Biletomat Muzyka klubowa Dungeon Beats 017 feat. J:Kenzo & N-Type

Muzyka klubowa: Dungeon Beats 017 feat. J:Kenzo & N-Type

Bilety na clubbing

Dungeon Beats 017 feat. J:Kenzo & N-Type

termin

Pt, 12 listopada 2021 godz. 23:00

miejsce

Projekt LAB
Grochowe Łąki 5, 61-752 Poznań

organizator

Dungeon Beats

Bilety

Masz wyłączoną obsługę cookies. Włącz obsługę cookies w swojej przeglądarce dla prawidłowej realizacji zamówienia.


Standard

I pula

dostępna do
So, 13 lis 2021 04:54

15 PLN

Wyprzedane


Standard

II pula

dostępna do
So, 13 lis 2021 04:54

25 PLN

Wyprzedane


Standard

III pula

dostępna do
Pt, 12 lis 2021 23:59

35 PLN

Wyprzedane


 

📄Ekipa Dungeon Beats stanie u boku legendarnych postaci!

J:KENZO, N-Type, Ghostmental, CrissNSA, Ewski, k.o, Hitman, Enes, Monster, C.L.R., Piotr


Pamiętaj - na Biletomat.pl Twoje zakupy są bezpieczne. Jeśli dojdzie do zmiany daty lub odwołania wydarzenia, będziesz mógł spokojnie uzyskać zwrot, a o wszelkich aktualizacjach poinformujemy Cię mailowo.

***

12-stego listopada ekipa Dungeon Beats stanie u boku postaci legendarnych - basowych weteranów, których wieloletnie zaangażowanie w rozrost sceny Dubstep zdaje się być kluczowe i nieocenione – J: Kenzo & N-Type!

Ten pierwszy miał już okazję gościć w murach (pękającego w szwach) Projekt LAB, przy okazji szóstej edycji cyklu, kiedy to rozgrzał parkiet do czerwoności. Drugi headliner to członek sławnej, brytyjskiej inicjatywy Croydub - piekielnie doświadczony zapaleniec - nie zdziwcie się więc, jeśli tej nocy LAB stanie w ogniu.

J:KENZO czyli Jay Fairbrass to pochodzący z hrabstwa Kent, uznany w basowych kręgach DJ i producent oraz host radiowy stacji Rinse FM; jeden z ojców chrzestnych odpowiedzialnych za odrodzenie się stylu, który wielu nazywa "dungeon". Jego pierwsze wydawnictwa pochodzą z 2008 roku, wydane nakładem takich wytwórni jak Dub Police, czy 2nd Drop Records. W 2011 roku wychodzi jego pierwszy winylowy release w wytwórni TEMPA, za pośrednictwem której już rok później przejmuje londyńskie underground'owe charts'y, debiutując swoim albumem długogrającym "J:Kenzo". Od tamtej pory o Jay'u jest coraz głośniej. W 2012 roku Fairbrass zakłada własną wytwórnię płytową - Artikal Music UK, w której swoje materiały do dnia dzisiejszego wydaje czołówka producentów dubstep'owych z całego globu. Wieloletnie oddanie scenie undergroundowej Kenzo kultywuje poprzez swoje audycje na falach Rinse.fm, regularnie zaciągając przed odbiorniki fanów z każdego zakątka ziemi.

N-Type aka Mark Newton – producent, DJ, host radiowy pochodzący z Croydon, znany z ogromnego wkładu w rozwój sceny dubstep od jej początków po światowy rozgłos. Jako nastoletni miłośnik garage'u i drum and bass'u zafascynował się mroczną odsłoną elektroniki z południowego Londynu, co w miarę upływu czasu, stało się pasją w kierunku ciężkich brzmień w tempie 140bpm.

Szef Wheel & Deal i Terrain oraz współwłaściciel Sin City Recordings wraz z DJ Hatcha. N-Type to jeden z najdłużej działających DJ'ów na falach Rinse.fm, gdzie dołączył w okolicach 2003-2004 roku, kiedy dubstep jeszcze raczkował. Mark nigdy nie zwątpił w siłę dubstepu; jako przodujący producent i selektor latami działał w podziemiach sceny, by relatywnie niedawno doświadczyć jej renesansu w odnowionej i nieskażonej komercją formie.

Support spocznie w rękach reprezentantów Dungeon Beats oraz szamotulskiej grupy promotorsko-producenckiej / netlabelu GHOSTMENTAL.

Scenę barową zasili m.in. Monster DJ - rezydentka Projekt LAB i reprezentantka inicjatywy Oramics, kojarzona z Boiler Room, czy berlińskim HOR. Pojawi się również dwójka wysłanników z Warszawy - Enes, sercem od lat w poznańskim basowym podziemiu i Piotr, który przygodę za deckami rozpoczął w Budapeszcie oraz C.L.R. - członek Ganjaclinik z Zielonej Góry.

Main stage:
- J:KENZO
- N-Type
- Ghostmental
- CrissNSA
- Ewski
- k.o
- Hitman

Bar stage:
- Enes
- Monster
- C.L.R.
- Piotr

Zamów bilety już teraz na Biletomat.pl!

Szukasz podobnego wydarzenia w innym miejscu? Sprawdź na stronie:

Bilety Kolekcjonerskie

Bilety na Dungeon Beats