Chat with us, powered by LiveChatBiletomat Disco / Dance BRACIA FIGO FAGOT + support

Disco / Dance: BRACIA FIGO FAGOT + support

Bilety na Disco / Dance

BRACIA FIGO FAGOT + support

termin

Pt, 22 października 2021 godz. 20:00

miejsce

CK Wiatrak
Wolności 395, 41-806 Zabrze

organizator

CK Wiatrak

Bilety

Masz wyłączoną obsługę cookies. Włącz obsługę cookies w swojej przeglądarce dla prawidłowej realizacji zamówienia.


Standard

I pula

dostępna do
Pon, 18 paź 2021 14:58

60 PLN

Wyprzedane


Standard

II pula

dostępna do
Pt, 22 paź 2021 17:00

70 PLN

Wyprzedane 

📄Bracia Figo Fagot w CK Wiatrak!

BRACIA FIGO FAGOT


Pamiętaj - na Biletomat.pl Twoje zakupy są bezpieczne. Jeśli dojdzie do zmiany daty lub odwołania wydarzenia, będziesz mógł spokojnie uzyskać zwrot, a o wszelkich aktualizacjach poinformujemy Cię mailowo.

***

Już 22 października 2021 na scenę CK Wiatrak powracają najsłynniejsi bracia w Polsce! Bracia Figo Fagot!

Niekwestionowani królowie pastiszu disco-polo, Bracia Figo Fagot, zaprezentują plejadę swoich największych hitów, z "Bożenką", "Ooooo kończy się już noc", "Pisarzem miłości" i "Karolino (KOCHAM CIĘ)" na czele.

Bądźcie zatem gotowi na brzmienia syntezatorowych solówek, elektronicznych sampli z najgłębszych odmętów klimatu disco polo oraz prześmiewcze teksty z celną i wyrazistą puentą.

Oj, tam, co tu więcej pisać... szykuje się fajna impreza!

Zapraszamy!

__________________

BRACIA FIGO FAGOT

Grupa została założona we wrześniu 2010 roku, na potrzeby serialu Kaliber 200 Volt, emitowanego w jednej z telewizji muzycznych i jest realną kontynuacją serialowych postaci tworzących wysmakowane disco polo z elementami humorystycznej ironii. Tworzą go „Figo - Fabian Barłoś“, czyli Piotr Połać (wokal, teksty) oraz „Fagot - Szymon Filip Barłoś“, czyli Bartosz Walaszek (keyboard, wokal, teksty).

Bracia Figo Fagot mają na koncie sześć albumów studyjnych, spośród których pięć pokryło się złotem. Najnowszy krążek BFF, zatytułowany "Miliony internautów mogą się mylić", ukazał się nakładem S.P. Records w grudniu 2020. Płytę promowały utwory “Karolino (KOCHAM CIĘ)” oraz "Nie zaufam nigdy już”. Na krążku nie zabrakło także hitów, które doczekały się milionów wyświetleń na YouTube - „Wędkarza miłości”, „Pakistańskiego chłopca" czy „Ugi Boogie”. Do współpracy nad albumem Figo i Fagot zaprosili znanych producentów - Sir Micha oraz Andrzeja Izdebskiego.

Zamów bilety już teraz na Biletomat.pl!


Szukasz podobnego wydarzenia w innym miejscu? Sprawdź na stronie:

Bilety Kolekcjonerskie