Chat with us, powered by LiveChatBiletomat Festiwale CARBON Silesia Festival

Festiwale: CARBON Silesia Festival

Bilety na festiwal

CARBON Silesia Festival

termin

Pt, 23 cze 2023 godz. 18:00 - Nd, 25 cze 2023 godz. 05:00

miejsce

Sztolnia Królowa Luiza
Wolności 410, 41-806 Zabrze

organizator

Go Fest

Bilety

Masz wyłączoną obsługę cookies. Włącz obsługę cookies w swojej przeglądarce dla prawidłowej realizacji zamówienia.


EARLY BIRD

Standard

dostępna do wyczerpania,
najpóźniej do
Pt, 31 mar 2023 23:59

159 PLN

Wyprzedane


EARLY REGULAR

Standard

dostępna do wyczerpania,
najpóźniej do
Nd, 07 maj 2023 23:59

199 PLN

WyprzedaneLAST CALL

Standard

dostępna do wyczerpania,
najpóźniej do
Pt, 23 cze 2023 16:00

299 PLN

Kup bilet


Do ceny biletu mogą zostać doliczone dodatkowe opłaty, ich wysokość można sprawdzić w podsumowaniu zamówienia. Więcej informacji w Regulaminie

 

📄Kup bilet na CARBON Silesia Festival, 23-24 czerwca w Zabrzu!

BOYS NOIZE, LINDSTRØM, HVOB, EROL ALKAN, DRS, LAST ROBOTS, PYSH, JOANA, PENERA, KAMP!, RYSY, GUILTEEl, SARAPATA, A_GIM & JUREK PRZEŹDZIECKI, HOSH, RED AXES, UNDERCATT, JOHANNES ALBERT, BREAK & RAGE, TERR, ALEGRIA, ANIA LEON, BIØS, BOKKA, BOYFRIENDS, HOLLY MOLLY, iROBOT ,MICHAL ZIETARA, LOCAL DISCO ALL NIGHTER, NAKED RELAXING, NIEMOC, OXFORD DRAMA, ROS ADDICTION


Pamiętaj - na Biletomat.pl Twoje zakupy są bezpieczne. Jeśli dojdzie do zmiany daty lub odwołania wydarzenia, będziesz mógł spokojnie uzyskać zwrot, a o wszelkich aktualizacjach poinformujemy Cię mailowo.

***

23 i 24 czerwca 2023 roku już po raz trzeci do Zabrza zawitają największe gwiazdy współczesnej muzyki elektronicznej, które przejmą niezwykle urokliwe miejsce, jakim jest Sztolnia Królowa Luiza.

CARBON Silesia Festival to festiwal, który na kulturalnej mapie Polski szybko stał się najjaśniej święcącym punktem na południu Polski. To połączenie muzyki elektronicznej najwyższej próby, a także unikatowej i wyjątkowej lokalizacji Sztolnia Królowa Luiza w Zabrzu, która zachwyca swoim industrialnym klimatem.

CARBON Silesia Festival to połączenie muzyki, ulokowanej na 3 różnych dedykowanych scenach, przemyślana i zapierająca dech w piersiach scenografii w oparciu o unikatową przestrzeń kopalni, strefa food market, która zachwyci najbardziej wymagające podniebienia, strefy chill oraz wielu innych dodatkowych atrakcji i niespodzianek, które urozmaicają czas spędzony podczas festiwalu w Zabrzu.


Zamów bilety już teraz na Biletomat.pl

Szukasz podobnego wydarzenia w innym miejscu? Sprawdź na stronie:

Bilety Kolekcjonerskie