Przejdź do głównej treści strony

CLOSTERKELLER | 25lat płyty Graphite | Bydgoszcz

19.05.2024, niedziela, 19:00 Otwarcie bramek: 18:00
Over the Under Pub, Bydgoszcz ul. Dworcowa 51, 85-009 Bydgoszcz
Pamiętaj - na Biletomat.pl Twoje zakupy są bezpieczne. Jeśli dojdzie do zmiany daty lub odwołania wydarzenia, będziesz mógł spokojnie uzyskać zwrot, a o wszelkich aktualizacjach poinformujemy Cię mailowo.

Opis

Ta wyjątkowa trasa z okazji 25-lecia wydania płyty Graphite obejmuje 13 koncertów. Materiał z tej płyty, należącej do największych dokonań zespołu, z przebojami Na krawędzi i Czas komety, arcydziełem gotyckiej delikatności Zaklęta w marmur i ciężaru w utworze tytułowym, zostanie na każdym z występów przypomniany w całości od poczatku do …

Ta wyjątkowa trasa z okazji 25-lecia wydania płyty Graphite obejmuje 13 koncertów. Materiał z tej płyty, należącej do największych dokonań zespołu, z przebojami Na krawędzi i Czas komety, arcydziełem gotyckiej delikatności Zaklęta w marmur i ciężaru w utworze tytułowym, zostanie na każdym z występów przypomniany w całości od poczatku do końca. Anja Orthodox mówi: "Jestem bardzo dumna z tego ślicznego i najbardziej eterycznego albumu w historii zespołu. To było ukoronowanie tamtego składu. Po tych 25 latach cieszymy się jak dzieci na granie tej płyty na żywo, bo płynąć na takich dźwiękach to magiczne doświadczenie".
Ponadto firma Metal Mind wyda zremasterowaną reedycję Graphite w pełnej wersji (oryginał miał dwie edycje: chodzi o tę poszerzoną, z utworami Dwa dni oraz Adam i Ewa), która premierę będzie miała na wiosennym tournée.

Oprócz Graphite swój jubileusz ma w tym roku także druga wybitna płyta z dyskografii Closterkeller - piękna, złota Aurum obchodzi bowiem swe 15lecie. Najlepsze utwory z niej wypełnią drugą część koncertu. Usłyszycie m.in. Ogród półcieni, Dwie połowy czy Nocarza. 

Skład zespołu:
Anja Orthodox - wokal
Adam Najman - perkusja
Michał Rollinger - instrumenty klawiszowe
Michał Jarominek - gitara
Krzysztof Najman - gitara basowa
 
 
 Closterkeller:
⚫️ https://www.facebook.com/closterkeller
⚫️ https://youtube.com/c/Closterkeller
⚫️ https://www.instagram.com/closterkeller_official/
⚫️ http://www.anja.pl/


Wcześniej zagra zespół State of Mind :
https://www.facebook.com/profile.php?id=100077912733441

Bilety

Wyprzedane

przedsprzedaż

Standard

69,50 zł

w dniu koncertu

Standard

84,80 zł

Artyści

Miejsca

Powiadom mnie

Zapisując się na newsletter zgadzam się z regulaminem serwisu i akceptuję jego warunki.