouTube.

➡️ 🎧 Figo i Samogony:

Figo i Samogony to Piotr Połać, znany jako połowa duetu Bracia Figo Fagot, ale też muzyk kapel Speculum, Darmozjady i Proces.
Z Samogonami współpracuje też Andrzej Izdebski, producent m. in. Ralpha Kamińskiego, Kazika Staszewskiego i Braci Figo Fagot.
Zespół zadebiutował pod koniec października 2020 utworem "Nie zaufam nigdy już" (ponad milion wyświetleń), który pojawił się również na wydanym w 2020 roku albumie Braci Figo Fagot "Miliony internautów mogą się mylić".Zamów bilety już teraz na Biletomat.pl!

Bilety

Wyprzedane

I Pula

Standard

106,00 zł

II Pula

Standard

126,00 zł

III Pula

Standard

146,00 zł

Miejsca

Podobne wydarzenia

Powiadom mnie

Zapisując się na newsletter zgadzam się z regulaminem serwisu i akceptuję jego warunki.