Biletomat Muzyka klubowa DJ WIKA | PLAŻA WILDA

Muzyka klubowa: DJ WIKA | PLAŻA WILDA

Bilety na clubbing

DJ WIKA | PLAŻA WILDA

termin

So, 03 września 2022 godz. 18:00

miejsce

Eco Village Plaża Wilda
Piastowska 71, 61-556 Poznań

organizator

H&H Entertainment

Bilety

Masz wyłączoną obsługę cookies. Włącz obsługę cookies w swojej przeglądarce dla prawidłowej realizacji zamówienia.


Standard

Standard

dostępna do
So, 03 wrz 2022 18:00

10 PLN

Wyprzedane 

📄Kup bilety na DJ Wika 3 września w Poznaniu!


Pamiętaj - na Biletomat.pl Twoje zakupy są bezpieczne. Jeśli dojdzie do zmiany daty lub odwołania wydarzenia, będziesz mógł spokojnie uzyskać zwrot, a o wszelkich aktualizacjach poinformujemy Cię mailowo.

***

IMPREZA Z DJ WIKĄ!

DJ Wika, czyli Wirginia Szmyt to najsłynniejsza i najstarsza w Polsce didżejka, która za konsoletą zamienia się w prawdziwy wulkan muzycznych dźwięków.

To zarazem wielka dama, która potrafi poderwać do tańca każdego, dosłownie każdego i to niezależnie od wieku. A teraz zaprasza Was do zabawy na Plaży Wilda!

DJ Wika to seniorka z wigorem, która zaraża optymizmem, witalnością i pozytywną energią, a tym samym łączy pokolenia przy najlepszych tanecznych rytmach.
Didżejka cyklicznie prowadzi też dyskoteki międzypokoleniowe,  występuje w radiu oraz telewizji, a w tym co robi osiąga sukcesy – została już twarzą telewizji Eska TV , a także wystąpiła w teledysku Cleo do piosenki N-O-C.
Oprócz tego udziela się w działaniach aktywizujących dla seniorów: współorganizuje parady i wycieczki, a także angażuje się w Uniwersytet Trzeciego Wieku. O jej fantazji, pasji i radości z życia możecie przeczytać w jej biografii, a to nie wszystko, bo właśnie powstaje o niej film! :)

Zamów bilety już teraz na Biletomat.pl!