Przejdź do głównej treści strony

Galowy Koncert Charytatywny KAPELE SERC

26.04.2024, piątek, 19:00
Duża Sala WOK, WRONKI Poznańska 59, 64-510 WRONKI
Wydarzenie z serwisu Partnerskiego Bilety24.pl Powyższa propozycja ma charakter informacyjny i nie stanowi oferty handlowej serwisu Biletomat, w rozumieniu art. 66 §1 Kodeksu Cywilnego.

Opis

Zespół Tańca Polskiego WRONKI zaprasza na Galowy Koncert Charytatywny “Kapele Serc”, który odbędzie się 26 kwietnia 2024 roku o godz. 19:00 w Dużej Sali Wronieckiego Ośrodka Kultury.

“Kapele Serc” to ogólnopolska akcja charytatywna organizowana pod patronatem Polskiej Sekcji Międzynarodowej Rady Stowarzyszeń Folklorystycznych, Festiwali i Sztuki Ludowej CIOFF®, której celem jest niesienie pomocy osobom …
Zespół Tańca Polskiego WRONKI zaprasza na Galowy Koncert Charytatywny “Kapele Serc”, który odbędzie się 26 kwietnia 2024 roku o godz. 19:00 w Dużej Sali Wronieckiego Ośrodka Kultury.

“Kapele Serc” to ogólnopolska akcja charytatywna organizowana pod patronatem Polskiej Sekcji Międzynarodowej Rady Stowarzyszeń Folklorystycznych, Festiwali i Sztuki Ludowej CIOFF®, której celem jest niesienie pomocy osobom potrzebującym.

Od roku 2014 Zespół Tańca Polskiego “Wronki” Wronieckiego Ośrodka Kultury przy wsparciu Wronieckiego Stowarzyszenia Kultury aktywnie włącza się w akcję organizując Galowe Koncerty Charytatywne, z których całkowity dochód przekazywany jest na rzecz osób potrzebujących pomocy.To wyjątkowo cenna inicjatywa, do udziału w której zapraszamy również Państwa – naszych widzów, przyjaciół i sympatyków – ludzi otwartych serc.

Ponadto, jak co roku, również podczas tegorocznej edycji do udział w akcji zaproszenie przyjęli wyjątkowi ludzie, w tym także osoby publiczne, przekazując wartościowe przedmioty na charytatywną licytację. Mamy nadzieję, że spotka się to z Państwa ciepłym i hojnym przyjęciem.

Całkowity dochód z koncertu zostanie przekazany na rzecz Antoniego Walentynowicza - podopiecznego Fundacji "Zdążyć z pomocą".

Bilety

Wyprzedane

Strefa A

Miejsce siedzące, NN

40,00 zł

Miejsca

Podobne wydarzenia

Powiadom mnie

Zapisując się na newsletter zgadzam się z regulaminem serwisu i akceptuję jego warunki.