Przejdź do głównej treści strony

Chór Mam | cotygodniowe warsztaty dla Mam z dziećmi

23.05.2024, czwartek, 10:00
WOAK TORUŃ - Sala 407 (IV piętro), Toruń Kościuszki 75-77, 87-100 Toruń
Wydarzenie z serwisu Partnerskiego Bilety24.pl Powyższa propozycja ma charakter informacyjny i nie stanowi oferty handlowej serwisu Biletomat, w rozumieniu art. 66 §1 Kodeksu Cywilnego.

Opis

Chór Mam to miejsce, w którym mamy wspólnie śpiewają, a dzieci im towarzyszą. Zajęcia odbywają się przed południem. Wtedy mamy i tak chętnie wychodzą z domu i tęsknią za towarzystwem innych dorosłych.
Chór Mam to ogólnopolska inicjatywa, stworzona przez Małgorzatę Zawilską-Rospędek w celu wspierania mam w ciąży i w pierwszych latach życia dzieci. Nie musisz umieć śpiewać, żeby dobrze …
Chór Mam to miejsce, w którym mamy wspólnie śpiewają, a dzieci im towarzyszą. Zajęcia odbywają się przed południem. Wtedy mamy i tak chętnie wychodzą z domu i tęsknią za towarzystwem innych dorosłych.
Chór Mam to ogólnopolska inicjatywa, stworzona przez Małgorzatę Zawilską-Rospędek w celu wspierania mam w ciąży i w pierwszych latach życia dzieci. Nie musisz umieć śpiewać, żeby dobrze się bawić i korzystać z dobroczynnego wpływu śpiewu na ciało i psychikę.

Chór Mam to:

- towarzystwo innych mam na podobnym etapie życia,

- możliwość rozwoju wokalnego,

- wyrozumiałość dla zmian pieluszek, karmienia, płaczu, spóźnień, nagłych wcześniejszych wyjść i innych trudów macierzyńskiego życia,

- forum wymiany myśli, proszenia o radę i dzielenia się radościami,

- dodatkowe działania, np. wymiany ubrań i zabawek, wsparcie w powrocie do pracy, itd

Dlaczego śpiewamy:

- bo śpiew ma właściwości terapeutyczne. I to nie musi być piękny śpiew, na ocenę lub dla publiczności. Wystarczy wziąć oddech, otworzyć usta i... niech płynie!

- bo można śpiewać w grupie dowolnej wielkości, a my potrzebujemy grupy,

- bo chcemy się rozwijać, a nowe piosenki dają nam (i naszym dzieciom) taką możliwość,

- bo potrzebujemy zajęć dla siebie,

- bo niektóre z nas kochały śpiewać i chętnie wracają do dawnej pasji.

Kiedy?
czwartki, w godzinach 10:00-12:00
Półtorej godziny poświęcone jest na śpiew, a reszta to czas dla mam z dziećmi.

Gdzie?
WOAK, Kościuszki 75-77, 4. piętro

Bilety:
dwa wejścia w miesiącu - 30 zł
bilet miesięczny od stycznia 2024 - 60 zł (listopad i grudzień 2023 - 30 zł)

Prowadząca:
Anastasiia Pugachowa - Anastazja z Mariupola mieszka w Toruniu od 8 lat, a mamą jest od 7. Od pierwszych dni pobytu w naszym mieście angażuje się w inicjatywy wokalne. Śpiewała w Chórze Akademickim UMK oraz chórze kościelnym w prawosławnej Parafii Świętego Mikołaja. Od 2020 roku śpiewa w kapeli rockowej @‌NAStalgia, z którą w 2022 roku wygrała konkurs muzyczny Toruńskiej Agendy kulturalnej. Prowadziła warsztaty muzyczne dla młodzieży oraz muzykoterapeutyczne dla rodzin. A latem w WOAK-u w ramach pikniku polsko-ukraińskiego przeprowadziła zajęcie z improwizacji chóralnej. Jest przekonana, że dobra matka - to szczęśliwa matka, a realizowanie pasji matki jest o wiele korzystniejsze dla dobra dziecka, niż całkowite poświęcenie się. Bo obserwując na co dzień spełnioną i szczęśliwą mamę, maluch uczy się od niej tego, jak się spełniać i być szczęśliwym, a chyba o to właśnie chodzi każdej mamie.

Bilety

Wyprzedane

Strefa 1

na dwa wejścia (maj)

30,00 zł

Strefa 1

na miesiąc maj

45,00 zł

Miejsca

Podobne wydarzenia

Powiadom mnie

Zapisując się na newsletter zgadzam się z regulaminem serwisu i akceptuję jego warunki.