Przejdź do głównej treści strony

Harsh Symmetry | Warszawa

14.02.2024, środa, 19:00 Otwarcie bramek: 19:00
Hydrozagadka, Warszawa ul. 11 listopada 22, 03-436 Warszawa
Pamiętaj - na Biletomat.pl Twoje zakupy są bezpieczne. Jeśli dojdzie do zmiany daty lub odwołania wydarzenia, będziesz mógł spokojnie uzyskać zwrot, a o wszelkich aktualizacjach poinformujemy Cię mailowo.

Opis

Harsh Symmetry, projekt darkwave prowadzony przez muzyka Juliana Sharwarko, we wrześniu wydał swój drugi album zatytułowany „Imitation". Sharwarko przeniósł się z Sacramentu do Los Angeles i stworzył album, który płynnie łączy elementy nostalgii znane z wpływowych zespołów, takich jak Depeche Mode, The Cure i New Order, z nowoczesnymi dźwiękami współczesnych …

Harsh Symmetry, projekt darkwave prowadzony przez muzyka Juliana Sharwarko, we wrześniu wydał swój drugi album zatytułowany „Imitation". Sharwarko przeniósł się z Sacramentu do Los Angeles i stworzył album, który płynnie łączy elementy nostalgii znane z wpływowych zespołów, takich jak Depeche Mode, The Cure i New Order, z nowoczesnymi dźwiękami współczesnych wykonawców, takich jak Twin Tribes i Boy Harsher. Dziewięciopiosenkowy album wydany został przez Fabrika Records, wytwórnię znakomitą ze względu na swoich artystów z gatunku darkwave i post-punk.

Tytuł albumu "Imitation" odzwierciedla introspekcyjne poszukiwania Juliana Sharwarko dotyczące własnej tożsamości muzycznej w obliczu ciągłych porównań do tych wpływów. Podnosi on pytanie o charakter jego twórczości - czy Harsh Symmetry to imitacja przeszłości, czy prototyp przyszłości, tworzący coś tak znajomego, a jednocześnie tak nowego, że wydaje się, że istniało długo przed jego materializacją. Pomimo tych egzystencjalnych pytań "Imitation" to nowoczesny album nasycony nostalgią, w całości nagrany i wykonany przez samego Sharwarko.

Album zawiera znakomity singiel "Glass Tears", utwór, który prowadzi słuchaczy przez mroźny, dystopijny świat. Inny wyróżniający się utwór, "Make Up Artist", prezentuje fascynującą równowagę, poruszając się z żywym tempem przy jednoczesnym zachowaniu refleksyjnej atmosfery. Album zawiera również przerażającą reinterpretację utworu "Open Your Heart" Madonny.

"Scalpel" wyróżnia się żywym metalicznym basem i psychodeliczną aurą, podczas gdy "Crystal Smile" przechodzi w wymarzone wykonanie wokalne na tle charakterystycznego syntezatora z lat 80. Album kończy się potężnym tytułowym utworem "Imitation", rozstrojonym utworem, który drży z eklektycznym połączeniem elegancji city-popu i rytmu inspirowanego krautrockiem

Bilety

Aktywne

VALENTINE'S DAY DOUBLE TICKET

60 zł
Do wyczerpania

SINGLE TICKET

65 zł
Do wyczerpania
Do biletów doliczana jest opłata serwisowa

Miejsca

Powiadom mnie

Zapisując się na newsletter zgadzam się z regulaminem serwisu i akceptuję jego warunki.