Przejdź do głównej treści strony

Dżem symfonicznie

03.12.2018, poniedziałek, 20:00
Sala Ziemi Poznań Congress Center, Poznań Głogowska 14, 60-734 Poznań
Pamiętaj - na Biletomat.pl Twoje zakupy są bezpieczne. Jeśli dojdzie do zmiany daty lub odwołania wydarzenia, będziesz mógł spokojnie uzyskać zwrot, a o wszelkich aktualizacjach poinformujemy Cię mailowo.

Opis

Tradycyjnie w Poznaniu w grudniu zagra legenda polskiego bluesa zespół DŻEM . Ale tym razem będzie to koncert niezwykły, dla fanów i wielbicieli zespołu niezwykła gratka . Jeden z najważniejszych zespołów polskiej sceny rockowo-bluesowej zagra swoje największe hity z towarzyszeniem Orkiestry Symfonicznej „Le Quattro Stagioni” pod dyrekcją Tadeusza Żmijewskiego „Wehikuł …

Tradycyjnie w Poznaniu w grudniu zagra legenda polskiego bluesa zespół DŻEM . Ale tym razem będzie to koncert niezwykły, dla fanów i wielbicieli zespołu niezwykła gratka . Jeden z najważniejszych zespołów polskiej sceny rockowo-bluesowej zagra swoje największe hity z towarzyszeniem Orkiestry Symfonicznej „Le Quattro Stagioni” pod dyrekcją Tadeusza Żmijewskiego „Wehikuł czasu, Sen o Wiktorii, Czerwony jak cegła, Lunatycy i wiele innych! DŻEM to legenda. To fenomen. To mistrzostwo gatunku. Nie zawaham się powiedzieć, że Dżem to nasz skarb narodowy. Pomimo perypetii losowych i trudnych doświadczeń, grupa od lat pozostaje wierna własnemu stylowi i gra dokładnie to, co gra nam wszystkim w duszy - porządnego, prawdziwego i szczerego BLUESA.”

Zapraszamy na koncert: grupa Dżem w Poznaniu po raz pierwszy symfonicznie ! Bo Dżem to coś więcej niż muzyka. To kult, styl życia i prawdy, które każdy z nas adoptuje do swojego życia.

Zamów bilety już teraz na Biletomat.pl 

Bilety

Wyprzedane

Strefa V

Strefa V

112,80 zł

Strefa IV

Strefa IV

153,10 zł

Strefa III

Strefa III

183,40 zł

Strefa II

Strefa II

203,60 zł

Strefa I

Strefa I

233,90 zł

Miejsca

Powiadom mnie

Zapisując się na newsletter zgadzam się z regulaminem serwisu i akceptuję jego warunki.