Przejdź do głównej treści strony

Coś Tu Nie Gra

14.06.2024, piątek, 18:00
Aula Artis, Poznań ul. gen. Tadeusza Kutrzeby 10, None Poznań
Wydarzenie z serwisu Partnerskiego Bilety24.pl Powyższa propozycja ma charakter informacyjny i nie stanowi oferty handlowej serwisu Biletomat, w rozumieniu art. 66 §1 Kodeksu Cywilnego.

Opis

Co się wydarzy, gdy świat polityki spotka się ze światem farsy?

Czyli polityka na wesoło!

Spektakl z repertuaru Och Teatru!

SPEKTAKL PRZEZNACZONY DLA WIDZÓW OD 14. ROKU ŻYCIA

Kandydat na prezydenta przyjeżdża do swojego rodzinnego miasta, aby wygłosić ważne oświadczenie, które ma mu zapewnić zwycięstwo w zbliżających się wyborach. Jednak w tzw. międzyczasie urzędujący …
Co się wydarzy, gdy świat polityki spotka się ze światem farsy?

Czyli polityka na wesoło!

Spektakl z repertuaru Och Teatru!

SPEKTAKL PRZEZNACZONY DLA WIDZÓW OD 14. ROKU ŻYCIA

Kandydat na prezydenta przyjeżdża do swojego rodzinnego miasta, aby wygłosić ważne oświadczenie, które ma mu zapewnić zwycięstwo w zbliżających się wyborach. Jednak w tzw. międzyczasie urzędujący prezydent wysyła do miasta kilku swoich popleczników, by za wszelką cenę uniemożliwić konkurentowi wystąpienie. Intryga rozgrywa się w lokalnym domu kultury, w którym amatorska grupa teatralna przygotowuje swoje najnowsze przedstawienie, w którym gra brat bliźniak naszego kandydata. Co się wydarzy, gdy świat polityki spotka się ze światem farsy? Czy Raymond Bream zdoła wejść na podium i wygłosić swoje przemówienie?

Czas trwania: 120 minut z przerwą

Obsada: Maria Dębska, Maria Seweryn, Ewa Florczak, Katarzyna Gniewkowska, Julia Wyszyńska, Mirosław Kropielnicki, Adrian Brząkała, Kamil Maćkowiak, Andrzej Pieczyński, Adam Serowaniec, Maciej Wierzbicki, Jan Malawski (głos z offu)

Bilety

Wyprzedane

Balkon

BILET NORMALNY

140,00 zł

Parter

BILET NORMALNY

170,00 zł

Miejsca

Powiadom mnie

Zapisując się na newsletter zgadzam się z regulaminem serwisu i akceptuję jego warunki.