Przejdź do głównej treści strony

Koncert duetu Szpetni

21.07.2023, piątek 20:00
Studio Kalifornia Morcinka 32, 01-496 Warszawa
Pamiętaj - na Biletomat.pl Twoje zakupy są bezpieczne. Jeśli dojdzie do zmiany daty lub odwołania wydarzenia, będziesz mógł spokojnie uzyskać zwrot, a o wszelkich aktualizacjach poinformujemy Cię mailowo.

OpisPamiętaj - na Biletomat.pl Twoje zakupy są bezpieczne. Jeśli dojdzie do zmiany daty lub odwołania wydarzenia, będziesz mógł spokojnie uzyskać zwrot, a o wszelkich aktualizacjach poinformujemy Cię mailowo.

***Koncert Spowiedź podrywacza to historia niejednej miłości opowiedziana za pomocą piosenek pełnych wdzięku, dowcipu i wzruszenia.
Teksty poetów polskiej piosenki w …Pamiętaj - na Biletomat.pl Twoje zakupy są bezpieczne. Jeśli dojdzie do zmiany daty lub odwołania wydarzenia, będziesz mógł spokojnie uzyskać zwrot, a o wszelkich aktualizacjach poinformujemy Cię mailowo.

***Koncert Spowiedź podrywacza to historia niejednej miłości opowiedziana za pomocą piosenek pełnych wdzięku, dowcipu i wzruszenia.
Teksty poetów polskiej piosenki w połączeniu z nastrojową muzyką, gwarantują, że wieczór spędzony ze Szpetnymi na długo pozostaje w pamięci widzów.
Podczas koncertu usłyszymy mniej znane utwory Agnieszki Osieckiej, Wojciecha Młynarskiego, Jeremiego Przybory czy Mariana Hemara, ale i szlagiery, które w aktorskiej interpretacji zabrzmią nieco inaczej.

Szpetni – to projekt artystyczny wokalisty Dawida Mika i pianisty Filipa Kota, działający na pograniczu piosenki literackiej, poezji śpiewanej i aktorskiej interpretacji piosenki.
To zdobywcy ponad 100 nagród na festiwalach i przeglądach w całej Polsce. Twórcy koncertów, spektakli i kabaretów literackich.
Za pomocą doskonałych tekstów i pięknej muzyki budują niepowtarzalny klimat koncertów, który zachwyca i wzrusza najbardziej wymagających widzów.
Współtworzą kameralny, studencki teatr – Najmniejszą Scenę Świata.


Organizator: Wydarzenia Warszawa
https://linktr.ee/wydarzeniawarszawaZamów bilety już teraz na Biletomat.pl!

Bilety

Wyprzedane

I Pula

Standard Normalny

40 zł

I Pula

Standard Bilet Studencki

30 zł

Artyści

Miejsca

Powiadom mnie

Zapisując się na newsletter zgadzam się z regulaminem serwisu i akceptuję jego warunki.