Przejdź do głównej treści strony

Gooral | Wolno 2 Tour | Olsztyn

27.01.2023, piątek, 20:00
Scena Zgrzyt, Olsztyn Nowowiejskiego 15, 10-162 Olsztyn
Pamiętaj - na Biletomat.pl Twoje zakupy są bezpieczne. Jeśli dojdzie do zmiany daty lub odwołania wydarzenia, będziesz mógł spokojnie uzyskać zwrot, a o wszelkich aktualizacjach poinformujemy Cię mailowo.

Opis

🎫 OTWARCIE BRAM 19:00

Pamiętaj - na Biletomat.pl Twoje zakupy są bezpieczne.
Jeśli dojdzie do zmiany daty lub odwołania wydarzenia, będziesz mógł spokojnie uzyskać zwrot, a o wszelkich aktualizacjach poinformujemy Cię mailowo.

***

📆 Gooral wyrusza w solową trasę koncertową promującą jego nową płyę “Wolno 2”.
Artysta po raz kolejny zabierze nas w …

🎫 OTWARCIE BRAM 19:00

Pamiętaj - na Biletomat.pl Twoje zakupy są bezpieczne.
Jeśli dojdzie do zmiany daty lub odwołania wydarzenia, będziesz mógł spokojnie uzyskać zwrot, a o wszelkich aktualizacjach poinformujemy Cię mailowo.

***

📆 Gooral wyrusza w solową trasę koncertową promującą jego nową płyę “Wolno 2”.
Artysta po raz kolejny zabierze nas w organiczno-downtempową podróż, podczas której zaprezentuje zupełnie nowe utwory. Agencja Perspektywy zaprasza na cztery wyjątkowe koncerty w ramach trasy Wolno 2 Tour, podczas których ponownie doświadczymy magii downtempowego live actu, w jedynym i niepowtarzalnym klimacie Goorala.

Premiera płyty “Wolno 2” miała miejsce 22 listopada 2022 r.
Krążek został wydany przez wytwórnię Resueño, której założycielem jest Mose. Za dystrybucję płyty na terenie Polski odpowiada Agencja Perspektywy.

Gooral od 15 lat z powodzeniem łączy muzykę klubową, elektroniczną i góralską. Ten producent zagrał ponad 1000 koncertów w 20 krajach, na wielu dużych europejskich festiwalach, takich jak Pol’and’rock, Opener, Orange Warsaw, Sziget, Exit, Colours of Ostarva czy Audioriver. Gooral wydał 6 albumów studyjnych i jedną płytę DVD z ZPIT Mazowsze, która okazała się bestsellerem Empiku. W marcu 2020 ukazał się album Goorala Ethno Elektro 2 w formie fizycznej. Ten dwupłytowy album zawiera m.in. płytę „Wolno”, która sygnalizuje nową przestrzeń muzyczną artysty – organiczne, bliskie natury downtempo. Utwory z płyty „Wolno” zostały docenione i wydane przez uznane wytwórnie, takie jak Bar 25 (Berlin) czy Pipe And Pichet (Los Angeles).

Podczas trasy Wolno 2 Tour Gooral zaprezentuje solo live act na syntezatorze, piszczałce, okarynach, efektach oraz komputerze. Podczas koncertów będzie można usłyszeć również kilka utworów znanych z płyty „Naturalna Generacja” ale w innych, wcześniejszych aranżacjach.

27.01 - Olsztyn / Zgrzyt
28.01 - Toruń / eNRDe
17.02 - Warszawa / BARdzo Bardzo

Nagrania:
Gooral - Doliny, doliny
https://youtu.be/X3Lj4weXrfg

Gooral - Dbaj o swoją drogę
https://youtu.be/hCkodqhD1Rw

Gooral - LIVE na Snowfest
https://youtu.be/6VPfpM4dGBg

Organizator: Agencja Perspektywy
Kontakt: [email protected]

Regulamin koncertu: https://agencjaperspektywy.pl/regulamin

🎫 Zamów bilety już teraz na Biletomat.pl!

Bilety

Wyprzedane

Standard

STANDARD

54,70 zł

Miejsca

Podobne wydarzenia

Powiadom mnie

Zapisując się na newsletter zgadzam się z regulaminem serwisu i akceptuję jego warunki.