Przejdź do głównej treści strony

Fotospacer „DAMA DOLORES”

27.04.2024, sobota, 08:30
Odkrywka Jóźwin, Jóźwin Jóźwin II B, 62-530 Jóźwin
Wydarzenie z serwisu Partnerskiego Bilety24.pl Powyższa propozycja ma charakter informacyjny i nie stanowi oferty handlowej serwisu Biletomat, w rozumieniu art. 66 §1 Kodeksu Cywilnego.

Opis

Fotospacer „DAMA DOLORES” | 4. Koniński Festiwal Fotograficzny FOCUS NAD WARTĄ
Zapraszamy na wyjątkową podróż fotograficzną w bardzo ciekawe, postindustrialne miejsce, gdzie odbędzie się fotospacer „DAMA DOLORES”.
W sobotę z samego rana wyruszymy wyjątkowym, focusowym autobusem na teren odkrywki Jóźwin IIB, by tam, zatrzymać w kadrze piękną DAMĘ DOLORES i posłuchać ciekawych …
Fotospacer „DAMA DOLORES” | 4. Koniński Festiwal Fotograficzny FOCUS NAD WARTĄ
Zapraszamy na wyjątkową podróż fotograficzną w bardzo ciekawe, postindustrialne miejsce, gdzie odbędzie się fotospacer „DAMA DOLORES”.
W sobotę z samego rana wyruszymy wyjątkowym, focusowym autobusem na teren odkrywki Jóźwin IIB, by tam, zatrzymać w kadrze piękną DAMĘ DOLORES i posłuchać ciekawych opowieści o tej spektakularnej maszynie – największej koparce pracującej na terenie Konińskiego Zagłębia. W czasie spotkania odkryjemy jej nieoczywisty urok i tajemnice. Poczujemy też ducha dawnych czasów – w końcu Dolores to kawał historii. Dosłownie i w przenośni.

Podczas fotospaceru uczestnicy będą mieli okazję poczuć postindustrialny klimat, poznać historię tego miejsca, a także poszerzyć swoje portfolio fotograficzne. Od uczestników będzie zależeć, czy skupią się na fotografowaniu niezwykłych detali, czy wybiorą ujęcia pokazujące całą maszynę.
Uczestnicy mogą liczyć na rady od Adama Jarońskiego, świetnie dokumentującego DOLORES, który opowie o swojej przygodzie związanej z fotografowaniem tej maszyny/koparki.
Chcesz poznać DOLORES? Uwiecznić ją na zdjęciach? A do tego spędzić czas w doborowym towarzystwie? KUP BILET i dołącz do nas.
Uwaga! Liczba miejsc ograniczona!

Start: 8.30 zbiórka przy Wieży Ciśnień (Konin, ul. Kolejowa 1a)
Czas trwania: około 4 godziny
Miejsce: teren odkrywki Jóźwin IIB
Bilet: 45 zł
Liczba osób: 40

Bilety

Aktywne
48,00 zł
Do wyczerpania
Do biletów doliczona jest opłata serwisowa

Miejsca

Podobne wydarzenia

Powiadom mnie

Zapisując się na newsletter zgadzam się z regulaminem serwisu i akceptuję jego warunki.