Chat with us, powered by LiveChatBiletomat Rock Łotewskie i śląskie brzmienia: JAUDA & The Heroes

Rock: Łotewskie i śląskie brzmienia: JAUDA & The Heroes

Bilety na Rock

Łotewskie i śląskie brzmienia: JAUDA & The Heroes

termin

So, 20 maja 2023 godz. 19:00

miejsce

Schron Muzyczny MASH
Wojska Polskiego 3, 41-400 Mysłowice

organizator

Schron Muzyczny MASH

Bilety

Masz wyłączoną obsługę cookies. Włącz obsługę cookies w swojej przeglądarce dla prawidłowej realizacji zamówienia.


Standard

Standard

dostępna do
So, 20 maj 2023 19:00

25 PLN

Wyprzedane


Do ceny biletu mogą zostać doliczone dodatkowe opłaty, ich wysokość można sprawdzić w podsumowaniu zamówienia. Więcej informacji w Regulaminie

 

📄Kup bilet na koncert zespołu JAUDA, 20 maja w Mysłowicach!


Pamiętaj - na Biletomat.pl Twoje zakupy są bezpieczne. Jeśli dojdzie do zmiany daty lub odwołania wydarzenia, będziesz mógł spokojnie uzyskać zwrot, a o wszelkich aktualizacjach poinformujemy Cię mailowo.

***

Zapraszamy na dawkę świetnej muzyki w wykonaniu zespołu JAUDA prosto z Łotwy! Jako support wystąpi tyski zespół The Heroes.

JAUDA - (Siła, Moc: po łotewsku) to zespół muzyczny założony w 2016 roku na Łotwie (Livani). Grupa gra pop-rock i styl rockowy. Łącząc bas, perkusję, gitarę elektryczną, brzmienia wokalne i elektronikę, zespół tworzy w swoich nagraniach i na koncertach niepowtarzalne, żywe brzmienie.

W maju 2018 roku ukazał się pierwszy album grupy „Durvis atvērtas” (Door Open) w języku łotewskim. A w marcu 2021 roku ukazał się drugi album studyjny „Underwater” w całości w języku angielskim, który zawiera 11 utworów. Obecnie pracujemy nad naszym nowym albumem w obu językach.

JAUDA - to nie opowieść o różowych okularach, to realizm życia z szarymi dniami, pięknymi chwilami i prawdziwymi emocjami, które

serwowane są na muzycznej tacy. JAUDA to siła, która tkwi w każdym z nas – musimy tylko wymyślić, jak ją wykorzystać.

https://www.facebook.com/GrupaJauda

The Heroes – to rock'n'rollowe trio z Tychów. Pierwsze spotkanie składu miało miejsce w maju 2019 roku. Pierwsza próba zespołu zaowocowała aranżacją utworu "Już tylko czas". Zespół tworzy własny materiał w języku polskim, w niewielkim stopniu posiłkując się utworami herosów rocka. Muzyka kapeli oscyluje w okolicy melodyjnego hard rocka rodem zza oceanu. Ostatni koncert zespołu odbył się 30 października w Tychy Underground Pub, jako jedyny support na trasie Ogór Tour zespołu Luxtorpeda.

https://www.facebook.com/theheroestrio

Zamów bilety już teraz na Biletomat.pl!