Przejdź do głównej treści strony

Kaz Bałagane | Warszawa

01.12.2023, piątek, 20:30 Otwarcie bramek: 19:30
Klub Palladium, Warszawa ul. Złota 9, 00-019 Warszawa
Pamiętaj - na Biletomat.pl Twoje zakupy są bezpieczne. Jeśli dojdzie do zmiany daty lub odwołania wydarzenia, będziesz mógł spokojnie uzyskać zwrot, a o wszelkich aktualizacjach poinformujemy Cię mailowo.

Opis

KAZ BAŁAGANE
1.12 / Palladium / Warszawa

👉Otwarcie drzwi: 19:30
👉Start: 20:30

„Narkopop”, „Polska gotówkowa”, „Radio Gruz” – płyty Kaza Bałagane szybko stają się klasykami. „Przyprowadziłem do polskiej muzyki renesans” – nawijał swego czasu w kawałku „Audemars” Kazek i trudno się z nim nie zgodzić – warszawianin zdążył już odcisnąć silne piętno na rodzimej …

KAZ BAŁAGANE
1.12 / Palladium / Warszawa

👉Otwarcie drzwi: 19:30
👉Start: 20:30

„Narkopop”, „Polska gotówkowa”, „Radio Gruz” – płyty Kaza Bałagane szybko stają się klasykami. „Przyprowadziłem do polskiej muzyki renesans” – nawijał swego czasu w kawałku „Audemars” Kazek i trudno się z nim nie zgodzić – warszawianin zdążył już odcisnąć silne piętno na rodzimej kulturze hiphopowej. Nie gryzie się w język, nie oszczędza tych, z którymi jest mu nie po drodze. Kiedy rzuca „Mam pierd..nięcie w głosie, mógłbym was zdmuchnąć”, wiadomo, że to real talk, a nie puste bragga.

Właśnie taki jest „Książę Nieporządek” – jeden z najbardziej charakterystycznych, a przy tym bezkompromisowych polskich raperów. Swoim talentem słowotwórczym mógłby obdzielić pół sceny. Artysta twierdzi, że wymyślił język, którym rozmawia z kolegami, ale szybko okazało się, że tym samym językiem mówi cała rapowa Polska. Kaz poza oryginalnym słownictwem wyróżnia się także umiejętnościami storytellerskimi. Historie, które snuje w swoich utworach, zaskakują zwrotami akcji i do samego końca trzymają w napięciu.

Koncert w warszawskim Palladium to ostatnia w tym roku okazja, by posłuchać zobaczyć rapera na scenie w jego rodzinnym mieście. Bałagane przypomni materiał ze swojego tegorocznego krążka „B&B Warsaw”, a także sporo kawałków, które zdążyły zyskać już status kultowych.

👉Promotor: L2L / Live2Listen
👉Współpraca: Agencja AIO

👉Live2Listen
https://www.facebook.com/live2listen
https://instagram.com/live_2_listen/
https://l2l.pl/

👉Kaz Bałagane
https://www.facebook.com/balagane
https://www.instagram.com/be_do_gie_official
https://bbwarsaw.pl/

Bilety

Aktywne

STANDARD

109 zł
Do wyczerpania
Wyprzedane

I PULA

STANDARD

79 zł

II PULA

STANDARD

89 zł

III PULA

STANDARD

99 zł
Do biletów doliczana jest opłata serwisowa

Artyści

Miejsca

Podobne wydarzenia

Powiadom mnie

Zapisując się na newsletter zgadzam się z regulaminem serwisu i akceptuję jego warunki.