Przejdź do głównej treści strony

Kinior & Saren – Trance Ceremony

10.05.2024, piątek, 20:00
DŚT - Pałacyk Zielińskiego, Kielce Zamkowa 5, 25-027 Kielce
Wydarzenie z serwisu Partnerskiego Bilety24.pl Powyższa propozycja ma charakter informacyjny i nie stanowi oferty handlowej serwisu Biletomat, w rozumieniu art. 66 §1 Kodeksu Cywilnego.

Opis

Chodzą głosy, że muzyka Trance Ceremony uwalnia od trosk i podnosi na duchu i z krzeseł... Kinior i Saren tworzą duet nietypowy – połączenie dwojga nieszablonowych artystów, wywodzących się z różnych obszarów muzycznych, ale o wielu wspólnych mianownikach. Ich repertuar oscyluje wokół szeroko pojętej transowości muzyki świata i aspektu jazzowego. …
Chodzą głosy, że muzyka Trance Ceremony uwalnia od trosk i podnosi na duchu i z krzeseł... Kinior i Saren tworzą duet nietypowy – połączenie dwojga nieszablonowych artystów, wywodzących się z różnych obszarów muzycznych, ale o wielu wspólnych mianownikach. Ich repertuar oscyluje wokół szeroko pojętej transowości muzyki świata i aspektu jazzowego. Instrumentarium również nietypowe, bo połączenie brzmień saksofonu, fletu basowego, bębnów afrykańskich, steel drumu, marimby/MalletStation, elektroniki, głosów i poezji. Całość spięta terminem Trance Ceremony – ze względu na inspirację transowością muzyki świata, jak i ich ceremonialnym podejściem do pracy z dźwiękiem.

Kinior – legenda sceny alternatywnej i jazzowej, obecny na polskich scenach od ponad 50 lat, zarówno solowo, jak i w formacjach takich jak Young Power, Izrael, współpracując także z Twinkle Brothers, zespołem Trebunie Tutki, Marią Pomianowską, Teatrem Witkacego, Kliniką Lalek – tym razem w zestawieniu z wyedukowaną marimbistką kochającą jazz hip hop i muzykę elektro – Saren. W programie usłyszymy absolutnie autorskie numery składające się na album Trance Ceremony inspirowany muzyką świata i jej transowością, przy czym wiodącym elementem tego zjawiska koncertowego jest czysta wolność przekazu.

Grzegorz Werner: „Dwójka wytrawnych muzyków. Młoda i Dość Dojrzały. Konfrontacja generacji jak nic. Międzypokoleniowa petarda”.

Bilety

Aktywne

KDR Ogólnopolska

25,75 zł
Do wyczerpania

Normalny

27,00 zł
Do wyczerpania
Do biletów doliczona jest opłata serwisowa

Miejsca

Podobne wydarzenia

Powiadom mnie

Zapisując się na newsletter zgadzam się z regulaminem serwisu i akceptuję jego warunki.