Biletomat Sport GROMDA Fight Club: Walki na gołe pięści.

Sport: GROMDA Fight Club: Walki na gołe pięści.

Bilety na Sport

GROMDA Fight Club: Walki na gołe pięści.

termin

So, 06 czerwca 2020 godz. 20:00

organizator

Gromda

Bilety

Masz wyłączoną obsługę cookies. Włącz obsługę cookies w swojej przeglądarce dla prawidłowej realizacji zamówienia.


Standard

Standard

dostępna do
So, 06 cze 2020 23:00

19,99 PLN

Wyprzedane


Premium

Premium

dostępna do
So, 06 cze 2020 23:00

24,99 PLN

Wyprzedane

 

📄Elitarny turniej walk na gołe pięści w ekskluzywnym, oldschoolowym anturażu.

TBA


Elitarny klub dżentelmenów GROMDA rozpoczął swoją działalność. Podziemne stowarzyszenie prawdziwych mężczyzn skupia w swoich szeregach niepodrabialnych wojowników. Boks powraca do korzeni, a fani spragnieni prawdziwych walk na gołe pięści, z poszanowaniem honorowych zasad czekali na to od zawsze. GROMDA wchodzi do gry!

W turnieju GROMDA: Walki na gołe pięści weźmie udział 16 uczestników. Pula nagród w turnieju wynosi 150 tysięcy złotych. Główną nagrodą w turnieju będzie rekordowe 100 tysięcy złotych.
Areną zmagań będzie zmodyfikowany ring bokserski o wymiarach 4x4 metry. Ucieczka od wymian ciosów nie wchodzi w grę. Rywalizacja cios za cios. Zostaną tylko najsilniejsi, którzy będą w stanie przyjąć najwięcej w drodze na szczyt.

Brak podziału na kategorie wagowe. Brak punktowania sędziowskiego. 4 rundy po 2 minuty, a 5 do końca. Walka kończy się albo przez nokaut albo przez poddanie się przeciwnika.

Nasi GROMDZIARZE to wojownicy kierujący się kilkoma zasadami: honor, odwaga, siła charakteru. Żaden z nich nie pęka i jest gotowy do prawdziwej rywalizacji w brutalnych walkach na gołe pięści. Nagrodą dla prawdziwego wojownika może być chwała, pieniądze lub kobiety. Nasi wojownicy chcą tego wszystkiego, a jedyną możliwością, by to zdobyć jest zwycięstwo w prawdziwym turnieju na gołe pięści.

GROMDA Fight Club
Nie ma miękkiej gry.

 

Bilety standard - Dostęp LIVE 720pp i dostęp do zapisu przez 24H

Bilet premium - Dostęp LIVE 1080p i dostęp do zapisu przez 7dni 

Zamów bilety już teraz na Biletomat.pl