Przejdź do głównej treści strony

Chór Mam | cotygodniowe warsztaty dla Mam z dziećmi

25.04.2024, czwartek, 10:00
WOAK TORUŃ - Sala 407 (IV piętro), Toruń Kościuszki 75-77, 87-100 Toruń
Wydarzenie z serwisu Partnerskiego Bilety24.pl Powyższa propozycja ma charakter informacyjny i nie stanowi oferty handlowej serwisu Biletomat, w rozumieniu art. 66 §1 Kodeksu Cywilnego.

Opis

Chór Mam to miejsce, w którym mamy wspólnie śpiewają, a dzieci im towarzyszą. Zajęcia odbywają się przed południem. Wtedy mamy i tak chętnie wychodzą z domu i tęsknią za towarzystwem innych dorosłych.
Chór Mam to ogólnopolska inicjatywa, stworzona przez Małgorzatę Zawilską-Rospędek w celu wspierania mam w ciąży i w pierwszych latach życia dzieci. Nie musisz umieć śpiewać, żeby dobrze …
Chór Mam to miejsce, w którym mamy wspólnie śpiewają, a dzieci im towarzyszą. Zajęcia odbywają się przed południem. Wtedy mamy i tak chętnie wychodzą z domu i tęsknią za towarzystwem innych dorosłych.
Chór Mam to ogólnopolska inicjatywa, stworzona przez Małgorzatę Zawilską-Rospędek w celu wspierania mam w ciąży i w pierwszych latach życia dzieci. Nie musisz umieć śpiewać, żeby dobrze się bawić i korzystać z dobroczynnego wpływu śpiewu na ciało i psychikę.

Chór Mam to:

- towarzystwo innych mam na podobnym etapie życia,

- możliwość rozwoju wokalnego,

- wyrozumiałość dla zmian pieluszek, karmienia, płaczu, spóźnień, nagłych wcześniejszych wyjść i innych trudów macierzyńskiego życia,

- forum wymiany myśli, proszenia o radę i dzielenia się radościami,

- dodatkowe działania, np. wymiany ubrań i zabawek, wsparcie w powrocie do pracy, itd

Dlaczego śpiewamy:

- bo śpiew ma właściwości terapeutyczne. I to nie musi być piękny śpiew, na ocenę lub dla publiczności. Wystarczy wziąć oddech, otworzyć usta i... niech płynie!

- bo można śpiewać w grupie dowolnej wielkości, a my potrzebujemy grupy,

- bo chcemy się rozwijać, a nowe piosenki dają nam (i naszym dzieciom) taką możliwość,

- bo potrzebujemy zajęć dla siebie,

- bo niektóre z nas kochały śpiewać i chętnie wracają do dawnej pasji.

Kiedy?
czwartki, w godzinach 10:00-12:00
Półtorej godziny poświęcone jest na śpiew, a reszta to czas dla mam z dziećmi.

Gdzie?
WOAK, Kościuszki 75-77, 4. piętro

Bilety:
dwa wejścia w miesiącu - 30 zł
bilet miesięczny od stycznia 2024 - 60 zł (listopad i grudzień 2023 - 30 zł)

Prowadząca:
Anastasiia Pugachowa - Anastazja z Mariupola mieszka w Toruniu od 8 lat, a mamą jest od 7. Od pierwszych dni pobytu w naszym mieście angażuje się w inicjatywy wokalne. Śpiewała w Chórze Akademickim UMK oraz chórze kościelnym w prawosławnej Parafii Świętego Mikołaja. Od 2020 roku śpiewa w kapeli rockowej @‌NAStalgia, z którą w 2022 roku wygrała konkurs muzyczny Toruńskiej Agendy kulturalnej. Prowadziła warsztaty muzyczne dla młodzieży oraz muzykoterapeutyczne dla rodzin. A latem w WOAK-u w ramach pikniku polsko-ukraińskiego przeprowadziła zajęcie z improwizacji chóralnej. Jest przekonana, że dobra matka - to szczęśliwa matka, a realizowanie pasji matki jest o wiele korzystniejsze dla dobra dziecka, niż całkowite poświęcenie się. Bo obserwując na co dzień spełnioną i szczęśliwą mamę, maluch uczy się od niej tego, jak się spełniać i być szczęśliwym, a chyba o to właśnie chodzi każdej mamie.

Bilety

Aktywne

na dwa wejścia (kwiecień)

30,00 zł
Do wyczerpania

na miesiąc kwiecień

60,00 zł
Do wyczerpania
Do biletów doliczona jest opłata serwisowa

Miejsca

Podobne wydarzenia

Powiadom mnie

Zapisując się na newsletter zgadzam się z regulaminem serwisu i akceptuję jego warunki.