Przejdź do głównej treści strony

Inside Story: The Shapeshifters

31.01.2020, piątek, 21:00
Praga Centrum, Warszawa Szwedzka 2/4, 05-077 Warszawa
Pamiętaj - na Biletomat.pl Twoje zakupy są bezpieczne. Jeśli dojdzie do zmiany daty lub odwołania wydarzenia, będziesz mógł spokojnie uzyskać zwrot, a o wszelkich aktualizacjach poinformujemy Cię mailowo.

Opis

 

Inside Story powraca z kolejną edycją!

Już 31 stycznia w warszawskiej Pradze Centrum odbędzie się druga odsłona cyklu Inside Story. Tym razem gwiazdą wieczoru będzie brytyjski DJ - The Shapeshifters.

„Więcej, więcej, więcej…” - z takim mottem Inside Story wchodzi w Nowy Rok, ogłaszając kolejną imprezę pod swoim szyldem. …

 

Inside Story powraca z kolejną edycją!

Już 31 stycznia w warszawskiej Pradze Centrum odbędzie się druga odsłona cyklu Inside Story. Tym razem gwiazdą wieczoru będzie brytyjski DJ - The Shapeshifters.

„Więcej, więcej, więcej…” - z takim mottem Inside Story wchodzi w Nowy Rok, ogłaszając kolejną imprezę pod swoim szyldem. Dawna praska infrastruktura ponownie zmieni się w przestrzeń pełną brokatu, różu oraz disco. Nie zabraknie także tancerzy i tancerek - znanych z pierwszej odsłony cyklu. Wielu z nas tęskni za tanecznymi rytmami house, dlatego organizatorzy nie zwalniają tempa i zapraszają na kolejne wydarzenie w tym klimacie!

Inside Story: Purple Disco Machine Aftermovie
https://www.youtube.com/watch?v=HIv2nfRcxFs&feature=youtu.be

The Shapeshifters to brytyjski duet elektroniczny, związany z legendarną wytwórnią Defected Records. W 2004 roku Simon i Max wydali swój pierwszy utwór, czyli „Lola’s Theme” - hymn house’owych imprez. W następnych latach nagrali takie klasyki jak „Back To Basics”, „Incredible” czy „Sensivity”, po czym każdy z nich podbił listy przebojów. Obecnie grupę reprezentuje sam Simon, ponieważ Max zawiesił swoją pozycję producenta i DJ’a. Główny rezydent Glitterbox London przyjedzie do Warszawy zagrać największe szlagiery muzyki house.

The Shapeshifters Live from Glitterbox, Printworks London
https://www.youtube.com/watch?v=PrnREkA0FwY

Line up imprezy uzupełnią polscy reprezentanci sceny elektronicznej.

Promotor: Follow The Step
Regulamin: www.followthestep.com/regulamin

Zamów bilety już teraz na Biletomat.pl

Bilety

Wyprzedane

Standard

Standard

52,20 zł

Standard

Standard

62,40 zł

Miejsca

Powiadom mnie

Zapisując się na newsletter zgadzam się z regulaminem serwisu i akceptuję jego warunki.