Przejdź do głównej treści strony

Geschichte: Dj Emerson (CLR / Micro.fon) / Berlin

10.05.2019, piątek, 23:00
Schron, Poznań Kościuszki 68, 61-818 Poznań
Pamiętaj - na Biletomat.pl Twoje zakupy są bezpieczne. Jeśli dojdzie do zmiany daty lub odwołania wydarzenia, będziesz mógł spokojnie uzyskać zwrot, a o wszelkich aktualizacjach poinformujemy Cię mailowo.

Opis


Kolejna odsłona, kolejne: missing the past.

Dj Emerson kształtował berlińską scenę techno, jeszcze zanim stało się to modne. W Polsce występował na imprezach m.in. z Rebekah w Nowej Jerozolimie, czy na Mayday. Założyciel wytwórni, których fanami są m.in. Chris Liebing, czy Adam Beyer. Niezwykły producent, który wydał wiele płyt …


Kolejna odsłona, kolejne: missing the past.

Dj Emerson kształtował berlińską scenę techno, jeszcze zanim stało się to modne. W Polsce występował na imprezach m.in. z Rebekah w Nowej Jerozolimie, czy na Mayday. Założyciel wytwórni, których fanami są m.in. Chris Liebing, czy Adam Beyer. Niezwykły producent, który wydał wiele płyt m.in. w znanej chyba wszystkim miłośnikom techno, CLR.

Jego numery takie jak "Rubberband man" czy "Truck Volume", są najlepszym dowodem na to, jak dobrze można połączyć perkusje i melodie z bardziej surową, industrialną tech housową podstawą - połączenie które gwarantuje emocje na parkiecie.

Jeśli kochasz muzykę elektroniczną i jesteś fanem techno... Uwielbiasz tańczyć i doceniasz dobrą muzykę, nie podążając za trendami szufladkowania, przyjdź do Schronu!

Line up:
DJ Emerson (CLR (Official) / Micro.fon) / Berlin
Hellboy (Apex / Eclipse / Darknet) / Kraków
Cherry aka BreakNtune / Szczecin
Nât (BRESLAU TECHNO) / Wrocław
Dj Pi / Kraków
TBA

Zamów bilety już teraz na Biletomat.pl

Bilety

Wyprzedane

Standard

Standard

22,30 zł

Standard

Standard

27,40 zł

Miejsca

Podobne wydarzenia

Powiadom mnie

Zapisując się na newsletter zgadzam się z regulaminem serwisu i akceptuję jego warunki.