Przejdź do głównej treści strony

ENTER EXIT | WARSZAWA

01.06.2024, sobota, 23:00 Otwarcie bramek: 23:00
Praga Centrum, Warszawa Szwedzka 2/4, 05-077 Warszawa
Pamiętaj - na Biletomat.pl Twoje zakupy są bezpieczne. Jeśli dojdzie do zmiany daty lub odwołania wydarzenia, będziesz mógł spokojnie uzyskać zwrot, a o wszelkich aktualizacjach poinformujemy Cię mailowo.

Opis

Enter/Exit Rave debiutuje w Warszawie w jednym z najlepszych miejsc – Pradze Centrum. Aby to uczcić, przygotowaliśmy zapierający dech w piersiach skład!

Naszym headlinerem jest Randomer - wielka i wybitna postać branży muzyki techno, autor legendarnego utworu „Bring”. Rezydent wytwórni Turbo Recordings, Perc Trax, Untold i Dekmantel. Jest gotów zniszczyć …

Enter/Exit Rave debiutuje w Warszawie w jednym z najlepszych miejsc – Pradze Centrum. Aby to uczcić, przygotowaliśmy zapierający dech w piersiach skład!

Naszym headlinerem jest Randomer - wielka i wybitna postać branży muzyki techno, autor legendarnego utworu „Bring”. Rezydent wytwórni Turbo Recordings, Perc Trax, Untold i Dekmantel. Jest gotów zniszczyć parkiet Pragi Centrum wraz z Nastią Muravyovą, Re:drum, Sirdsapes, Nekto i Jess. Przygotujcie się na niesamowitą energię i czyste elektroniczne szaleństwo w wykonaniu naszych artystów. Nie możesz tego przegapić..

Sobota, 1 czerwca 2024 | 23:00 - 07:00 Warszawa | Praga Centrum 

https://fb.me/

YT:

https://m.youtube.com/watch

Bilety

Wyprzedane

Early birds

I pula

41,60 zł

Regular

II pula

52,00 zł

Last chance

III pula

62,40 zł

Miejsca

Powiadom mnie

Zapisując się na newsletter zgadzam się z regulaminem serwisu i akceptuję jego warunki.