Przejdź do głównej treści strony

KAZ BAŁAGANE X BACARDI X HOTSPOT

21.06.2024, piątek, 20:30 Otwarcie bramek: 19:00
Hotspot, Wrocław Wejherowska 34, 50-001 Wrocław
Pamiętaj - na Biletomat.pl Twoje zakupy są bezpieczne. Jeśli dojdzie do zmiany daty lub odwołania wydarzenia, będziesz mógł spokojnie uzyskać zwrot, a o wszelkich aktualizacjach poinformujemy Cię mailowo.

Opis

Kaz Bałagane we Wrocławiu! 🔥

Kaz Bałagane, a właściwie Jacek Świtalski to polski raper i producent muzyczny pochodzący z Warszawy. Jego wcześniejszym pseudonimem artystycznym był Kaz A.K.A Bałagane, który został później uproszczony. Swoją karierę rozpoczął od działalności jako producent i pierwszym utworem jego produkcji (2009 rok) był Kolor, gdzie wystąpił …

Kaz Bałagane we Wrocławiu! 🔥

Kaz Bałagane, a właściwie Jacek Świtalski to polski raper i producent muzyczny pochodzący z Warszawy. Jego wcześniejszym pseudonimem artystycznym był Kaz A.K.A Bałagane, który został później uproszczony. Swoją karierę rozpoczął od działalności jako producent i pierwszym utworem jego produkcji (2009 rok) był Kolor, gdzie wystąpił gościnnie najpopularniejszy wówczas raper, O.S.T.R.

Jako muzyk znany jest z bitów w klimacie trapu oraz cloudu. Na polskiej scenie muzycznej wyróżnia się przede wszystkim oryginalnymi tekstami, które mimo, że wydają się zabawne, skrywają w sobie głębszy i bardziej wartościowy przekaz. Kaz Bałagane ma wyróżniającą się barwę głosu i godną pozazdroszczenia charyzmę, dzięki której zaskarbił sobie serca fanów.

Kaz Bałagane pojawi się na naszej scenie już w czerwcu. Widzimy się!

▪️piątek 21.06.2024

▪️otwarcie bram: 19:00 / start 20:30

▫️I pula: 79 pln

▫️II pula: 89 pln

▫️III pula: 99 pln

▫️Bramka: 110 pln

▪️Wrocław | HotSpot

▪️nie przegap żadnego wydarzenia, obserwuj nas na IG: instagram.com/hotspot_beachbar/

➡️ OSOBY NIEPEŁNOLETNIE:

Osoby poniżej 16 roku życia mogą wziąć udział w koncercie wyłącznie pod opieką przedstawiciela ustawowego lub innego dorosłego opiekuna. Bilety wstępu należy nabyć zarówno dla osoby małoletniej, jak i dorosłej.

Osoby niepełnoletnie, które ukończyły 16 lat, mogą uczestniczyć w wydarzeniu pod warunkiem posiadania ważnego biletu, z pisemnym oświadczeniem opiekuna prawnego na uczestnictwo w koncercie. Zgoda do pobrania: https://tinyurl.com/2p9fuzkd

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Bilety

Wyprzedane

I Pula

STANDARD

83,80 zł

II Pula

STANDARD

94,40 zł

III Pula

STANDARD

104,40 zł

Artyści

Miejsca

Podobne wydarzenia

Powiadom mnie

Zapisując się na newsletter zgadzam się z regulaminem serwisu i akceptuję jego warunki.