Przejdź do głównej treści strony

CONSCIOUS MAN | Festiwal Nowego Mężczyzny | 2 Edycja

24.07.2024, środa, 15:00 - 28.07.2024, niedziela, 15:00
Puszcza Bolimowska | Zaścianek Babie Lato, Bolimów Ziemiary 56, 99-417 Bolimów
Pamiętaj - na Biletomat.pl Twoje zakupy są bezpieczne. Jeśli dojdzie do zmiany daty lub odwołania wydarzenia, będziesz mógł spokojnie uzyskać zwrot, a o wszelkich aktualizacjach poinformujemy Cię mailowo.

Opis

Panowie!

🦅 Zapraszamy serdecznie na drugą edycję „Conscious Man – festiwalu nowego Mężczyzny”, która będzie miała miejsce w dniach 24-28 lipca 2024 r. na terenie wyjątkowego Zaścianku „Babie Lato” w przepięknej Puszczy Bolimowskiej.

🏕 Z dala od cywilizacji i naszych codziennych obowiązków, w otoczeniu magicznej, dzikiej przyrody, wyruszymy wspólnie w …

Panowie!

🦅 Zapraszamy serdecznie na drugą edycję „Conscious Man – festiwalu nowego Mężczyzny”, która będzie miała miejsce w dniach 24-28 lipca 2024 r. na terenie wyjątkowego Zaścianku „Babie Lato” w przepięknej Puszczy Bolimowskiej.

🏕 Z dala od cywilizacji i naszych codziennych obowiązków, w otoczeniu magicznej, dzikiej przyrody, wyruszymy wspólnie w podróż po naszą osobistą moc, po naszą wewnętrzną mądrość, po siłę i prawdę, którą każdy z nas nosi w swoim sercu. Zapraszamy Was na pięciodniowe, głębokie spotkanie, gdzie razem z innymi mężczyznami stworzymy przestrzeń w której nikt nie jest wyżej i nikt nie jest niżej, a wszyscy jesteśmy sobie równi jako Bracia, tworząc wspólnie nowe, zdrowe męskie plemię, wspierając się, ucząc się i czerpiąc od siebie nawzajem.

🌳 Pierwsza edycja naszego festiwalu pokazała nam jak ogromny potencjał nosimy w sobie jako mężczyźni i co się dzieje kiedy z odwagą, w sposób świadomy spotykamy się w tak dużym męskim gronie. Wszyscy doświadczyliśmy niesamowitych uzdrowień, transformacji, zdobyliśmy nową wiedzę, otrzymaliśmy nowe narzędzia by z pozytywnym skutkiem zmieniać nasze życia zgodnie z naszymi potrzebami i prawdą, do której mogliśmy dotrzeć, dzięki specjalnie przygotowanym procesom, inicjacjom, warsztatom i praktykom.

💓 Przy okazji odczarowaliśmy wiele stereotypów dotyczących tego co znaczy być mężczyzną oraz jak mężczyźni mogą spędzać ze sobą czas. Przekonaliśmy się na własnej skórze, że w odpowiednio przygotowanej przestrzeni nie potrzebujemy chować się za swoim pancerzem, zakładać różnorakich masek, zalewać nasze prawdziwe uczucia i emocje alkoholem tylko, że możemy być tacy jacy naprawdę jesteśmy. Ze wszystkimi swoimi słabościami, wątpliwościami, czasem zagubieniem w dzisiejszym świecie, które nie zostają wyśmiane, przedrzeźniane a zamiast tego są przyjęte, spotykają się ze zrozumieniem i akceptacją. W kręgu jest miejsca na wszystko. Na to co trudne i na to co piękne. Możemy być ze sobą w autentyczności, w prawdzie, w życzliwości i wzajemnym wsparciu. I wtedy dzieją się cuda:)

🙏 Po kilku miesiącach od zakończenia pierwszej edycji cały czas otrzymujemy od Was wiadomości i świadectwa jak wiele nasze spotkanie wniosło i cały czas wnosi pozytywnych zmiany w Wasze życia. Ogromnie nas to cieszy ponieważ tworzymy festiwal Conscious Man właśnie po to, z myślą o współczesnych mężczyznach i o wszystkich obszarach życia, które potrzebują naszej uwagi i w które możemy wpuścić więcej świadomości by żyło nam się lepiej, by żyło nam się pełniej i bardziej prawdziwie.

🚀 Z całego serca zapraszamy więc Was po raz drugi na tą epicką, wspólną przygodę. Zapraszamy do skoku głęboko w siebie oraz do współkreacji nowej, zdrowej męskiej wspólnoty. Ponownie możecie liczyć na dobrze zbudowany program, wysoką jakość naszego festiwalu, na wartościowe, życiowe warsztaty, procesy i wykłady, cudowną atmosferę, dobrą zabawę i niezapomniane przeżycia. Mamy wiele wniosków po naszym pierwszym spotkaniu, dlatego dołożymy wszelkich starań by tym razem było jeszcze lepiej :)

🌊  CONSCIOUS MAN to festiwal stworzony z myślą o współczesnych mężczyznach, którzy szukają swojej drogi, którzy cały czas pracują nad sobą, by każdego dnia stawać się lepszym, pełniejszym człowiekiem. Dla mężczyzn, których nie zadowala przeciętność, a którzy pragną budować siebie zgodnie ze swoimi wartościami, ze swoimi potrzebami, w zgodzie z prawdą którą noszą w sercu.

🦅  CONSCIOUS MAN to festiwal dla mężczyzn odważnych, którzy nie boją przyznać się do błędu, którzy nie boją się wątpić, którzy upadają, odrabiają lekcje, wyciągają wnioski by podnieść się ponownie i kroczyć dalej z podniesioną głową przez życie. To spotkanie mężczyzn, którzy mają odwagę czuć, doświadczać, rozpadać się, umierać, by odrodzić się na nowo.

💥  Niektórzy mówią o kryzysie męskości w naszych czasach, my jednak widzimy w tym szansę na narodziny nowej męskości, na narodziny pełnego, pewnego siebie świadomego mężczyzny, który jest w kontakcie ze swoim sercem, ze swoim ciałem oraz ze swoją duszą. Który pozwala sobie doświadczać życia w pełni, który przyjmuje każdą jego część, zarówno te piękne, radosne chwile, jak i trudne, smutne momenty.

🌳  Mężczyzny który stoi w swojej prawdzie i mocy, który zna swoje mocne, ale również te słabsze strony i je także jest w stanie przyjąć, zaakceptować i otulić. Mężczyzny, który bierze odpowiedzialność za siebie, za swoje uczucia i emocje by budować zdrowe, partnerskie relacje oparte na szczerości, równowadze i zaufaniu. Mężczyzny, który jest strażnikiem i opiekunem swoich bliskich, swojej rodziny. I przede wszystkim Mężczyzny, który już nie jest sam i nigdy więcej nie będzie, ponieważ jest częścią nowej, zdrowej męskiej wspólnoty, który ma Braci, którzy pójdą za nim w ogień, którzy powiedzą mu nawet niewygodną prawdę w oczy i na których będzie mógł się oprzeć w chwili potrzeby.

💨  Wpuszczamy świadomość do wszystkich obszarów naszego życia, ponieważ wszyscy tak jak żyjemy zasługujemy na to żeby być szczęśliwi i żyć dokładnie tak jak byśmy chcieli. W mocy, w prawdzie, w połączeniu, w zdrowiu, w obfitości, w sile, w mądrości z kochającymi ludźmi wokół. Aby to wszystko miało szansę zamanifestować się w naszym życiu potrzebujemy odpowiedniej WIEDZY, odpowiednich UMIEJĘTNOŚCI, potrzebujemy PRZETRANSFORMOWAĆ to wszystko co nam już nie służy, pozwolić umrzeć tym częścią siebie, które nie są kompatybilne z naszym nowym, pełnym, świadomym ja.

💚  Potrzebujemy doświadczyć INICJACJI, która stanie się punktem zwrotnym w naszym życiu, dzięki której wyjdziemy ze starej planszy naszych destrukcyjnych nawyków, przekonań, zachowań i wejdziemy na nowy poziom. Na poziom świadomego budowania siebie, aby uwolnić swój pełny potencjał jako mężczyzna, jako osoba, jako człowiek. Ten za którym tęsknimy i jednocześnie, którego czujemy głęboko w środku.

🌄  CONSCIOUS MAN to festiwal warsztatowo-procesowy, w trakcie którego zajmiemy się wszystkimi obszarami życia współczesnego mężczyzny. Łączymy duchowość z biznesem, osobiste głębokie transformacje z pragmatycznymi umiejętnościami, świat energii ze światem umysłu, siłę ciała fizycznego z szerokim potencjałem świadomości.

⚡ CONSCIOUS MAN to pięć dni wykładów, warsztatów, spotkań, nauki, inicjacji, transformacji i wspólnej celebracji życia. To polscy i międzynarodowi nauczyciele, przewodnicy, wykładowcy, specjaliści, artyści, prekursorzy z bogatym doświadczeniem i ugruntowaną pozycją w swoich dziedzinach.

🍀  CONSCIOUS MAN to trzy strefy główne: Strefa Wiedzy, Strefa Umiejętności, Strefa Transformacji, specjalna strefa „Czułe Dzikusy” z oddzielnym programem dla młodych mężczyzn i jeszcze więcej stref tematycznych m.in. Strefa Morsowania, Strefa Pracy z Drewnem, Strefa Pracy z Ciałem, Strefa Szałasu Potu, Strefa Specjalistów.

🎓 W strefie WIEDZY znajdziemy wykłady i prelekcje dotyczące:
• Budowania zdrowych relacji
• Motywacji
• Skutecznych narzędzi do zmiany życia
• Seksualności/tantry
• Biohackingu/Zdrowia
• Wychodzenia z uzależnień
• Świadomości
• Ojcostwa
• I wiele innych

🔨  W strefie Umiejętności nauczymy się:
• Jak praktycznie budować niezależność finansową
• Jak uwolnić pełny potencjał swojego ciała
• Metody oddechowej Wima Hofa
• Samoobrony, sztuk walki
• Budownictwa naturalnego
• Jak dbać o swoje zdrowie
• Jak przetrwać w dzikiej przyrodzie
• Jak udzielić pierwszej pomocy w nagłych wypadkach
• I wiele innych

🚀  W strefie Transformacji poprzez specjalne procesy, rytuały i praktyki zajmiemy się
• Budowaniem zdrowej relacji ze sobą samym
• Uzdrowieniem traum przeszłości
• Uwolnieniem i przekształceniem trudnych emocji
• Kontaktem ze swoim duchowym i energetycznym potencjałem
• Zrzuceniem masek, które nosimy, a które odgradzają nas od siebie
• Uzdrowieniem relacji z Ojcem i Matką
• Budowaniem zdrowej, męskiej wspólnoty
• Uwolnieniem Głosu

🐉  CONSCIOUS MAN to również wspólne, męskie, plemienne Inicjacje, których tak bardzo brakuje nam w dzisiejszym świecie zachodu, a które są okazją do zostawienia za sobą tego wszystkiego co już nam nie służy, by z mocą otworzyć kolejny rozdział swojego życia i z nowego punktu startowego kreować je zgodnie ze swoją prawdą i swoim potencjałem.

💪 W trakcie naszego spotkania będziecie mogli doświadczyć rdzennych rytuałów i ceremonii takich jak szałas potów, ceremonia fajki, taniec transowy, maoryski taniec Haka, jak również zanurzyć się w lodzie pod okiem instruktorów metody Wima Hofa.

🎸 CONSCIOUS MAN to także spotkania przy ogniu, z niesamowitymi artystami, śpiewem, tańcem, bębnami, gdzie wspólnie będziemy tworzyć i podróżować na falach muzyki i dźwięku.

Informacje Praktyczne: Data: 24 – 28 lipca 2024 r.
Miejsce: Zaścianek Babie Lato – Puszcza Bolimowska

Ceny biletów normalnych:

490 PLN + 30 PLN operator = 520 PLN - I Tura 15.11.2023 – 31.12.2023

640 PLN + 30 PLN operator = 670 PLN - II Tura 01.01.2024 – 23.05.2024

790 PLN + 30 PLN operator = 820 PLN – III Tura 24.05.2024 – 24.07.2024

Bilety Ulgowe – "Młoda Krew" w wieku 12-18 lat, ze specjalnie przygotowaną strefą „Czułe Dzikusy”, z dedykowanymi opiekunami i kompletnym programem dla Młodych :

190 PLN + 30 PLN operator = 220 PLN

🎫  W cenie biletu na CONSCIOUS MAN otrzymujesz:
Udział we wszystkich wykładach, warsztatach, doświadczeniach zawartych w programie
- Dostęp do wszystkich stref na terenie festiwalu
- Miejsce na polu namiotowym
- Miejsce parkingowe
- Dostęp do wody pitnej
- Dostęp do wybitnej strefy gastro
- Dostęp do strefy sanitariatów
- Opiekę ratowników medycznych
- Nowe wartościowe znajomości
- Niezapomnianą epicką przygodę
- Największe ognisko ceremonialne w tej części wszechświata
- Specjalistyczną Wiedzę, praktyczne Umiejętności, głębokie Transformacje
- Udział w milowym kroku dla ludzkości
I wiele, wiele więcej 

🦅  Wierzymy, że proponowany przez nas program, nasi goście oraz duch, w jakim prowadzimy nasz festiwal jest początkiem nowej męskiej jakości, którą zabierzemy z powrotem do naszego życia, by pozytywnie zmieniać siebie, nasze relacje i świat w którym żyjemy.

💥  Lecz przede wszystkim, że jest to spotkanie które na stałe odczaruje nasze relacje z innymi mężczyznami, gdzie będziemy mogli poczuć się częścią męskiej wspólnoty, przestać walczyć ze sobą, a zamiast tego wspierać się nawzajem i budować nowe, zdrowe męskie plemię.

🟠 REGULAMIN WYDARZENIA 🟠

Linki:
https://consciousman.pl/
https://www.facebook.com/ConsciousManFestival/
https://www.instagram.com/consciousman_festival/

Zapraszamy z całego Serca!

Bilety

Aktywne

STANDARD

490 zł
Do wyczerpania
Wkrótce
Od 640 zł

II PULA

STANDARD

III PULA

STANDARD

Do biletów doliczana jest opłata serwisowa

Miejsca

Powiadom mnie

Zapisując się na newsletter zgadzam się z regulaminem serwisu i akceptuję jego warunki.