Chat with us, powered by LiveChatBiletomat Elektronika Dungeon Beats 017 feat. J:Kenzo & Sicaria Sound [UK] - wydarzenie odwołane

Elektronika: Dungeon Beats 017 feat. J:Kenzo & Sicaria Sound [UK]  - wydarzenie odwołane

Bilety na Elektronika

Dungeon Beats 017 feat. J:Kenzo & Sicaria Sound [UK] - wydarzenie odwołane

termin

Pt, 08 maja 2020 godz. 22:00

miejsce

Zet Pe Te
Dolnych Młynów 10, 31-124 Kraków

organizator

Dungeon Beats

Bilety

Masz wyłączoną obsługę cookies. Włącz obsługę cookies w swojej przeglądarce dla prawidłowej realizacji zamówienia.


Standard

Standard

dostępna do
Wt, 03 mar 2020 22:55

20 PLN

Wyprzedane


Standard

Standard

dostępna do
Czw, 16 kwi 2020 16:30

30 PLN

Wyprzedane 

📄Dungeon Beats w Krakowie!

J:Kenzo, Sicaria Sound


Przedostatni przystanek trasy Dungeon Beats 2020 to zderzenie dwóch sfer, muzyczny clash underground'owej klasyki z tym, co na scenie nowe i pełne młodzieńczego zapału. Parkiet Zet Pe Te oddajemy w ręce doświadczonego basowego wojownika oraz dwóch młodych talentów, które choć na scenie działają relatywnie krótko, potrafią nią zatrząść nie gorzej, niż najgroźniejsi weterani sceny 140bpm.

J:Kenzo czyli Jay Fairbrass to pochodzący z hrabstwa Kent, uznany w basowym półświatku DJ, producent oraz host radiowy stacji Rinse.Fm, jeden z ojców chrzestnych odpowiedzialnych za odrodzenie się stylu, który wielu nazywa "dungeon". Jego pierwsze wydawnictwa pochodzą z 2008 roku, labeli takich jak DUB POLICE, czy 2nd DROP. W 2011 roku wydaje swój pierwszy winylowy release w wytwórni TEMPA, za pośrednictwem której już rok później przejmuje londyńskie underground'owe charts'y, debiutując swoim albumem długogrającym "J:Kenzo". Od tamtej pory o Jay'u jest coraz głośniej, z uwagi na jego wszechstronność w selekcji, nie boi się bowiem łamać schematów DJ-setów, miesza dubstep z jungle/dnb czy techno.
W 2012 roku Fairbrass zakłada własną wytwórnię płytową - Artikal Music UK, w której swoje materiały do dnia dzisiejszego wydaje czołówka producentów dubstep'owych z całego globu.
Wieloletnie oddanie scenie undergroundowej Kenzo kultywuje poprzez swoje audycje na falach Rinse.fm, regularnie zaciągając przed odbiorniki fanów z każdego zakątka ziemi; jak nikt potrafi zawładnąć parkietem, co udowodnił choćby na 6 edycji Dungeon Beats w Poznaniu czy podczas Cosmic Bridge Takeover w ramach festiwalu Bass Camp.

Sicaria Sound aka Lou Imbratura & Sancha Ndeko to duet z południowego Londynu, który na przestrzeni ostatnich kilku lat ugruntował swoją pozycję w czołówce selektorów sceny 140bpm. Sicaria to fuzja zamiłowania do brudnego grime'u i dancehall'u Lou z roots'owym zacięciem Sanchy. Swój sound określają jako reprezentację swojego afrykańskiego dziedzictwa faworyzując niewydane produkcje zarówno weteranów, jak i debiutujących producentów.
Mimo napiętego harmonogramu tras przez Europę i USA, Sicaria Sound zaserwowały guest mix'y na falach BBC 1 i 1xtra, NTS, a od ponad roku zawiadują audycją na Rinse.FM. To duet, który selekcją i techniką miksu potrafi rozgrzać parkiet do czerwoności - jako rezydentki Deep Medi godnie reprezentowały scenę underground'ową na tegorocznym Outlook Festival i Boiler Room Festival, a to tylko namiastka ich wkładu w obecny rozwój sceny.

Rozgrzanie parkietu przed totalnym basowym infernem to szalenie odpowiedzialna rola. Postanowiliśmy więc powierzyć ją zawodnikom, którzy znają się na swojej robocie, dlatego właśnie nasze skromne szeregi zasilą Jah Bass oraz Kuzyn.

Line up:

- J: Kenzo [ UK / Artikal Music / Lion Charge / Tempa ]
- Sicaria Sound [ UK / Rinse.fm / Deep Medi ]
- k.o [ Poznań / Dungeon Beats / Drum Obsession ]
- Ewski [ Poznań / Dungeon Beats ]
- Jah Bass [ Kraków ]
- Kuzyn [ Kraków / Bass Camp ]
- Hitman

Zamów bilety już teraz na Biletomat.pl

 

Szukasz podobnego wydarzenia w innym miejscu? Sprawdź na stronie:

Bilety Kolekcjonerskie

Bilety na Dungeon Beats