Przejdź do głównej treści strony

Kolczyki z masy polimerowej - warsztaty

27.04.2024, sobota, 10:00
CKiBP Suchy Las - sala ceramiczna, Suchy Las Szkolna 16, 62-002 Suchy Las
Wydarzenie z serwisu Partnerskiego Bilety24.pl Powyższa propozycja ma charakter informacyjny i nie stanowi oferty handlowej serwisu Biletomat, w rozumieniu art. 66 §1 Kodeksu Cywilnego.

Opis

Przyszła wiosna! Czas dodać sobie barw kolorową, modelinową biżuterią!

W trakcie warsztatu zaprojektujesz własną kolekcję biżuterii z profesjonalnej gliny polimerowej Fimo. Nauczysz się technik tworzenia tekstur imitujących różne kamienie i materiały, dowiesz się jak uzyskać cieniowanie barw w modelinie, jak zastosować efekt złocenia itp. Porozmawiamy również o współczesnych trendach w tworzeniu biżuterii oraz …
Przyszła wiosna! Czas dodać sobie barw kolorową, modelinową biżuterią!

W trakcie warsztatu zaprojektujesz własną kolekcję biżuterii z profesjonalnej gliny polimerowej Fimo. Nauczysz się technik tworzenia tekstur imitujących różne kamienie i materiały, dowiesz się jak uzyskać cieniowanie barw w modelinie, jak zastosować efekt złocenia itp. Porozmawiamy również o współczesnych trendach w tworzeniu biżuterii oraz technikach jej tworzenia. Wykonane prace zabierzesz ze sobą od razu po spotkaniu.

Podczas warsztatów zapewniamy masę polimerową, niezbędne narzędzia do jej obróbki, elementy biżuteryjne z materiałów antyalergicznych do wykonania 4 par kolczyków: dwie pary na bigle (wiszące zawieszki) i dwie pary na sztyft.
27.04.2024r., godz. 10:00
Czas trwania: 4h
Warsztat dla dorosłych i młodzieży (15+)

prowadzenie: Cecylia Kotlicka - Magister Sztuki, absolwentka ASP w Łodzi na wydziale grafiki i malarstwa, szkoleniowiec, artystka, scenografka, graficzka. Od 2007 roku działająca z licznymi podmiotami publicznymi, samorządowy, organizacjami pozarządowymi oraz prywatnymi jako edukatorka, inicjatorka wystaw, pomysłodawca i realizatorka licznych scenografii i lalek teatralnych.

Bilety

Wyprzedane

Bilet wstępu

Normalny

250,00 zł

Miejsca

Podobne wydarzenia

Powiadom mnie

Zapisując się na newsletter zgadzam się z regulaminem serwisu i akceptuję jego warunki.