Biletomat Koncerty George Ezra

Koncerty: George Ezra

Bilety na koncert

George Ezra

termin

So, 20 października 2018 godz. 20:00

miejsce

COS Torwar
ul. Łazienkowska 6a, 00-449 Warszawa

organizator

Go Ahead

Bilety

Masz wyłączoną obsługę cookies. Włącz obsługę cookies w swojej przeglądarce dla prawidłowej realizacji zamówienia.


Płyta (stojące)

Płyta (stojące)

dostępna do
Pt, 19 paź 2018 10:34

149 PLN

Wyprzedane


Siedzące nienumerowane

Siedzące nienumerowane

dostępna do
Pt, 19 paź 2018 10:34

170 PLN

Wyprzedane 

📄George Ezra

George Ezra

wejście - 19:00, start koncertu - 20:00

Go Ahead zaprasza na pierwszy klubowy koncert George Ezry w Polsce! Uwielbiany przez polską publiczność muzyk wystąpi 20 października na warszawskim Torwarze!

George Ezra to młody brytyjski singer-songwriter, który podbił listy przebojów na całym świecie takimi przebojami jak „Budapest” czy „Paradise”.

https://www.youtube.com/watch?v=VHrLPs3_1Fs

W 2013 roku zadebiutował na BBC Introducing Stage na Glastonbury Festival, a kilka miesięcy później pojawiła się jego debiutancka EP-ka („Did You Hear The Rain?”). W kolejnym roku systematycznie pojawiał się we wszystkich zestawieniach debiutantów, z którymi branża muzyczna wiąże duże nadzieje. W tym samym czasie muzyk supportował Toma Odella, Sama Smitha, Bastille czy Lianne Las Havas i wydał debiutancki album „Wanted On Voyage”, który podbił europejskie notowania.

Artysta obecnie ma na koncie niezliczoną ilość nominacji do nagród muzycznych i występy przed publicznością na całym świecie. George Ezra na marzec tego roku zapowiedział premierę drugiego albumu „Staying at Tamara’s”. Album promuje singiel "Paradise", o którym muzyk mówi: „Paradise” narodziło się jako melodia, która nie mogła wyjść mi z głowy. Dopiero kilka miesięcy później, kiedy siadałem do pisania piosenek, narodził się z niej utwór. Opowiada o spotkaniu kogoś, w kim od razu się zakochujemy. I o ile nieraz wahamy się co do swoich uczuć, w przypadku miłości nie mamy takich wątpliwości - miłość to miłość i w tym utworze przyrównałem ją do raju”.

Zamów bilety już teraz na Biletomat.pl!

Szukasz podobnego wydarzenia w innym miejscu? Sprawdź na stronie:

Bilety Kolekcjonerskie

Bilety na koncerty GO AHEAD!