Przejdź do głównej treści strony

JAZZ Beatles / Imienowski Jazz Set

19.04.2024, piątek, 19:00
Centrum Kultury MUZA - Mała sala, Lubin Armii Krajowej 1, 59-300 Lubin
Wydarzenie z serwisu Partnerskiego Bilety24.pl Powyższa propozycja ma charakter informacyjny i nie stanowi oferty handlowej serwisu Biletomat, w rozumieniu art. 66 §1 Kodeksu Cywilnego.

Opis

Z nami zabierzecie się w podróż prosto do Liverpoolu. Usłyszycie cały przekrój utworów skomponowanych przez członków tej legendarnej grupy: "Can't Buy Me Love", "Hey Jude", "Get Back", "Let It Be", "Michelle", "Yesterday", "Come Together" i wiele innych znanych Wam przebojów. Doskonale wiemy, że powrót do największych hitów The Beatles w naszym …
Z nami zabierzecie się w podróż prosto do Liverpoolu. Usłyszycie cały przekrój utworów skomponowanych przez członków tej legendarnej grupy: "Can't Buy Me Love", "Hey Jude", "Get Back", "Let It Be", "Michelle", "Yesterday", "Come Together" i wiele innych znanych Wam przebojów. Doskonale wiemy, że powrót do największych hitów The Beatles w naszym wykonaniu będzie dla Was miło spędzonym wieczorem. Koncert promuje płytę „Jazz Side of Abbey Road”.
Tworząc i grając własne piosenki, zamiast polegać na profesjonalnych kompozytorach i muzykach sesyjnych, The Beatles zrewolucjonizowali muzykę pop i rock na początku lat 60. Choć ich czas w świetle reflektorów był zbyt krótki (będąc na szczycie, rozwiązali się w 1970 r.) - John Lennon, Paul McCartney, George Harrison i Ringo Starr zapoczątkowali nową erę muzyki. The Beatles zainspirowali wielu muzyków jazzowych. Ten koncert będzie poświęcony twórczości legendarnych Beatlesów. Utwory z różnych płyt zostaną zaprezentowane w zupełnie innej, niecodziennej, a czasem nieoczekiwanej perspektywie, w jazzowej interpretacji.
Zagra dla Państwa "Imienowski Jazz Set" w składzie:
Tomasz Imienowski - gitarzysta basowy, kompozytor
Bartosz Krzywda - pianista, kompozytor, aranżer, producent muzyczny
Michał Lasota - perkusista
Bilety do nabycia w kasie MUZY, w biletomacie oraz w sprzedaży internetowej na www.ckmuza.bilety24.pl

Bilety

Wyprzedane

KONCERT

BILET NA KONCERT

74,00 zł

Miejsca

Podobne wydarzenia

Powiadom mnie

Zapisując się na newsletter zgadzam się z regulaminem serwisu i akceptuję jego warunki.