Przejdź do głównej treści strony

Juwenalia Krakoskie - STREFA POLIBUDA | PIĄTEK

17.05.2024, piątek, 18:30 Otwarcie bramek: 17:30
Lotnisko Rakowice Czyżyny, Kraków Skarżyńskiego 1, 31-866 Kraków
Pamiętaj - na Biletomat.pl Twoje zakupy są bezpieczne. Jeśli dojdzie do zmiany daty lub odwołania wydarzenia, będziesz mógł spokojnie uzyskać zwrot, a o wszelkich aktualizacjach poinformujemy Cię mailowo.

Opis

Juwenalia Krakoskie 2024 - STREFA POLIBUDA to kolejna edycja studenckiego święta, które od lat przyciąga tłumy miłośników muzyki i dobrej zabawy. Tym razem bawimy się w dniach 17-18 maja na pasie Lotniska Rakowice - Czyżyny w Krakowie, które stanie się sceną dla niezapomnianych koncertów i umożliwi Wam wejście w muzyczny …

Juwenalia Krakoskie 2024 - STREFA POLIBUDA to kolejna edycja studenckiego święta, które od lat przyciąga tłumy miłośników muzyki i dobrej zabawy. Tym razem bawimy się w dniach 17-18 maja na pasie Lotniska Rakowice - Czyżyny w Krakowie, które stanie się sceną dla niezapomnianych koncertów i umożliwi Wam wejście w muzyczny świat podzielony na dzień hip-hopowy i rockowy.

Pierwszy dzień festiwalu będzie zdominowany przez brzmienia rockowe, które przyniosą swoją porcję mocnych emocji i energetycznych riffów. Gitarowe akordy rozbrzmiewać będą wśród tłumu, który wraz z zespołami zanurzy się w muzycznej ekstazie. Od klasyki gatunku po nowoczesne brzmienia, każdy fan rocka znajdzie coś dla siebie, a emocje sięgną zenitu.

Zagrają:
Lady Pank
Pidżama Porno
Lordofon

Pas Lotniska Rakowice - Czyżyny w Krakowie, stanie się areną niezapomnianych przeżyć muzycznych. W tych dwóch dniach uczestnicy Juwenaliów Krakoskich będą mieli okazję dołączyć do wielkiej imprezy, która połączy ich pasję do muzyki i chęć do wspólnej zabawy. To wydarzenie na długo pozostanie w pamięci każdego, kto będzie uczestniczył w tej muzycznej uczcie.

Bilety będą sprzedawane w kilku pulach - spieszcie się i zdobądźcie je w jak najniższej cenie! Nic, naprawdę nic nie pomoże, jeśli Wy nie kupicie biletu zanim ogłosimy sold out!

❗❗ Osoby do 16 roku wyłącznie pod opieką osoby dorosłej, 16+ za pisemną zgodą rodzica: WZÓR ZGODY
🎫 Bilet ulgowy wyłącznie dla studentów i doktorantów za okazaniem legitymacji.

REGULAMIN IMPREZY

Do zobaczenia pod sceną!

 

 

 

 

Bilety

Wyprzedane

Studencki - I Pula

STUDENCKI

54,50 zł

Studencki - III Pula

STUDENCKI

74,50 zł

Studencki - II Pula

STUDENCKI

64,50 zł

Normalny - I Pula

NORMALNY

106,00 zł

Normalny - II Pula

NORMALNY

127,20 zł

Normalny - III Pula

NORMALNY

148,40 zł

Miejsca

Podobne wydarzenia

Powiadom mnie

Zapisując się na newsletter zgadzam się z regulaminem serwisu i akceptuję jego warunki.