Chat with us, powered by LiveChatBiletomat Elektronika Dungeon Beats 016 feat. Hebbe, Ourman, 207

Elektronika: Dungeon Beats 016 feat. Hebbe, Ourman, 207

Bilety na Elektronika

Dungeon Beats 016 feat. Hebbe, Ourman, 207

termin

So, 14 sierpnia 2021 godz. 23:00

miejsce

Projekt LAB
Grochowe Łąki 5, 61-752 Poznań

organizator

Dungeon Beats

Bilety

Masz wyłączoną obsługę cookies. Włącz obsługę cookies w swojej przeglądarce dla prawidłowej realizacji zamówienia.


Standard

I pula

dostępna do
Śr, 11 sie 2021 13:18

25 PLN

Wyprzedane


Standard

II pula

dostępna do
Pt, 13 sie 2021 23:59

30 PLN

Wyprzedane


Standard

III pula

dostępna do
So, 14 sie 2021 18:00

35 PLN

Wyprzedane 

📄Dungeon Beats w Projekt Lab!

Hebbe, Ourman, 207, Hitman, k.o, CrissNSA, Ewski, STC, Istota, Alegria, Wency


Pamiętaj - na Biletomat.pl Twoje zakupy są bezpieczne. Jeśli dojdzie do zmiany daty lub odwołania wydarzenia, będziesz mógł spokojnie uzyskać zwrot, a o wszelkich aktualizacjach poinformujemy Cię mailowo.

***

Mimo całego pandemicznego chaosu, który spadł wszystkim na głowy, Dungeon Beats nie może uznać tego roku za stracony. Nie odstąpiliśmy od muzycznej misji, wypuszczając na świat nasze pierwsze wydawnictwo i kultywując relacje ze światem muzyki basowej i artystami, którzy dają temu światu niepodrabialną moc. Jednak wszystkie “zdalne” działania nie cieszą jak prosty fakt, że możemy w końcu wrócić do tego co kochamy najbardziej: Organizowania mini trzęsień ziemi w murach Projekt LAB.

Wiemy, że nasza publiczność nie zadowoli się byle czym. Dlatego, aby dobrze oderdzewić nasze promotorskie zapędy, dołożylismy starań, by móc zaprezentować wam jak najlepiej jakość, ale i różnorodność, jaka pojawia się na dubstepowej scenie. Nasi goście to parkietowi wyjadacze, wydający na najważniejszych labelach, trzęsący parkietami festiwali całego świata, a od niedawna także członkowie naszej Dungeon’owej rodziny: Hebbe, Ourman oraz 207.

Hebbe - ten pochodzący z Holandii producent przez wielu uznawany jest za najjaśniejszy punkt nowego pokolenia sceny 140bpm. Od czasu jego debiutanckiego wydawnictwa na rodzimym labelu Subway Recordings, jego produkcje znalazły dom w takich legendarnych wytwórniach jak Crucial Recordings, Artikal Music, White Peach Recordings czy System Music. Jego charakterystyczne muzyczne flow, okraszone mrocznymi liniami basowymi stało się stałym elementem setów takich tuzów jak J:Kenzo czy Mala. Entuzjaści naszych eventów mieli okazję pierwszy raz usłyszeć jego muzykę 5 lat temu, podczas piątej edycji naszego cyklu.

Ourman - to niezwykle płodny, muzyczny umysł pochodzący z Paryża. Jego produkcje, choć mocno osadzone w niskich częstotliwościach i wciskających w podłogę beatach, cechuje się chwytliwymi melodiami, inspirowanymi muzyką z najdalszych zakątków globu. Jego kreatywność i warsztat doceniły takie labele jak White Peach Recordings, Foundation Audio czy DUPLOC.

207 - to chorwacki gigant muzyki dubstepowej - dosłownie i w przenośni. Jego dystynktywny styl, łączący drapieżne sample perkusyjne z ostrymi, wykręcającymi wnętrze basami potrafi niespodziewanie zmienić energię na parkiecie, wprowadzając słuchaczy w nowy, niepokojący wymiar. Od czasu swojego debiutanckiego albumu na Macabre Unit Digital, 207 wydawał także swoją muzykę na takich labelach jak Sentry Records czy DUPLOC. Jego utwór “MKV” był również częścią albumu Dungeon Beats: Volume One.

W ramach nadchodzącego wydarzenia będziemy też świętowali urodziny dwóch naszych reprezentantów - Hitmana oraz k.o. Do grona solenizantów dołącza również nasz dobry przyjaciel STC, który na drugiej scenie zaprezentuje wolniejsze, bardziej techniczne uderzenie, a pomogą mu w tym poznańscy weterani - Alegria, Istota oraz Wency.

MAIN STAGE:

🇳🇱 Hebbe [Artikal Music, SYSTEM Music, Crucial Recordings]

🇫🇷 Ourman [White Peach Recordings, Foundation Audio, DUPLOC]

🇭🇷 207 [Sentry Records, Gourmet Beats, M.U.D.]

🇵🇱 Hitman [Dungeon Beats]

🇵🇱 k.o [Dungeon Beats]

🇵🇱 CrissNSA [Dungeon Beats]

🇵🇱 Ewski [Dungeon Beats]

2ND STAGE:

🇵🇱 STC [Black Crane, Drum Obsession]

🇵🇱 Istota [Black Crane]

🇵🇱 Wency [PLEBS]

🇵🇱 Alegria [Drum Obsession]

Zamów bilety już teraz na Biletomat.pl!


Szukasz podobnego wydarzenia w innym miejscu? Sprawdź na stronie:

Bilety Kolekcjonerskie

Bilety na Dungeon Beats