Przejdź do głównej treści strony

KABARET CZESUAF

30.11.2023, czwartek, 20:30
Dom Kultury Słowianin, Szczecin Józefa Korzeniowskiego 7, 70-211 Szczecin
Pamiętaj - na Biletomat.pl Twoje zakupy są bezpieczne. Jeśli dojdzie do zmiany daty lub odwołania wydarzenia, będziesz mógł spokojnie uzyskać zwrot, a o wszelkich aktualizacjach poinformujemy Cię mailowo.

Opis

Mamy zaszczyt zaprosić Państwa na niezwykłe wydarzenie w ramach 17. Festiwalu Komedii SZPAK - występ niekwestionowanych mistrzów kabaretu - Kabaret Czesuaf.

Kabaret Czesuaf od 2002 r. rozśmiesza widzów w całej Polsce. Przez ten czas grupa stworzyła kilkanaście autorskich programów komediowych, zdobyła nagrody na największych festiwalach kabaretowych i wystąpiła w najważniejszych …

Mamy zaszczyt zaprosić Państwa na niezwykłe wydarzenie w ramach 17. Festiwalu Komedii SZPAK - występ niekwestionowanych mistrzów kabaretu - Kabaret Czesuaf.

Kabaret Czesuaf od 2002 r. rozśmiesza widzów w całej Polsce. Przez ten czas grupa stworzyła kilkanaście autorskich programów komediowych, zdobyła nagrody na największych festiwalach kabaretowych i wystąpiła w najważniejszych realizacjach telewizyjnych.

Bez przesady! Właśnie taki tytuł nosi nowy program Czesuafów. „Bez przesady!” to próba zmierzenia się z tym, co widzimy dookoła siebie. Dlaczego wszystko wyolbrzymiamy? Polscy piłkarze przegrają mecz – „klęska”, „tragedia”. Iga Świątek wygra – „miazga”, „pogrom”. A powiedzmy sobie szczerze, najczęściej w Polsce jest po prostu średnio. Za to na pewno średni nie jest nowy program kabaretu Czesuaf, bowiem Olga, Tomek i Maciek dają z siebie na scenie wszystko, a nawet jeszcze więcej!

Bilety:
Przedsprzedaż: 50 zł
W dniu wydarzenia: 65 zł

Liczba miejsc jest ograniczona, dlatego zachęcamy do zakupu biletu już dziś, by mieć pewność, że nie przegapisz tego wyjątkowego wydarzenia.

Kabaret Czesuaf gwarantuje niezapomniany wieczór, pełen śmiechu, emocji i nieprzewidywalnych zwrotów akcji. Dołącz do nas, by razem przeżyć ten wyjątkowy spektakl!

Bilety

Aktywne
50 zł
Do wyczerpania
Wkrótce
Od 65 zł
Do biletów doliczana jest opłata serwisowa

Miejsca

Powiadom mnie

Zapisując się na newsletter zgadzam się z regulaminem serwisu i akceptuję jego warunki.